De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trophée Deià - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trophée Deià - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2006

Trophée Deià 2006

SpanjeSpanje - 8 Februari 2006


Trophée Deia - 8 Februari 2006


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic3.47.10
2ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt
3ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Comunidad Valencianazt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.25
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
6ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Tres Molinos Resortzt
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
8ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
9ESPRodrigo García Rena (ESP)Kaikuzt
10ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lottozt
11NEDKoos Moerenhout (NED)Phonak Hearing Systemszt
12ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaikuzt
13ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Caisse d'Epargnezt
15NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
16ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
17ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
19ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Relax - Gamzt
20ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt
21ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
22ESPVíctor Manuel García Estévez (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
24ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Caisse d'Epargnezt
25ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
26ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Relax - Gamzt
27ESPJoseba Albizu Lisazo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPJorge Azanza Soto (ESP)Kaikuzt
29ESPSergio Escobar Roure (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
30ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31GERMatthias Russ (GER)Gerolsteinerzt
32ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
33AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Teamzt
34ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
35ESPVictor Hernandez Beata (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
37ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Comunidad Valencianazt
38ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Viña Magna - Cropuzt
39ESPJosé Mario Almagro (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
40ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
41ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSCzt
42ESPKoldo Gil Perez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
43RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Rabobank2.49
44ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance3.22
45ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
46FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyancezt
47RUSYury Trofimov (RUS)Rabobankzt
48SUISteve Zampieri (SUI)Phonak Hearing Systemszt
49ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
50CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigaszt
51ESPDavid Muñoz Baron (ESP)Comunidad Valencianazt
52GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
53ESPRuben Oarbeascoa Ispizua (ESP)Kaikuzt
54ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
55ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Viña Magna - Cropuzt
56ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57ESPJoseba Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58ESPJaume Rovira Pous (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
59USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Phonak Hearing Systemszt
60SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
61NEDNiels Scheuneman (NED)Rabobankzt
62LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
63ESPLuis Fernandez Oliviera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
64ESPAntonio Berasategui Saez de Zuazola (ESP)Kaikuzt
65ESPJuan Gomis Lopez (ESP)Comunidad Valencianazt
66ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibanez (ESP)Kaikuzt
67ESPIvan Gilmartin Hernangomez (ESP)Kaikuzt
68GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team5.27
69BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lottozt
70NEDThomas Dekker (NED)Rabobank6.52
71UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance9.21
72ESPGustavo César Veloso (ESP)Kaikuzt
73ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergetic10.16
74GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
75ITAIvan Santaromita (ITA)Quick Step - Innergeticzt
76UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSCzt
77ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
78ESPAnton Luengo Celaya (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79BELSerge Baguet (BEL)Quick Step - Innergeticzt
80BELWim Vansevenant (BEL)Davimaton - Lottozt
81NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergeticzt
82ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir12.31
83ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systemszt
84SUISteve Morabito (SUI)Phonak Hearing Systemszt
85ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
86ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
87GERThomas Fothen (GER)Gerolsteinerzt
88GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteinerzt
89ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Tres Molinos Resortzt
90CZEJan Hruska (CZE)Tres Molinos Resortzt
91ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Tres Molinos Resortzt
92ESPSergio Herrero Dominguez (ESP)Viña Magna - Cropuzt
93ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
94ESPAndoni Aranaga Azkune (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95ESPIsrael Nunez Baticon (ESP)Kaikuzt
96USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
97ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Viña Magna - Cropuzt
98ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
99ESPManuel Lloret Zaragoza (ESP)Comunidad Valencianazt
100ESPFernando Herrero Gutierrez (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
101CRCJosé Adrian Bonilla (CRC)Comunidad Valencianazt
102SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergeticzt
103SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
104ESPIsidro Cerrato Lopez (ESP)Tres Molinos Resortzt
105ESPJorge García Marín (ESP)Relax - Gam13.13
106ESPFrancisco José Terciado Sacedo (ESP)Relax - Gamzt
107ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Grupo Nicolás Mateos16.02
108ITANicola Loda (ITA)Liquigas16.09
109FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
110ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergeticzt
111ESPJoseba Aguirrezabala Aiestaran (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
112RUSIvan Seledkov (RUS)Saunier Duval - Prodirzt
113ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
114ESPMartin Mata Cabello (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
115ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Viña Magna - Cropuzt
116ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Liquigaszt
117ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
118ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyancezt
119ESPIker Leonet Iza (ESP)Caisse d'Epargnezt
120ITADavide Bramati (ITA)Quick Step - Innergetic16.16
121ITALuca Paolini (ITA)Liquigas18.50
122SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
123ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Paul Versan21.30
124CANCharles Dionne (CAN)Saunier Duval - Prodir22.34
125GERDavid Kopp (GER)Gerolsteiner24.01
126GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
127COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Phonak Hearing Systemszt
128SUISteffen Wesemann (SUI)T-Mobile Teamzt
129GERAndreas Klier (GER)T-Mobile Teamzt
130AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Teamzt
131BELMario Aerts (BEL)Davimaton - Lottozt
132BELJohan Van Summeren (BEL)Davimaton - Lottozt
133GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
134AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
135BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
136ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
137ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargnezt
138ITADaniele Nardello (ITA)T-Mobile Teamzt
139SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
140ESPMario José Box Quinto (ESP)Tres Molinos Resortzt
141ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
142RUSAndrej Klyuev (RUS)Saunier Duval - Prodir35.11
143RUSVyacheslav Vilkov (RUS)AG2R Prévoyance10

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden