De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Frans Nationaal Kampioenschap - 2013

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Frans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2013

FrankrijkFrankrijk - 20 Juni 2013 - 23 Juni 2013


Individuele Tijdrit Heren - 20 Juni 2013Individuele Tijdrit


1FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Step56:48
2FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux+2:01
3FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux+2:20
4FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+2:31
5FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+2:34
6FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale+2:40
7FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux+2:53
8FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+3:14
9FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale+3:18
10FRASébastien Turgot (FRA)Europcar+3:27
11FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93+3:43
12FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne+3:49
13FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseille+3:53
14FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux+3:58
15FRAPaul Poux (FRA)Sojasun+4:05
16FRADimitri Le Boulch (FRA)Bigmat - Auber 93+4:12
17FRADamien Gaudin (FRA)Europcar+4:12
18FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroo+4:17
19FRACyril Lemoine (FRA)Sojasun+4:17
20FRADavid Le Lay (FRA)Sojasun+4:22
21FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:24
22FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement+4:26
23FRASébastien Fournet Fayard (FRA)+4:44
24FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar+4:45
25FRAChristophe Kern (FRA)Europcar+4:57
26FRAChristophe Laporte (FRA)AVC Aix-en-Provence+5:00
27FRARomain Bacon (FRA)Bigmat - Auber 93+5:01
28FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+5:08
29FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+5:12
30FRAAlexis Gougeard (FRA)+5:14
31FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)Vendée U+5:15
32FRARémi Pauriol (FRA)Sojasun+5:18
33FRAAurélien Moulin (FRA)Océane Top 16+5:30
34FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000+5:51
35FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille+6:23
36FRAFlorian Auberger (FRA)+6:25
37FRANicolas Vogondy (FRA)Accent Jobs - Wanty+7:02
38FRAEric Berthou (FRA)Raleigh+7:14
39FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+7:35
40FRAThomas Boulongne (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+8:07
41FRABoris Fillon Maillet (FRA)+8:27

Wegrit Heren - 23 Juni 2013


1FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux6:04:38
2FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Step+4
3FRATony Gallopin (FRA)Radioshack - Leopard+13
4FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux+30
5FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux+36
6FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux+41
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale+41
8FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+41
9FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux+41
10FRACyril Lemoine (FRA)Sojasun+41
11FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement+41
12FRAVincent Jerome (FRA)Europcar+41
13FRAJérôme Pineau (FRA)Omega Pharma - Quick Step+49
14FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+53
15FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux+56
16FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar+1:11
17FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+1:26
18FRAJean-Lou Païni (FRA)Sojasun+1:26
19FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale+1:26
20FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux+1:26
21FRAJulien Simon (FRA)Sojasun+1:26
22FRAMaxime Mederel (FRA)Sojasun+1:26
23FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1:36
24FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1:37
25FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale+1:45
26FRAYohann Gène (FRA)Europcar+1:45
27FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1:45
28FRAJérémie Galland (FRA)Sojasun+1:45
29FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+1:45
30FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+1:45
31FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+1:45
32FRACyril Gautier (FRA)Europcar+1:45
33FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux+1:45
34FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale+1:45
35FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux+1:45
36FRASébastien Turgot (FRA)Europcar+1:45
37FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux+1:45
38FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux+1:49
39FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale+1:50
40FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux+2:10
41FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar+3:24
42FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondiale+3:42
43FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale+5:27
44FRAJimmy Engoulvent (FRA)Sojasun+6:50
45FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux+8:00
46FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Sojasun+8:00
47FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Séché Environnement+8:00
48FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar+8:00
49FRASébastien Hinault (FRA)Iam+8:00
50FRAFabien Bacquet (FRA)Bigmat - Auber 93+8:00
51FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM+8:00
52FRATristan Valentin (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
53FRADavid Le Lay (FRA)Sojasun+8:00
54FRAJulien El Farès (FRA)Sojasun+8:00
55FRAChristophe Laborie (FRA)Sojasun+8:00
56FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
57FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale+8:00
58FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar+8:00
59FRAPaul Poux (FRA)Sojasun+8:00
60FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+8:00
61FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93+8:00
62FRAAnthony Delaplace (FRA)Sojasun+8:00
63FRARémi Cusin (FRA)Iam+8:00
64FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch+8:00
65FRADamien Gaudin (FRA)Europcar+8:00
66FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93+8:00
67FRARony Martias (FRA)Sojasun+8:00
68FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Ihned+8:00
69FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchor+8:00
70FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
71FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroo+8:00
72FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihned+8:00
73FRADimitri Le Boulch (FRA)Bigmat - Auber 93+8:00
74FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi+8:00
75FRARémi Pauriol (FRA)Sojasun+8:00
76FRACyril Bessy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
77FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+8:00
78FRAFlorent Barle (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
79FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+8:00
80FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux+8:00
81FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux+8:00
82FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimano+8:00
83FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+8:00
84FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Séché Environnement+8:00
85FRANicolas Vogondy (FRA)Accent Jobs - Wanty+8:00
86FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+8:00
87FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
88FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement+8:00
89FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux+8:00
90FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille+8:00
91FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnement+8:00
92FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille+8:00
93FRAQuentin Jauregui (FRA)Bkcp - Powerplus+8:00
94FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+8:00
95FRAAlexandre Blain (FRA)Raleigh+8:00
96FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux+8:00
97FRABrice Feillu (FRA)Sojasun+8:00
98FRAYannick Talabardon (FRA)Sojasun+8:00
99FRAEtienne Tortelier (FRA)Sojasun+8:00
100FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
101FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasun+8:00
102FRAJean-Marc Marino (FRA)Sojasun+8:00
103FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseille+8:00
104FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+8:00
105FRATony Hurel (FRA)Europcar+8:00
106FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar+8:00
107FRAKévin Réza (FRA)Europcar+8:00

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 22 Augustus 2013


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 22 Augustus 2013


1FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseille35'26''630
2FRABruno Armirail (FRA)35'29''305
3FRAAlexis Gougeard (FRA)36'02''969
4FRAJulien Morice (FRA)Vendée U36'33''995
5FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne36'49''382
6FRAVincent Colas (FRA)UC Nantes Atlantique36'58''813
7FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)Vendée U36'59''069
8FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise37'00''810
9FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille37'05''921
10FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provence37'30''744
11FRAGuillaume Muller (FRA)37'34''363
12FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation37'41''420
13FRAThomas Boulongne (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre37'44''594
14FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 9337'46''029
15FRAChristophe Laporte (FRA)AVC Aix-en-Provence37'49''120
16FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise37'49''177
17FRALilian Calmejane (FRA)37'49''809
18FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U37'55''226
19FRAJérémy Leveau (FRA)Armée de Terre37'55''474
20FRASamuel Leroux (FRA)Eseg Douai37'59''480
21FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise38'01''203
22FRAAntonin Servant (FRA)Océane Top 1638'16''337
23FRAThomas Demesy (FRA)38'30''911
24FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne38'37''045
25FRABastien Rolland (FRA)38'39''476
26FRAJoey Wastiaux (FRA)Guidon Chalettois38'41''349
27FRAClément Saint-Martin (FRA)Océane Top 1638'52''956
28FRAJérémy Cabot (FRA)39'19''308
29FRADavid Michaud (FRA)39'23''455
30FRAJordan Delevoye (FRA)40'03''525
31FRAAurélien Lionnet (FRA)40'26''066
32FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 7641'06''315
33FRAFrançois Joseph Tritchler (FRA)41'53''013

Wegrit - Junior Heren - 24 Augustus 2013


Wegwedstrijd - U23 Heren - 25 Augustus 2013


1FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 934h23'21''
2FRAJules Pijourlet (FRA)Chambéry Cyclisme Formationà 02'12''
3FRAGuillaume Thévenot (FRA)Vendée Uzt
4FRATaruia Krainer (FRA)Vendée Uzt
5FRAAnthony Haspot (FRA)Vendée Uà 02'14''
6FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
7FRAThomas Boudat (FRA)Vendée Uzt
8FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)Vendée Uzt
9FRALorenzo Manzin (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
10FRALoïc Bouchereau (FRA)zt
11FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terrezt
12FRAMaxime Cam (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
13FRAPierre Latour (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
14FRAJérémy Maison (FRA)zt
15FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
16FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 76à 02'49''
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Etixx - Ihnedzt
18FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
19FRAJulien Bernard (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
20FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oiseà 02'52''
22FRAKévin Ledanois (FRA)UC Nantes Atlantiqueà 02'55''
23FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oiseà 02'58''
24FRAFrançois Bidard (FRA)Cr4 Chemins/roanneà 02'59''
25FRAMickaël Guichard (FRA)à 03'17''
26FRAAlexandre Gaspari (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
27FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
28FRADavid Menut (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
29FRAAnthony Maldonado (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
30FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
31FRARomain Guyot (FRA)Vendée Uzt
32FRAClément Saint-Martin (FRA)Océane Top 16zt
33FRAValentin Dufour (FRA)Vendée Uzt
34FRASebastien Failla (FRA)zt
35FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
36FRAMathieu Malbert (FRA)Entente Sud Gascognezt
37FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseillezt
38FRALilian Calmejane (FRA)zt
39FRAJérémy Leveau (FRA)Armée de Terreà 03'21''
40FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseilleà 03'25''
41FRAMathieu Le Lavandier (FRA)Chambéry Cyclisme Formationà 03'26''
42FRAFlorent Pereira (FRA)à 03'47''
43FRAGuillaume Muller (FRA)à 04'35''
44FRASamuel Leroux (FRA)Eseg Douaià 04'55''
45FRAMathieu Fernandes (FRA)CC Etupes Le Doubsà 06'04''
46FRADorian Lebrat (FRA)à 07'04''
47FRADamien Capus (FRA)à 10'37''
48FRARomain Campistrous (FRA)zt
49FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
50FRAHugo Hofstetter (FRA)à 12'15''
51FRALucas Bleys (FRA)à 15'11''
52FRAFlorent Breye (FRA)zt
53FRAJordan Delevoye (FRA)zt
54FRAJulien Bély (FRA)Océane Top 16zt
55FRAAnthony Gilbert (FRA)zt
56FRANicolas Carret (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
57FRACyril Boulenger (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
58FRALoick Lebouvier (FRA)Guidon Chalettoiszt
59FRAChristophe Laporte (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
60FRAThomas Navarro (FRA)zt
61FRAThibault Athané (FRA)
62FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U
63FRAPierre Moncorgé (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden