De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Klasika Primavera de Amorebieta 2012

SpanjeSpanje - Amorebieta-Etxano - 8 April 2012


Klasika Primavera de Amorebieta - 8 April 2012


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar04:10:43
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
3ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar00:04
5ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar00:06
6FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun00:10
7FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun00:21
8FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasun00:22
9FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun00:38
10RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx00:39
11URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
14RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinxzt
15ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andaluciazt
16RSADarren Lill (RSA)Bonitaszt
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPPedro Merino Criado (ESP)Gios - Deyserzt
20ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
22COLGiovanny Manuel Baez Alvarez (COL)Une - Epmzt
23FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
24FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
25COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Une - Epm01:04
26COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epm01:40
27ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:48
28ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi02:05
29ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
30ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Orbea02:14
31ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andaluciazt
32ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andaluciazt
33ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34PORHernâni Brôco (POR)Caja Ruralzt
35RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
36ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Ruralzt
37RSAJohann Rabie (RSA)Bonitaszt
38ESPAitor Perez Arrieta (ESP)zt
39ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
40COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Une - Epmzt
41ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Une - Epmzt
45ESPJaume Rovira Pous (ESP)Gios - Deyser02:19
46FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun02:26
47ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar02:28
48COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)Une - Epm02:57
49ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andalucia03:21
50ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andaluciazt
51ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
52ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbea04:14
53FRADamien Branaa (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leon04:35
54FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
55RSAJohannes Jakobus Kachelhoffer (RSA)Bonitaszt
56DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank04:44
57ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Orbeazt
58ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
59RUSMaxim Kozyrev (RUS)Lokosphinxzt
60RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinxzt
61ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
62ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Gios - Deyserzt
63ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
64RSAJason Bakke (RSA)Bonitaszt
65ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
66ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural05:49
67ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
68ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)zt
69COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Une - Epmzt
70ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
72ESPGustavo César Veloso (ESP)Andalucia06:47
73ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Gios - Deyserzt
74ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Orbeazt
75RUSPavel Karpenkov (RUS)Lokosphinx12:04
76FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasunzt
77RSAHerman Fouche (RSA)Bonitaszt
78ESPOscar Santamaria Munoz (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
79ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andaluciazt
80RUSAlexei Kunshin (RUS)Lokosphinxzt
81ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andaluciazt
82PORJóni Silva Brandão (POR)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
83ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
84ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
85FRANicolas Capdepuy (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
86ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Ruralzt
87ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
88ESPJonathan Gonzalez Gonzalez (ESP)Gios - Deyserzt
89ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon12:12
90ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden