Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2022/2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2022/2023
Short Track - Home
Kalender 2022/2023
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2022/2023
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2022/2023
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Belgrade Banjaluka 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2018
World Tour - 2018
Europe Tour - 2018
25/01 - Trofeo Migjor
26/01 - Trofeo Serra de Tramuntana
27/01 - Trofeo Andratx
28/01 - GP La Marseillaise
28/01 - Trofeo Palma de Mallorca
31/01 - Etoile de Bessèges
31/01 - Volta a la Comunitat Valenciana
08/02 - Tour Cycliste La Provence
10/02 - Vuelta Ciclista a Murcia
11/02 - Trofeo Laigueglia
11/02 - Clásica de Almería
14/02 - Vuelta a Andalucía
14/02 - Volta ao Algarve em Bicicleta
17/02 - 50ème Tour Cycliste International du H...
18/02 - Grand Prix Alanya
18/02 - GP Laguna
22/02 - Ronde van Antalya
24/02 - Classic Sud Ardèche
25/02 - La Drôme Classic
25/02 - GP Izola - Butan Plin
25/02 - Kuurne-Brussel-Kuurne
27/02 - Le Samyn
28/02 - Umag Trophy
02/03 - Tour of Mediterrennean
03/03 - Porec Trophy
04/03 - Gran Premio di Larciano
04/03 - Dwars door West-Vlaanderen
04/03 - Grand Prix de Lillers
04/03 - International Rhodes Grand Prix
08/03 - Istrian Spring Trophy
09/03 - International Tour of Rhodes
11/03 - Classica da Arrabida - Cyclin'Portugal
11/03 - Dorpenomloop Rucphen
11/03 - Ronde van Drenthe
11/03 - Paris-Troyes
11/03 - Grand Prix Side
14/03 - Nokere-Koerse
14/03 - Ronde van Alentejo
16/03 - Handzame Classic
18/03 - GP Denain
18/03 - 103° Popolarissima
19/03 - Tour de Normandie
21/03 - Driedaagse De Panne-Koksijde
22/03 - Set. Int. Coppi e Bartali
22/03 - Tour of Cartier - East Mediterrannean C...
24/03 - Classic Loire Atlantique
25/03 - Cholet - Pays de Loire
25/03 - Classica Aldeias do Xisto - Cyclin'Port...
29/03 - Tour of Faith Sultan Mehmet
30/03 - Route Adélie de Vitré
31/03 - Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia
31/03 - Hel van het Mergelland
31/03 - Triptyque Monts et Châteaux
31/03 - Gran Premio Miguel Indurain
01/04 - La Roue Tourangelle
01/04 - GP Adria Mobil
01/04 - Ronde Van La Rioja
03/04 - Circuit de la Sarthe
04/04 - Grote Scheldeprijs
06/04 - Circuit des Ardennes International
08/04 - Klasika de Amorebieta
10/04 - Paris - Camembert
11/04 - Brabantse Pijl
11/04 - Tour du Loir et Cher E Provost
13/04 - GP Beiras e Serra da Estrela
14/04 - Ronde van de Finistère
15/04 - Tro-Bro Léon
16/04 - Tour of the Alps
17/04 - Tour of Croatia
19/04 - Tour of Mersin
20/04 - Vuelta a Castilla y Leon
21/04 - Tour du Jura Cycliste
21/04 - Arno Wallaard Memorial
21/04 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Repu...
22/04 - Ronde van de Apennijnen
22/04 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski
22/04 - International Cicle Classic
25/04 - Tour de Bretagne
27/04 - Ronde van Asturië
28/04 - Belgrade Banjaluka
28/04 - Himmerland Rundt
28/04 - Zuid Oost Drenthe Classic I
29/04 - Skive-Løbet
29/04 - Paris - Mantes-en-Yvelines
01/05 - Mem. Andrzej Trochanowski
01/05 - Belgische Nationaal Kampioenschap
02/05 - Five Rings of Moscow
02/05 - Memorial Romana Sieminskiego
03/05 - Tour de Yorkshire
03/05 - Tour of Mesopotamia
03/05 - Rhône-Alpes Isère Tour
04/05 - Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
05/05 - Sundvolden GP
06/05 - Flèche Ardennaise
06/05 - Grand Prix de la Somme
06/05 - Circuito del Porto
06/05 - Ringerike Grand Prix
06/05 - Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap
08/05 - Baku-Khizi Eco
08/05 - Vierdaagse van Duinkerken
09/05 - Cyprus Nationaal Kampioenschap
09/05 - Flèche du Sud
11/05 - CCC Tour - Grody Piastowskie
11/05 - Vuelta Aragon
12/05 - Visegrad 4 Kerekparverseny
12/05 - Ronde van Overijssel
12/05 - Scandinavian Race Uppsala
13/05 - Grand Prix Criquielion
13/05 - Ronde Van Noord-Holland
14/05 - Tour of Ukraine
16/05 - Baltyk - Karkonosze Tour
16/05 - Tour of Norway
18/05 - Tour de l'Ain
18/05 - A Travers Les Hauts De France - Trophé...
19/05 - New energy Tour
19/05 - 75th Tour of Albania
20/05 - Grote Prijs Marcel Kint
20/05 - Rás Tailteann
22/05 - Tour des Fjords
23/05 - Baloise Belgium Tour
24/05 - Gemenc Grand Prix
25/05 - Hammer Stavanger
25/05 - Tour of Estonia
26/05 - GP de Plumelec-Morbihan
27/05 - Circuit de Wallonie
27/05 - Boucles de l'Aulne
30/05 - Ronde van Luxemburg
31/05 - Boucles de la Mayenne
01/06 - Tour of Bihor - Bellotto
01/06 - Hammer Sportzone Limburg
01/06 - Race Horizon Park
01/06 - Szlakiem Walk Majora Hubala
02/06 - Market Heistse Pijl
02/06 - Race Horizon Park 2
02/06 - Trofeo Alcide Degasperi
03/06 - Mémorial Van Coningsloo
03/06 - GP Lugano
03/06 - Race Horizon Park 3
03/06 - Coppa della Pace
07/06 - Ronde de l'Oise
07/06 - GP du Canton d'Argovie
08/06 - Tour de Serbia
08/06 - Tour of Malopolska
08/06 - Sloveens Nationaal Kampioenschap
09/06 - Dwars Door Vlaamse Ardennen
10/06 - Midden-Brabant Poort Omloop
10/06 - Ronde van Limburg
10/06 - Rund um Köln
13/06 - Tour de Slovenie
13/06 - Ster ZLM Toer
14/06 - Route du Sud
14/06 - Oberösterreichrundfahrt
15/06 - Dwars door het Hageland
16/06 - Grand Prix Doliny Baryczy XXVIII Memori...
16/06 - Fyen Rundt - Tour of Fyen
17/06 - Zwitsers Nationaal Kampioenschap
17/06 - Grand Prix Doliny Baryczy Milicz
17/06 - Elfstedenronde
17/06 - GP Horsens
17/06 - Italiaans Nationaal Kampioenschap
17/06 - Noors Nationaal Kampioenschap
17/06 - Duits Nationaal Kampioenschap
17/06 - Beaumont Trophy
17/06 - Luxemburgs Nationaal Kampioenschap
17/06 - Korona Kocich Gór
18/06 - Tour of Mevlana
18/06 - Oekraïens Nationaal Kampioenschap
19/06 - Zweeds Nationaal Kampioenschap
19/06 - Halle - Ingooigem
20/06 - Adriatica Ionica Race/Following the Ser...
21/06 - Le Tour de Savoie Mont Blanc
21/06 - Spaans Nationaal Kampioenschap
21/06 - Slovaaks Nationaal Kampioenschap
21/06 - Tsjechisch Nationaal Kampioenschap
22/06 - Litouws Nationaal Kampioenschap
22/06 - Portugees Nationaal Kampioenschap
22/06 - Roemeens Nationaal Kampioenschap
22/06 - Kosovo Nationaal Kampioenschap
22/06 - Pools Nationaal Kampioenschap
22/06 - Servisch Nationaal Kampioenschap
22/06 - Grieks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Montenegro Nationaal Kampioenschap
23/06 - Israëlisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Nederlands Nationaal Kampioenschap
23/06 - Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Kroatisch Nationaal Kampioenschap
24/06 - Paris-Chauny
25/06 - Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap
27/06 - Russisch Nationaal Kampioenschap
27/06 - Wielertrofee Jong Maar Moedig
27/06 - Kazachs Nationaal Kampioenschap
27/06 - Bulgarije Nationaal Kampioenschap
28/06 - Iers Nationaal Kampioenschap
28/06 - Frans Nationaal Kampioenschap
28/06 - Ests Nationaal Kampioenschap
28/06 - Deens Nationaal Kampieonschap
28/06 - Lets Nationaal Kampioenschap
28/06 - Hongaars Nationaal Kampioenschap
28/06 - Brits Nationaal Kampioenschap
29/06 - Georgisch Nationaal Kampioenschap
29/06 - Finland Nationaal Kampioenschap
29/06 - Oostenrijks Nationaal Kampioenschap
30/06 - Moldavisch Nationaal Kampioenschap
30/06 - Het Nieuwsblad Belofte
03/07 - Trofeo Città di Brescia
03/07 - Turks Nationaal Kampioenschap
04/07 - Course Cycliste de Solidarnosc
05/07 - Sibiu Cycling Tour
07/07 - Grote prijs Jean-Pierre Monseré
07/07 - Ronde van Oostenrijk
07/07 - Albanië Nationaal Kampioenschap
08/07 - GP de Nogent-sur-Oise
08/07 - Grand Prix Albert Fauville - Baulet
08/07 - Giro del Medio Brenta
12/07 - Trophée Joaquim Agostinho
12/07 - Europees Kampioenschap - Junioren
12/07 - Europees Kampioenschap U-23
18/07 - Grande Prémio de Portugal N2
22/07 - V4 Special Series Debrecen - Ibrany
22/07 - GP de Pérenchies
25/07 - Clásica de Ordizia
25/07 - 61 Dookola Mazowsza
26/07 - GP Pino Cerami
28/07 - Kreiz Breizh Elites
28/07 - VOO-Tour de Wallonie
29/07 - GP Kranj
29/07 - Rad am Ring
31/07 - Circuit de Getxo
01/08 - Tour Alsace
01/08 - Ronde van Denemarken
01/08 - Volta a Portugal
04/08 - Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road Race
05/08 - Europees Kampioenschap
05/08 - Polynormande
05/08 - Antwerpse Havenpijl
07/08 - Cycling Tour of Szeklerland
07/08 - Vuelta a Burgos
09/08 - Czech Cycling Tour
11/08 - KOGA Slag om Norg
11/08 - Memorial Henryka Lasaka
12/08 - Beker van de Subkarpaten
14/08 - Tour de Hongrie
15/08 - Tour du Limousin
16/08 - Arctic Race of Norway
18/08 - Minsk Cup
19/08 - Grand Prix Minsk
21/08 - Grand Prix des Marbriers
21/08 - Tour du Poitou-Charentes
21/08 - GP Stad Zottegem
22/08 - Veenendaal - Veenendaal
23/08 - Baltic Chain Tour 2018
23/08 - Deutschland Tour
24/08 - Great War Remembrance Race
25/08 - Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
26/08 - Ronde van Midden-Nederland
26/08 - Croatia-Slovenia
26/08 - Schaal Sels
29/08 - Druivenkoers - Overijse
31/08 - PRO Ötztaler 5.500
31/08 - Hafjell GP
01/09 - Parijs-Brussel
01/09 - Lillehammer GP
02/09 - GP de Fourmies
02/09 - Ovo Energy Tour of Britain
02/09 - Kernen Omloop Echt-Susteren
02/09 - Gylne Gutuer GP
02/09 - Antwerp Port Epic
05/09 - Okolo Jizních Cech
06/09 - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
08/09 - Tour du Jura
09/09 - Tour du Doubs
09/09 - Chrono Champenois
12/09 - GP de Wallonie
12/09 - Tour de Slovaquie
14/09 - Kampioenschap Van Vlaanderen
14/09 - Tour of Cappadocia
15/09 - GP Impanis - Van Petegem
15/09 - Coppa Agostoni
16/09 - Coppa Bernocchi
16/09 - Raiffeisen Grand Prix
16/09 - GP Jef Scherens
19/09 - Giro della Toscana
19/09 - Omloop Van Het Houtland
19/09 - Turul României
20/09 - Coppa Sabatini
20/09 - Hammer Zagreb
22/09 - Tour de l'Eurométropole
22/09 - Memorial Marco Pantani
23/09 - Trofeo Matteotti
23/09 - Grand Prix d'Isbergues
23/09 - Duo Normand
23/09 - Gooikse Pijl
23/09 - Tour du Gévaudan Occitanie
27/09 - Tour of Black Sea
27/09 - Famenne Ardenne Classic
02/10 - Binche-Tournai-Binche
03/10 - Ronde van het Münsterland
04/10 - Paris-Bourges
04/10 - 27th Kazantzakeia
06/10 - Giro dell'Emilia
06/10 - Tour de Vendée
07/10 - Gran Premio Bruno Beghelli
07/10 - Paris-Tours
09/10 - Tre Valli Varesine
10/10 - Milaan - Turijn
11/10 - Giro del Piemonte
13/10 - Ronde van Zeeland Seaports
13/10 - De Kustpijl
14/10 - Chrono des Nations
14/10 - Memorial Rik Van Steenbergen
16/10 - Nationale Sluitingprijs
17/11 - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap
Africa Tour - 2018
America Tour - 2018
Asia Tour - 2018
Oceania Tour - 2018
Vrouwen Elite - 2018
Heren H23 - 2018
Heren Junior - 2018
Dames Junior - 2018
Andere evenementen - 2018
Franse bekerclubs - 2018
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Belgrade Banjaluka - 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Uitslagen 2018
Uitslagen voor etappe
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Stat.
Uitslagen 2018
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 1
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 2 - Teslic - Banjaluka - 190 km - 29 April 2018
Etappe
Algemeen
Berg
Jongeren
Ploegen
Etappe
1
Gasper Katrasnik (SLO)
Adria Mobil
3:56:06
2
German Nicolas Tivani Perez (ARG)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
zt
3
Eryk Laton (POL)
Hurom
zt
4
Ivan Balykin (RUS)
Torku Seker Spor
zt
5
Rok Korosec (SLO)
Mybike Stevens
zt
6
Attilio Viviani (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
7
Charalampos Kastrantas (GRE)
zt
8
Andreas Hofer (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
zt
9
Angelo Raffaele (ITA)
d'Amico - Utensilnord
zt
10
Luca Colnaghi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
11
Matteo Draperi (ITA)
zt
12
Alessandro Marinozzi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
13
Roman Maikin (RUS)
Gazprom - Rusvelo
zt
14
Lucas Carstensen (GER)
Bike Aid
zt
15
Nicolas Samparisi (ITA)
d'Amico - Utensilnord
zt
16
Markus Kopfauf (AUT)
WSA - Pushbikers
zt
17
Samir Jabrayilov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
zt
18
Oleksandr Prevar (UKR)
zt
19
Gergely Orosz (HUN)
Pannon
zt
20
Dominik Hrinkow (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
zt
21
Matteo Pascazi (ITA)
Kobanya
zt
22
Tomás Bárta (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
zt
23
Gorazd Per (SLO)
Adria Mobil
zt
24
Batuhan Özgür (TUR)
Torku Seker Spor
zt
25
Alexander Porsev (RUS)
Gazprom - Rusvelo
zt
26
Tino Thömel (GER)
Bike Aid
zt
27
Cristian Raileanu (MDA)
Torku Seker Spor
zt
28
Mykyta Zubenko (UKR)
Pardus - Tufo Prostejov
zt
29
Tilen Finkst (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
30
Botond Hollo (HUN)
Pannon
zt
31
Aleksandar Roman (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
zt
32
Blaz Debevec (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
33
Bruno Maltar (CRO)
zt
34
Timothy Guy (AUS)
zt
35
Dusan Veselinovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
zt
36
Luka Pajek (SLO)
zt
37
Antonio Di Sante (ITA)
zt
38
Marek Canecky (SVK)
Dukla Banská Bystrica
zt
39
Aljaz Prah (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
40
Paolo Totò (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
41
Martin Mahdar (SVK)
Dukla Banská Bystrica
zt
42
Stevan Klisuric (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
zt
43
Yauheni Karaliok (BLR)
zt
44
Igor Boev (RUS)
Gazprom - Rusvelo
zt
45
Péter Simon (HUN)
Pannon
zt
46
Matej Drinovec (SLO)
zt
47
Stefan Stefanovic (SRB)
zt
48
Vitaliy Buts (UKR)
zt
49
Ben Hill (AUS)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
50
Péter Kusztor (HUN)
Mybike Stevens
zt
51
Timon Loderer (GER)
Hrinkow Advarics Cycleang
zt
52
Josip Rumac (CRO)
Synergy Baku Cycling Project
zt
53
Ferenc Szöllösi (HUN)
Pannon
zt
54
Otto Vergaerde (BEL)
zt
55
Ludek Lichnovský (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
zt
56
Alberto Marengo (ITA)
Kobanya
zt
57
Andrej Galovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
zt
58
Emanuel Kiserlovski (CRO)
Meridiana - Kamen
zt
59
Bojan Gunjevic (CRO)
zt
60
David Jabuka (CRO)
Meridiana - Kamen
zt
61
Maximilian Kuen (AUT)
Mybike Stevens
zt
62
Marko Pavlic (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
zt
63
Mateo Frankovic (CRO)
Meridiana - Kamen
zt
64
Jon Bozic (SLO)
Adria Mobil
zt
65
Matic Groselj (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
66
Anton Ivashkin (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
67
Kirill Pozdnyakov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
zt
68
Andriy Vasylyuk (UKR)
zt
69
Radoslav Rogina (CRO)
Adria Mobil
zt
70
Karel Hník (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
zt
71
Andi Bajc (SLO)
Mybike Stevens
zt
72
Kanstantsin Klimiankou (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
73
Emanuele Onesti (ITA)
d'Amico - Utensilnord
zt
74
Ziga Horvat (SLO)
Adria Mobil
zt
75
Nazim Bakirci (TUR)
Torku Seker Spor
zt
76
Aljaz Jarc (SLO)
Adria Mobil
zt
77
Francesco Bettini (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:27
78
Emanuel Piaskowy (POL)
Hurom
0:27
79
Jakub Kaczmarek (POL)
Hurom
0:27
80
Kamil Zielinski (POL)
0:27
81
Nebojsa Jovanovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:33
82
Nikodemus Holler (GER)
Bike Aid
0:35
83
Daniel Bichlmann (GER)
Bike Aid
0:44
84
Wojciech Pszczolarski (POL)
Pardus - Tufo Prostejov
0:56
85
Andrea Garosio (ITA)
0:56
86
Adne Van Engelen (NED)
Bike Aid
0:56
87
Gerd Fidler (AUT)
Mybike Stevens
0:56
88
Jodok Salzmann (AUT)
WSA - Pushbikers
0:56
89
Sergey Lagutin (RUS)
Gazprom - Rusvelo
0:56
90
Nicola Gaffurini (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
0:56
91
Martin Haring (SVK)
Dukla Banská Bystrica
0:56
92
Nicolae Tanovitchii (MDA)
Team Novak
0:56
93
Ettore Carlini (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:56
94
Oleksandr Polivoda (UKR)
Synergy Baku Cycling Project
0:56
95
Marko Danilovic (SRB)
0:56
96
Andreas Graf (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
0:56
97
Andrzej Bartkiewicz (POL)
Hurom
1:19
98
Torataro Nishi (JAP)
Ljubljana - Gusto Xuarum
1:51
99
Nikolay Trusov (RUS)
Gazprom - Rusvelo
1:51
100
Stefan Mastaller (AUT)
Mybike Stevens
1:51
101
Marko Stankovic (SRB)
2:11
102
Ziga Groselj (SLO)
Adria Mobil
2:24
103
Jan Ostervuh (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
2:24
104
Helmut Trettwer (GER)
WSA - Pushbikers
2:38
105
Mihail Mihailov (BUL)
3:20
106
János Pelikán (HUN)
Mybike Stevens
3:20
107
Robert Jenko (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
3:20
108
Evgeny Shalunov (RUS)
Gazprom - Rusvelo
3:52
109
Artem Nych (RUS)
Gazprom - Rusvelo
3:52
110
Siarhei Papok (BLR)
Minsk Cycling Club
3:52
111
Muhammet Atalay (TUR)
Torku Seker Spor
3:52
112
Stanimir Cholakov (BUL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
3:52
113
Nemanja Stojanovic (SRB)
4:04
114
Andriy Bratashchuk (UKR)
4:14
115
Elgun Alizada (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
4:14
116
Primoz Obal (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
4:14
117
Jovan Rajkovic (SRB)
4:30
118
Ognjen Ilic (SRB)
4:30
119
Bendegúz Bence Bernárd (HUN)
Kobanya
4:33
120
Mykhaylo Kononenko (UKR)
4:33
121
Feritcan Samli (TUR)
Torku Seker Spor
4:40
122
Halil Ibrahim Dilek (TUR)
Torku Seker Spor
4:40
123
Bruno Radotic (CRO)
4:52
124
Elchin Asadov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
5:03
125
Markus Freiberger (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
5:03
126
Jan Andrej Cully (SVK)
Dukla Banská Bystrica
5:03
127
Yauhen Sobal (BLR)
Minsk Cycling Club
5:03
128
Enver Asanov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
5:03
129
Yoan Kolev (BUL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
5:19
130
Bence Loki (HUN)
Kobanya
5:30
DNF
Patrik Tybor (SVK)
Dukla Banská Bystrica
-
DNF
Adrián Foltan (SVK)
Dukla Banská Bystrica
-
DNF
Krisztian Lovassy (HUN)
Kobanya
-
DNF
Bjørnar Vevatne Øverland (NOR)
Kobanya
-
DNF
Deni Banicek (CRO)
-
DNF
Anton Muzychkin (BLR)
Minsk Cycling Club
-
DNF
Andras Szatmary (HUN)
Pannon
-
DNF
András Kriván (HUN)
Pannon
-
DNF
Daniel Babor (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
-
DNF
Carol Eduard Novak (ROU)
Team Novak
-
DNF
Lorant Balazsi (ROU)
Team Novak
-
DNF
Sébastian Baldauf (GER)
WSA - Pushbikers
-
DNF
Stefan Kolb (AUT)
WSA - Pushbikers
-
DNF
Ivan Ruzman (CRO)
-
DNF
Janko Benger (CRO)
-
DNS
Daniel Auer (AUT)
WSA - Pushbikers
-
Algemeen
1
Gasper Katrasnik (SLO)
Adria Mobil
7:30:02
2
Roman Maikin (RUS)
Gazprom - Rusvelo
0:14
3
German Nicolas Tivani Perez (ARG)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
0:14
4
Eryk Laton (POL)
Hurom
0:16
5
Rok Korosec (SLO)
Mybike Stevens
0:16
6
Ivan Balykin (RUS)
Torku Seker Spor
0:20
7
Lucas Carstensen (GER)
Bike Aid
0:20
8
Angelo Raffaele (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:20
9
Alessandro Marinozzi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
0:20
10
Matteo Draperi (ITA)
0:20
11
Batuhan Özgür (TUR)
Torku Seker Spor
0:20
12
Gorazd Per (SLO)
Adria Mobil
0:20
13
Attilio Viviani (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
0:20
14
Dominik Hrinkow (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
0:20
15
Samir Jabrayilov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
0:20
16
Tomás Bárta (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
0:20
17
Nicolas Samparisi (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:20
18
Andreas Hofer (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
0:20
19
Luca Colnaghi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
0:20
20
Paolo Totò (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
0:20
21
Cristian Raileanu (MDA)
Torku Seker Spor
0:20
22
Tilen Finkst (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:20
23
Josip Rumac (CRO)
Synergy Baku Cycling Project
0:20
24
Matej Drinovec (SLO)
0:20
25
Marek Canecky (SVK)
Dukla Banská Bystrica
0:20
26
Timon Loderer (GER)
Hrinkow Advarics Cycleang
0:20
27
Vitaliy Buts (UKR)
0:20
28
Igor Boev (RUS)
Gazprom - Rusvelo
0:20
29
Alberto Marengo (ITA)
Kobanya
0:20
30
Tino Thömel (GER)
Bike Aid
0:20
31
Timothy Guy (AUS)
0:20
32
Péter Simon (HUN)
Pannon
0:20
33
Antonio Di Sante (ITA)
0:20
34
Péter Kusztor (HUN)
Mybike Stevens
0:20
35
Martin Mahdar (SVK)
Dukla Banská Bystrica
0:20
36
Radoslav Rogina (CRO)
Adria Mobil
0:20
37
Mateo Frankovic (CRO)
Meridiana - Kamen
0:20
38
Andriy Vasylyuk (UKR)
0:20
39
Emanuel Kiserlovski (CRO)
Meridiana - Kamen
0:20
40
Andi Bajc (SLO)
Mybike Stevens
0:20
41
Karel Hník (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
0:20
42
Jon Bozic (SLO)
Adria Mobil
0:20
43
Nazim Bakirci (TUR)
Torku Seker Spor
0:20
44
Ziga Horvat (SLO)
Adria Mobil
0:20
45
Yauheni Karaliok (BLR)
0:20
46
Oleksandr Prevar (UKR)
0:32
47
Mykyta Zubenko (UKR)
Pardus - Tufo Prostejov
0:32
48
Otto Vergaerde (BEL)
0:32
49
Matic Groselj (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:32
50
Kirill Pozdnyakov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
0:32
51
Kanstantsin Klimiankou (BLR)
Minsk Cycling Club
0:32
52
Jakub Kaczmarek (POL)
Hurom
0:47
53
Nebojsa Jovanovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:53
54
Aleksandar Roman (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:55
55
Botond Hollo (HUN)
Pannon
0:55
56
Markus Kopfauf (AUT)
WSA - Pushbikers
0:55
57
Stevan Klisuric (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:55
58
Gergely Orosz (HUN)
Pannon
0:55
59
Andrej Galovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:55
60
Nikodemus Holler (GER)
Bike Aid
0:55
61
Luka Pajek (SLO)
0:55
62
Alexander Porsev (RUS)
Gazprom - Rusvelo
0:55
63
Aljaz Prah (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:55
64
Stefan Stefanovic (SRB)
0:55
65
Bojan Gunjevic (CRO)
0:55
66
Marko Pavlic (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
0:55
67
Emanuele Onesti (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:55
68
Francesco Bettini (ITA)
d'Amico - Utensilnord
0:59
69
Kamil Zielinski (POL)
0:59
70
Emanuel Piaskowy (POL)
Hurom
0:59
71
Nicola Gaffurini (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
1:16
72
Jodok Salzmann (AUT)
WSA - Pushbikers
1:16
73
Marko Danilovic (SRB)
1:28
74
Daniel Bichlmann (GER)
Bike Aid
1:39
75
Bruno Maltar (CRO)
1:41
76
Andrea Garosio (ITA)
1:51
77
Oleksandr Polivoda (UKR)
Synergy Baku Cycling Project
1:51
78
Martin Haring (SVK)
Dukla Banská Bystrica
1:51
79
Ettore Carlini (ITA)
d'Amico - Utensilnord
1:51
80
Ferenc Szöllösi (HUN)
Pannon
1:53
81
Maximilian Kuen (AUT)
Mybike Stevens
2:08
82
Anton Ivashkin (BLR)
Minsk Cycling Club
2:08
83
Nicolae Tanovitchii (MDA)
Team Novak
2:11
84
Aljaz Jarc (SLO)
Adria Mobil
2:21
85
Marko Stankovic (SRB)
2:31
86
Sergey Lagutin (RUS)
Gazprom - Rusvelo
2:37
87
Nikolay Trusov (RUS)
Gazprom - Rusvelo
2:46
88
Wojciech Pszczolarski (POL)
Pardus - Tufo Prostejov
2:49
89
Andreas Graf (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
2:49
90
Ziga Groselj (SLO)
Adria Mobil
2:56
91
Andrzej Bartkiewicz (POL)
Hurom
3:12
92
Gerd Fidler (AUT)
Mybike Stevens
3:17
93
Jan Ostervuh (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
3:19
94
Blaz Debevec (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
3:21
95
Stefan Mastaller (AUT)
Mybike Stevens
3:44
96
Torataro Nishi (JAP)
Ljubljana - Gusto Xuarum
3:44
97
Robert Jenko (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
3:52
98
Mihail Mihailov (BUL)
4:15
99
Evgeny Shalunov (RUS)
Gazprom - Rusvelo
4:24
100
Siarhei Papok (BLR)
Minsk Cycling Club
4:24
101
Ben Hill (AUS)
Ljubljana - Gusto Xuarum
4:27
102
Helmut Trettwer (GER)
WSA - Pushbikers
4:31
103
Stanimir Cholakov (BUL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
4:47
104
Muhammet Atalay (TUR)
Torku Seker Spor
4:47
105
Artem Nych (RUS)
Gazprom - Rusvelo
4:47
106
Nemanja Stojanovic (SRB)
4:56
107
Mykhaylo Kononenko (UKR)
5:05
108
Primoz Obal (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
5:09
109
Elgun Alizada (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
5:09
110
Ludek Lichnovský (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
5:10
111
Yauhen Sobal (BLR)
Minsk Cycling Club
5:23
112
Jovan Rajkovic (SRB)
5:25
113
Matteo Pascazi (ITA)
Kobanya
5:26
114
Andriy Bratashchuk (UKR)
5:27
115
Adne Van Engelen (NED)
Bike Aid
5:30
116
János Pelikán (HUN)
Mybike Stevens
5:41
117
Markus Freiberger (AUT)
Hrinkow Advarics Cycleang
5:58
118
Elchin Asadov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
5:58
119
Ognjen Ilic (SRB)
6:11
120
Yoan Kolev (BUL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
6:14
121
Bendegúz Bence Bernárd (HUN)
Kobanya
6:26
122
Dusan Veselinovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
6:28
123
Halil Ibrahim Dilek (TUR)
Torku Seker Spor
6:33
124
Jan Andrej Cully (SVK)
Dukla Banská Bystrica
6:44
125
Bruno Radotic (CRO)
6:45
126
Feritcan Samli (TUR)
Torku Seker Spor
7:01
127
Bence Loki (HUN)
Kobanya
8:26
128
Enver Asanov (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
9:37
129
Charalampos Kastrantas (GRE)
11:02
130
David Jabuka (CRO)
Meridiana - Kamen
11:02
Berg
1
Rok Korosec (SLO)
Mybike Stevens
4
2
Alessandro Marinozzi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
4
3
Robert Jenko (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
4
4
Martin Haring (SVK)
Dukla Banská Bystrica
3
5
Matej Drinovec (SLO)
2
6
Andrea Garosio (ITA)
1
Jongeren
1
Alessandro Marinozzi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
7:30:22
2
Batuhan Özgür (TUR)
Torku Seker Spor
zt
3
Gorazd Per (SLO)
Adria Mobil
zt
4
Attilio Viviani (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
5
Tomás Bárta (CZE)
Pardus - Tufo Prostejov
zt
6
Luca Colnaghi (ITA)
Sangemini - Mg.kvis - Vega
zt
7
Tilen Finkst (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
zt
8
Jon Bozic (SLO)
Adria Mobil
zt
9
Ziga Horvat (SLO)
Adria Mobil
zt
10
Yauheni Karaliok (BLR)
zt
11
Matic Groselj (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:12
12
Aleksandar Roman (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:35
13
Markus Kopfauf (AUT)
WSA - Pushbikers
0:35
14
Gergely Orosz (HUN)
Pannon
0:35
15
Andrej Galovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
0:35
16
Luka Pajek (SLO)
0:35
17
Aljaz Prah (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:35
18
Ferenc Szöllösi (HUN)
Pannon
1:33
19
Anton Ivashkin (BLR)
Minsk Cycling Club
1:48
20
Aljaz Jarc (SLO)
Adria Mobil
2:01
21
Gerd Fidler (AUT)
Mybike Stevens
2:57
22
Jan Ostervuh (SLO)
Meblo Jogi Kult Solkan
2:59
23
Blaz Debevec (SLO)
Ljubljana - Gusto Xuarum
3:01
24
Torataro Nishi (JAP)
Ljubljana - Gusto Xuarum
3:24
25
Mihail Mihailov (BUL)
3:55
26
Nemanja Stojanovic (SRB)
4:36
27
Mykhaylo Kononenko (UKR)
4:45
28
Elgun Alizada (AZE)
Synergy Baku Cycling Project
4:49
29
Ognjen Ilic (SRB)
5:51
30
Yoan Kolev (BUL)
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
5:54
31
Dusan Veselinovic (SRB)
Java Partizan Pro Cycling
6:08
32
Halil Ibrahim Dilek (TUR)
Torku Seker Spor
6:13
Ploegen
1
Sangemini - MG.Kvis
22:31:06
2
Torku Seker Spor
zt
3
Adria Mobil
zt
4
Hrinkow Advarics Cycleang
zt
5
Hurom
zt
6
MyBike Stevens
zt
7
Meridiana - Kamen
zt
8
Minsk Cycling Club
zt
9
Gazprom - RusVelo
0:12
10
D'Amico - Utensilnord
0:12
11
Ljubljana - Gusto Xuarum
0:12
12
Pardus - Tufo Prostejov
0:12
13
Bike Aid
0:35
14
Nationaal team van Slovenië
0:47
15
Dukla Banská Bystrica
0:56
16
WSA Pushbikers
1:08
17
Java Partizan Pro Cycling
1:10
18
Pannon Cycling Team
1:10
19
Synergy Baku Cycling Project
1:43
20
Nationaal team van Servië
3:51
21
Kobanya
5:08
22
Team Novak
6:27
23
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
8:22
Startlijst
Wacht ...
Statistieken
Wacht ...
Archief
Belgrade Banjaluka - Archief
2018 - Belgrade Banjaluka
2019 - Belgrade Banjaluka
2020 - Belgrade Banjaluka
2021 - Belgrade Banjaluka
2022 - Belgrade Banjaluka
2023 - Belgrade Banjaluka
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Belgrade Banjaluka - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Bosnië en Herzegovina
Eerste editie :
2018
Edities :
6 (inbegrepen 2023)
Eerste winnaar :
Gasper Katrasnik
Grootst aantal overwinningen :
Jakub Kaczmarek
(2)
Laatste winnaar :
Gregor Matija Cerne
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden