De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Couvin - Thuin - 186,7 km - 31 Juli 2019Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal4:37:23
2FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:01
3BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus0:03
4BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:03
5SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:03
6ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy0:03
7BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
8BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
9BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:07
10BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
11BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:07
12BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
13FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:07
14GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos0:07
15NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:07
16BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:07
17IRLEddie Dunbar (IRL)0:07
18FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:07
19FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:07
20BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:07
21BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC0:07
22BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:07
23FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:07
24PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:07
25FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:07
26BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:07
27ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:07
28SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez0:07
29BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:07
30NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:07
31NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos0:07
32BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect0:07
33GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:19
34POLPawel Bernas (POL)CCC0:19
35BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:22
36FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:22
37BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:25
38FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie0:28
39BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:28
40SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:28
41BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:28
42FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:37
43BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal0:37
44FRADamien Touzé (FRA)Cofidis0:48
45FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:50
46SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale0:50
47FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:50
48BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:50
49DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:50
50GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circus0:50
51RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin1:09
52GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:16
53BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:16
54FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:25
55NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:28
56BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect1:44
57BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:55
58BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus1:55
59BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:08
60BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal2:19
61CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy2:19
62FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis2:31
63POLKamil Gradek (POL)CCC2:37
64NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles2:44
65BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:01
66BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect3:10
67BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:10
68DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez3:12
69FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole3:22
70AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:37
71ITAJakub Mareczko (ITA)CCC3:43
72SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin3:43
73BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:55
74BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles4:00
75NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions4:00
76BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions4:00
77FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy4:14
78FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie4:21
79FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:36
80BELZico Waeytens (BEL)Cofidis4:53
81BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus4:53
82BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex4:53
83ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:03
84BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions5:18
85BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus5:22
86DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez5:30
87NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorex5:38
88LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale5:54
89ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:54
90BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions6:04
91FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:04
92BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:04
93BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex6:08
94BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex6:08
DNFPOLSzymon Sajnok (POL)CCC-
DNFFRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels-
DNFNEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy-
DNFBELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale-
DNFFRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie-
DNFBELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus-
DNFNEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions-
DNFNEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie-
DNFESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin-
DNFFRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole-
DNFFRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie-
DNFAUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin-
DNFBELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert-
DNFNZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy-
DNSFRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden