De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Souvenir Bruno Comini - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Souvenir Bruno Comini - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

GP Souvenir Bruno Comini 2012

FrankrijkFrankrijk - 4 Maart 2012


GP Souvenir Bruno Comini - 4 Maart 2012


1GBRRussell Downing (GBR)Endura Racing04:01:12
2FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
4FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
5ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
6FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
7GBRYanto Barker (GBR)UK Youthzt
8POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
9DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
10USADaniel Summerhill (USA)Chipotle Development Teamzt
11FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 72zt
12GBRIan Bibby (GBR)Endura Racingzt
13FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasun00:03
14FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing00:17
15DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:18
16RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha00:23
17DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
18FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroo00:43
19FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
20NEDGeert-Jan Jonkman (NED)Kogazt
21HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroozt
22FRAMéven Lebreton (FRA)00:58
23NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
24GERMichael Schweizer (GER)Nutrixxion - Abuszt
25ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
26DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
27GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
28FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 72zt
29NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
30FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
31NEDJohim Ariesen (NED)Kogazt
32GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
33NORAdrian Gjølberg (NOR)Joker - Meridazt
34FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
35SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
36LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
37NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
38FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
39NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
40ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
41FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
42FRAAlexandre Gratiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
43FRADavid Skrzypczak (FRA)Eseg Douaizt
44FRAAurélien Thilloy (FRA)Eseg Douaizt
45GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Teamzt
46GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
47NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
48LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
49FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
50FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
51BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
52FRAValerian Vermeulen (FRA)Eseg Douaizt
53JAPKazuo Inoue (JAP)Bridgestone Anchorzt
54FRARomain Pillon (FRA)Eseg Douaizt
55NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
56SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
57NORTorgeir Strandberg (NOR)Plussbank - BMCzt
58LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Teamzt
59NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Kogazt
60NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
61GERAlexander Nordhoff (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
62GERSebastian Körber (GER)Nutrixxion - Abuszt
63BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
64AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
65FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
66BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
67RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
68NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
69FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
70NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Continental Teamzt
71FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
72RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
73GERAlexander Gottfried (GER)Nutrixxion - Abuszt
74FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
75NEDLars Vierbergen (NED)Kogazt
76FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
77NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
78RUSAnton Vorobyev (RUS)Itera - Katushazt
79RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katushazt
80SUIDaniel Henggeler (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
81FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
82SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trekzt
83BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
84BELKlaas Sys (BEL)Bridgestone Anchorzt
85DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
86DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
87PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
88FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
89NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
90FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
91FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
92LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
93FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
94FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasunzt
95DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
96LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
97FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
98FRAAlexandre Defretin (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
99FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
100FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 72zt
101FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
102GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - Jakroozt
103FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt
104GERRobert Retschke (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
105DENMathias Gade Jakobsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
106FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
107FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
108USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Teamzt
109BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Teamzt
110FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
111FRAGeoffrey Rouat (FRA)05:42
112FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden