De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Startlijst

Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Startlijst

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Startlijst

Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - Startlijst

Voster ATS Team
1.44Mateusz Taciak
2.44Mateusz Komar
3.44Sylvester Janiszewski
4.44Adrian Banaszek
5.44Adam Stachowiak
6.44Krzysztof Parma
7.44Mateusz Grabis
Polen
11.44Adrian Honkisz
12.44Adam Nocen
13.44Michal Pustula
14.44Sebastian Matusiak
15.44Dawid Kloc
16.44Daniel Staniszewski
17.44Bartlomiej Proc
Wibatech Merx 7R
21.44Maciej Paterski
22.44Marek Rutkiewicz
23.44Grzegorz Stepniak
24.44Kacper Kistowski
25.44Wojciech Sykala
26.44Michal Podlaski
27.44Pawel Cieslik
CCC Development Team
31.44Stanislaw Aniolkowski
32.44Piotr Brozyna
33.44Patryk Stosz
34.44Michal Paluta
35.44Damian Papierski
36.44Szymon Tracz
37.44Kacper Walkowiak
Team Hurom
41.44Kamil Zielinski
42.44Artur Detko
43.44Tobiasz Pawlak
44.44Norbert Banaszek
45.44Karol Domagalski
46.44Tomasz Budzinski
47.44Adrian Kurek
Dukla Banska Bystrica
51.12Patrik Tybor
52.12Marek Canecky
53.12Samuel Oros
54.12Jan Andrej Cully
55.12Lukás Kubis
56.12Juraj Bellan
Astana City
61.81Nurbergen Nurlykhassym
62.81Anton Kuzmin
63.81Sergey Luchshenko
64.81Ramis Dinmukhametov
65.81Galym Akhmetov
Team Lotto - Kern Haus
71.10Robert Kessler
72.10Kim Alexander Heiduk
73.10Jan Kuhn
74.10Lukas Märkl
75.10Frederik Raßmann
76.10Marc Dörrie
D'Amico - UM Tools
81.2Federico Burchio
82.9Roman Kustadinchev
83.2Ivan Martinelli
84.2Jacopo Mosca
85.77Franco Orocito
86.2Angelo Raffaele
Massi Vivo-Grupo Oresy
91.37Bernardo Flor Velazquez
92.3Jorge Ferrer Bueno
93.3Lucas Casas Gutiérrez
94.3Oskar Malasetxeberria Ibaibarriaga
95.37Gustavo Adolfo Miño Baez
96.37David Alexander Maidana Ortiz
Sangemini - MG.Kvis Vega
101.2Leonardo Bonifazio
102.2Antonio Di Sante
103.44Krzysztof Domin
104.2Dario Puccioni
105.2Filippo Zana
106.2Fabio Mazzucco
107.2Gianni Pugi
SwiftCarbon Pro Cycling
111.11James Shaw
112.11William Bjergfelt
113.11Ben Hardy
114.11Edward Laverack
115.11Jacob Scott
116.11Stephen Bradbury
117.11Andrew Turner
Pardus Tufo - Prostejov
121.44Wojciech Pszczolarski
122.47Vladimír Miksaník
123.47Daniel Babor
124.47Tomás Bárta
125.47Marek Dolnicek
126.47Denis Rugovac
127.47Ludek Lichnovský
Minsk Cycling Club
131.89Anton Ivashkin
132.9Roman Maikin
133.89Vasili Byaliauski
134.89Vasili Strokov
135.9Eduard Vorganov
SportLand Niederösterreich Selle MP
141.6Thomas Umhaller
142.6Raphael Hammerschmidt
143.6Julian Gruber
144.43Luka Pajek
146.6Marvin Hammerschmid

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden