De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - In the footsteps of the Romans - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - In the footsteps of the Romans - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen 2022

In the footsteps of the Romans 2022

BulgarijeBulgarije - 3 September 2022 - 4 September 2022


Algemeen klassement - 4 September 2022


1POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats5:46:26
2FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlberg0:05
3HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)1:09
4POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats1:11
5POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:19
6ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
7SRBDorde Duric (SRB)zt
8ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
9GERTobias Nolde (GER)P&s Benottizt
10SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
11AUTLinus Stari (AUT)Vorarlbergzt
12ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
13BULYordan Andreev (BUL)zt
14BULNikolai Genov (BUL)zt
15POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
16NEDJordi Sloof (NED)zt
17POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
18UKRKirilo Tsarenko (UKR)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
19POLJakub Murias (POL)Voster - Ats1:43
20GERJakob Berthold Schmidt (GER)P&s Benottizt
21GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Toto8:07
22SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
23GRENikiforos Arvanitou (GRE)Java Kiwi Atlánticozt
24SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
25SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
26NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
27USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
28SVKSamuel Tuka (SVK)Dukla Banská Bystricazt
29SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
30BULBorislav Ivanov (BUL)zt
31HUNBalázs Rózsa (HUN)zt
32BULNikolay Dyankov (BUL)zt
33FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
34POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
35GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
36BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)zt
37BULVentsislav Venkov (BUL)zt
38SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
39BULYoan Kolev (BUL)zt
40BULGeorgi Panchev (BUL)zt
41GREIoannis Davarias (GRE)zt
42SVKDavid Kasko (SVK)zt
43BULKonstantin Marinkov (BUL)zt
44GREPeriklis Ilias (GRE)8:19
45HUNGergely Kiss (HUN)zt
46ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio8:26
47ITADomenico Cirlincione (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio8:28
48SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalac8:31
49BULLachezar Angelov (BUL)zt
50GERTim Oelke (GER)P&s Benottizt
51POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
52BULMartin Marinov (BUL)zt
53AUTStefan Pöll (AUT)zt
54HUNGergö Gönczi (HUN)9:05
55BULVladimir Koev (BUL)9:06
56ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio9:17
57SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg9:57
58MACViktor Vanchevski (MAC)10:04
59MACKristijan Vanchevski (MAC)10:10
60BULStefan Georgiev (BUL)10:16
61SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica10:29
62POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats12:27
63GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Kuwait Pro Cycling Team13:08
64POLDamian Papierski (POL)Voster - Ats13:20
65GBRMax Stedman (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpm13:28
66BULDeniz Kabrera (BUL)26:58
67SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystrica30:59
68BULMartin Popov (BUL)32:11

Etappe 1 - Razlog - Razlog - 126,3 km - 3 September 2022Medium berg


1POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats2:45:06
2FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlberg0:01
3POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats1:09
4HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)zt
5ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
6POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
7ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
8ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
9SRBDorde Duric (SRB)zt
10AUTLinus Stari (AUT)Vorarlbergzt
11SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
12GERTobias Nolde (GER)P&s Benottizt
13POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
14BULNikolai Genov (BUL)zt
15BULYordan Andreev (BUL)zt
16POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
17NEDJordi Sloof (NED)zt
18POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
19POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
20GERJakob Berthold Schmidt (GER)P&s Benottizt
21UKRKirilo Tsarenko (UKR)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
22GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Toto7:57
23SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
24SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
25SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
26SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
27USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
28GRENikiforos Arvanitou (GRE)Java Kiwi Atlánticozt
29FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
30SVKSamuel Tuka (SVK)Dukla Banská Bystricazt
31BULNikolay Dyankov (BUL)zt
32BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)zt
33BULBorislav Ivanov (BUL)zt
34NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
35GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
36HUNBalázs Rózsa (HUN)zt
37BULLachezar Angelov (BUL)zt
38GERTim Oelke (GER)P&s Benottizt
39GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Kuwait Pro Cycling Teamzt
40BULBorislav Palashev (BUL)zt
41BULKonstantin Marinkov (BUL)zt
42SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
43BULYoan Kolev (BUL)zt
44POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
45BULVentsislav Venkov (BUL)zt
46POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
47GBRMax Stedman (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
48SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystricazt
49SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
50MACViktor Vanchevski (MAC)zt
51SVKDavid Kasko (SVK)zt
52HUNGergö Gönczi (HUN)zt
53BULMartin Marinov (BUL)zt
54AUTStefan Pöll (AUT)zt
55GREIoannis Davarias (GRE)zt
56BULGeorgi Panchev (BUL)zt
57MACKristijan Vanchevski (MAC)8:09
58POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
59ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
60HUNGergely Kiss (HUN)zt
61BULStefan Georgiev (BUL)zt
62GREPeriklis Ilias (GRE)zt
63BULVladimir Koev (BUL)zt
64POLDamian Papierski (POL)Voster - Atszt
65ITADomenico Cirlincione (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio8:18
66ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio8:22
67SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg8:30
68BULMartin Popov (BUL)9:37
69FRAMattéo Alloro (FRA)21:47
70BULDeniz Kabrera (BUL)zt
71SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
72BULDeniz Ryustemov (BUL)zt
73NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpm
74SRBAndrej Galovic (SRB)
75NEDJan Dunnewind (NED)Novo Nordisk
76MACTeo Vrondeliev (MAC)
77GERLuke Wilk (GER)P&s Benotti
78BULSvetozar Hristov (BUL)
79GREAndreas Katopis (GRE)
80SRBMarko Stankovic (SRB)
81SRBMarko Danilovic (SRB)Ferei - Ccn Metalac
82BULDenis Dyankov (BUL)
83CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk
84MACKiril Markovski (MAC)
85BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk
86MACNikolche Damjanovski (MAC)
87TPEYin Chih Wang (TPE)
88SRBAleksa Radmilac (SRB)Ferei - Ccn Metalac
89BULGeorgi Lumparov (BUL)
90SRBDorde Kupusovic (SRB)Ferei - Ccn Metalac
91HUNZsolt Istlstekker (HUN)
92POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
93COLPablo Alejandro Wilches (COL)Ferei - Ccn Metalac
94AUSConnor Sens (AUS)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Razlog - Razlog - 143,1 km - 4 September 2022Sprint


1HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)3:01:30
2ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
3POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
4POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
5SRBDorde Duric (SRB)zt
6ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
7ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
8GERTobias Nolde (GER)P&s Benottizt
9FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
10GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Totozt
11ITADomenico Cirlincione (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
12POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
13SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
14GRENikiforos Arvanitou (GRE)Java Kiwi Atlánticozt
15AUTLinus Stari (AUT)Vorarlbergzt
16NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
17SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
18BULYordan Andreev (BUL)zt
19SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
20NEDJordi Sloof (NED)zt
21BULNikolai Genov (BUL)zt
22POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
23ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
24SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
25USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
26SVKSamuel Tuka (SVK)Dukla Banská Bystricazt
27POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
28POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
29HUNBalázs Rózsa (HUN)zt
30SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
31BULBorislav Ivanov (BUL)zt
32SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
33BULVentsislav Venkov (BUL)zt
34BULGeorgi Panchev (BUL)zt
35BULNikolay Dyankov (BUL)zt
36GREPeriklis Ilias (GRE)zt
37GREIoannis Davarias (GRE)zt
38GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpmzt
39FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
40BULYoan Kolev (BUL)zt
41BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)zt
42SVKDavid Kasko (SVK)zt
43HUNGergely Kiss (HUN)zt
44UKRKirilo Tsarenko (UKR)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
45SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalac0:24
46POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
47GERJakob Berthold Schmidt (GER)P&s Benottizt
48POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
49BULMartin Marinov (BUL)zt
50AUTStefan Pöll (AUT)zt
51BULLachezar Angelov (BUL)zt
52GERTim Oelke (GER)P&s Benottizt
53BULKonstantin Marinkov (BUL)zt
54BULVladimir Koev (BUL)0:47
55HUNGergö Gönczi (HUN)0:58
56ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
57SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg1:17
58MACKristijan Vanchevski (MAC)1:51
59BULStefan Georgiev (BUL)1:57
60MACViktor Vanchevski (MAC)zt
61SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica2:22
62POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats4:08
63BULDeniz Kabrera (BUL)5:01
64GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Kuwait Pro Cycling Teamzt
65POLDamian Papierski (POL)Voster - Atszt
66GBRMax Stedman (GBR)Mg.k Vis - Colors For Peace - Vpm5:21
67SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystrica9:02
68BULMartin Popov (BUL)22:24
69FRAMattéo Alloro (FRA)
70POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
71BULBorislav Palashev (BUL)
72BULDeniz Ryustemov (BUL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden