De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Südkärnten - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Südkärnten - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2012

Grand Prix Südkärnten 2012

OostenrijkOostenrijk - 3 Juni 2012


Grand Prix Südkarnten - 3 Juni 2012


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil04:33:51
2ITAGiuseppe De Maria (ITA)Ideazt
3SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trekzt
4GERJulian Kern (GER)Leopard - Trekzt
5SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
6AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlbergzt
7AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
8CZEJakub Kratochvíla (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
9AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
10ITAAlessandro Bisolti (ITA)Ideazt
11AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
12ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trek00:07
13ITACristian Cominelli (ITA)Ideazt
14AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Viperbikezt
15SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
16CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
17GERFlorian Bissinger (GER)Vorarlbergzt
18SLOJure Golcer (SLO)Tirolzt
19AUTWerner Riebenbauer (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
20SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska00:12
21GERNikodemus Holler (GER)Specialized Concept Storezt
22AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
23RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katushazt
24SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
25AUTGernot Auer (AUT)WSA - Viperbikezt
26SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
27CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
28SVKMatej Jurco (SVK)Whirlpool - Authorzt
29GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
30GERChristoph Springer (GER)Specialized Concept Storezt
31NEDHuub Duyn (NED)De Rijke - Shanks00:18
32AUTRoman Gredler (AUT)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
33AUTPaul Lang (AUT)WSA - Viperbikezt
34AZEOleksandr Surutkovych (AZE)zt
35AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg00:23
36AUTMichael Gaubitzer (AUT)00:26
37GERMartin Gaber (GER)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
38AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbike00:28
39GERSergej Fuchs (GER)Nsp - Ghostzt
40NEDMats Boeve (NED)De Rijke - Shankszt
41AUTChristoph Sokoll (AUT)Tirolzt
42NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shanks00:32
43NEDBas Stamsnijder (NED)De Rijke - Shanks00:36
44PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
45NEDSebastiaan Pot (NED)De Rijke - Shankszt
46AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels00:40
47ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trekzt
48CZEJosef Hosek (CZE)Whirlpool - Authorzt
49SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Wels00:44
50MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trekzt
51RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
52GERFabio Nappa (GER)Specialized Concept Storezt
53ITALuca Dodi (ITA)Idea00:48
54AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
55RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
56CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Authorzt
57ITAAristide Ratti (ITA)Ideazt
58ITAAndrea Palini (ITA)Ideazt
59SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
60CZEVaclav Viktorin (CZE)AC Sparta Prahazt
61SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
62CZEMartin Hunal (CZE)AC Sparta Prahazt
63SLOMarko Pavlic (SLO)Radenskazt
64AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Viperbikezt
65AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
66SLOJaka Bostner (SLO)Radenska00:57
67NEDIke Groen (NED)De Rijke - Shankszt
68AUTChristoph Hufnagl (AUT)zt
69AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels01:23
70SLORobert Vrecer (SLO)Vorarlbergzt
71AUTLukas Pössl (AUT)01:34
72CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil01:50
73SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
74CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
75AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
76GERTobias Erler (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer01:52
77SLOBlaz Furdi (SLO)Tirol01:57
78AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbike02:12
79ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trek02:15
80RUSAnton Vorobev (RUS)Itera - Katusha02:21
81RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
82CZEStanislav Kozubek (CZE)Whirlpool - Authorzt
83ITAMarco Frapporti (ITA)Idea02:51
84GERRene Weissinger (GER)Vorarlberg02:53
85SLOAljaz Hocevar (SLO)Adria Mobil03:09
86CZEOndrej Pavek (CZE)AC Sparta Praha03:18
87AUTFlorian Arnold (AUT)08:06
88SVKJakub Novák (SVK)CK Banská Bystrica08:22
89CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Author09:37
90AUTChristoph Klaner (AUT)11:31
91AUTStefan Rucker (AUT)Arbö Gourmetfein Wels11:37
92SLOZiga Marolt (SLO)Adria Mobilzt
93AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlbergzt
94AUTStefan Stadler (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
95GERBenjamin Edmüller (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
96AUTDaniel Gollmann (AUT)Arbö Raspo Knittelfeldzt
97AZEElchin Asadov (AZE)Specialized Concept Store12:00
98CZEJakub Vecera (CZE)Whirlpool - Authorzt
99AUTLukas Winter (AUT)12:09
100AUTChristian Pavitschitz (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
101GERNico Knab (GER)Specialized Concept Storezt
102AUTAlexander Fritz (AUT)Arbö Raspo Knittelfeldzt
103SLODejan Bajt (SLO)zt
104CZEMilan Zalesky (CZE)zt
105CZERobin Krenecký (CZE)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden