De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2013

Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais 2013

FrankrijkFrankrijk - Isbergues - 22 September 2013


Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais - 22 September 2013


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux04:34:05
2GERJohn Degenkolb (GER)Argos - Shimanozt
3LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wantyzt
4NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Teamzt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
6FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
9FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
10FRAJulien Simon (FRA)Sojasunzt
11FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
12BELMaxime Vantomme (BEL)Crelan - Euphonyzt
13FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
14NEDStefan Van Dijk (NED)Accent Jobs - Wantyzt
15FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93zt
16BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
17NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
18FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
19FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
20AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21FRAClément Koretzky (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
23GERSteffen Radochla (GER)Euskaltel - Euskadizt
24GERMatthias Friedemann (GER)Champion Systemzt
25FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
26FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
27FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
30NEDReinier Honig (NED)Crelan - Euphonyzt
31FRAJean-Lou Païni (FRA)Sojasunzt
32BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
33BELFrans Claes (BEL)Crelan - Euphonyzt
34NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
35NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCMzt
36FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
37FRAMathieu Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93zt
38FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
39FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
40BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCMzt
41IRLMatthew Brammeier (IRL)Champion Systemzt
42FRAFabien Schmidt (FRA)Sojasunzt
43FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
44FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
45ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
47ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48NEDMaurits Lammertink (NED)Vacansoleil - DCMzt
49NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
50FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
51BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent Jobs - Wantyzt
52JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
53NEDRoy Curvers (NED)Argos - Shimano00:12
54BELStaf Scheirlinckx (BEL)Accent Jobs - Wanty00:14
55USAJoshua Berry (USA)VC La Pomme Marseille00:15
56BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
57FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
58FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
59FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
60FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
61FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
62LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Crelan - Euphonyzt
63FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
64FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
65BELStijn Steels (BEL)Crelan - Euphonyzt
66BELWillem Wauters (BEL)Vacansoleil - DCMzt
67SVKJakub Novák (SVK)BMC Racing Teamzt
68FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
69NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
70BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
71FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
72FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
73FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale00:23
74SUISilvan Dillier (SUI)BMC Continentalzt
75FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimanozt
76FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
77FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
78FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
79FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
80FRANicolas Vogondy (FRA)Accent Jobs - Wantyzt
81FRAFrédéric Brun (FRA)AG2R - La Mondialezt
82SWEMichael Olsson (SWE)People4you - Unaaszt
83NORVegard Breen (NOR)Joker - Merida00:27
84DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
85FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale00:34
86BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Teamzt
87FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar00:40
88FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:42
89BELChristophe Prémont (BEL)Crelan - Euphony00:53
90GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimano01:00
91FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar01:31
92ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale01:32
93NEDTom Stamsnijder (NED)Argos - Shimano01:35
94GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimanozt
95FRACyril Lemoine (FRA)Sojasunzt
96FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasunzt
97ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Créditszt
98FRATony Hurel (FRA)Europcar02:27
99FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
100SLOGregor Gazvoda (SLO)Champion System03:09
101FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
102FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux03:57
103NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Merida04:55
104FRADimitri Le Boulch (FRA)Bigmat - Auber 93zt
105RSAChristopher Jennings (RSA)VC La Pomme Marseillezt
106ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107NORAdrian Gjølberg (NOR)Joker - Meridazt
108DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
109DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
110NORMartin Olsen (NOR)Joker - Meridazt
111USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
112NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Meridazt
113FRARony Martias (FRA)Sojasunzt
114NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
115BELThomas Degand (BEL)Accent Jobs - Wantyzt
116FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasunzt
117AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
118FRARomain Bacon (FRA)Bigmat - Auber 93zt
119BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
120NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
121BELGilles Devillers (BEL)Crelan - Euphonyzt
122BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
123FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93zt
124FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
125FRAClément Saint-Martin (FRA)Océane Top 16zt
126FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
127GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
128FRAEtienne Tortelier (FRA)Sojasun05:11
129SWEJonas Ahlstrand (SWE)Argos - Shimano05:12

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden