De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 52e Tour Cycliste International du Var et des Alpes Maritimes - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 52e Tour Cycliste International du Var et des Alpes Maritimes - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2020

52e Tour Cycliste International du Var et des Alpes Maritimes 2020

FrankrijkFrankrijk - 21 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Algemeen klassement - 23 Februari 2020


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic13:09:32
2FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
3AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:40
4ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:57
5FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:59
6FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:04
7IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb1:06
8FRAJulien El Farès (FRA)Nippo - Delko One - Provence1:06
9ITAFausto Masnada (ITA)CCC1:10
10HUNAttila Valter (HUN)CCC1:14
11FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie1:22
12AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:25
13FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:42
14FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:44
15FRARomain Combaud (FRA)Nippo - Delko One - Provence1:55
16BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:57
17NEDSam Oomen (NED)Sunweb2:05
18FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale2:20
19ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic2:35
20LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:02
21BELSerge Pauwels (BEL)CCC3:05
22AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling3:18
23SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:22
24FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole3:37
25AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First6:01
26COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic6:03
27BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:52
28FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie7:56
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale8:34
30POLLukasz Wisniowski (POL)CCC8:48
31FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale10:17
32FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale11:02
33DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling12:01
34USAJoey Rosskopf (USA)CCC12:14
35FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj12:35
36RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling12:39
37GERGeorg Zimmermann (GER)CCC12:43
38GBRMark Donovan (GBR)Sunweb12:46
39BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles13:34
40FRAEddy Fine (FRA)Cofidis13:50
41RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Ntt Pro Cycling14:33
42NEDLars van den Berg (NED)14:36
43DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez15:07
44FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo15:18
45MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)EF Education First15:34
46USAWilliam Barta (USA)CCC15:34
47FRAJulien Trarieux (FRA)Nippo - Delko One - Provence16:00
48LUXIvan Centrone (LUX)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole16:11
49COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic16:34
50SUIMatthias Reutimann (SUI)Swiss Racing Academy17:47
51FRAArnaud Courteille (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:56
52FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole19:57
53AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb20:16
54FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM20:43
55SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academy20:54
56FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj21:17
57USASean Bennett (USA)EF Education First21:53
58FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis22:19
59LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo23:02
60CANNigel Ellsay (CAN)Rally Cycling23:11
61DENJesper Schultz (DEN)Riwal - Readynez23:24
62AUTFelix Gall (AUT)Sunweb23:43
63AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling25:07
64ITAAlessandro Fedeli (ITA)Nippo - Delko One - Provence25:20
65NEDTom Jelte Slagter (NED)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM26:46
66FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 9327:01
67LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale27:23
68CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj28:08
69FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie29:00
70FRAAdrien Garel (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM29:37
71NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling29:59
72AUSJames Whelan (AUS)EF Education First31:01
73DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Ntt Pro Cycling31:21
74FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis32:02
75FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provence32:27
76CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling34:07
77FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie34:08
78FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie34:18
79FRAJonathan Hivert (FRA)Total - Direct Energie34:41
80BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis34:59
81ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo35:01
82FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic35:46
83LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo37:16
84FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic38:41
85CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling38:50
86SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez39:40
87SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles41:35
88SUIJonathan Bögli (SUI)42:04
89BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis43:20
90SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy43:36
91BELMathijs Paasschens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles43:40
92FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 9344:28
93LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles45:42
94FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 9347:47
95FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole49:10
96DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez49:35
97USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling51:57
98FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale52:14
99FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis52:29
100FRABaptiste Constantin (FRA)Saint-Michel - Auber 9353:14
101CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling54:30
102SUIYves Lütolf (SUI)Swiss Racing Academy54:35
103USATyler Magner (USA)Rally Cycling56:38
104CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling57:17
105BELMaximilien Picoux (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:07:57

Etappe 1 - Le Cannet - Grasse - 186,8 km - 21 Februari 2020Medium berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var


1FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:54:03
2FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie0:02
3AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:04
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:06
5HUNAttila Valter (HUN)CCC0:06
6AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:06
7FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
8FRAJulien El Farès (FRA)Nippo - Delko One - Provence0:06
9FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie0:06
10FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
11COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:06
12ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:06
13AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:06
14NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:06
15FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:06
16FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:06
17ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:06
18BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:06
19IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:06
20FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:12
21GBRMark Donovan (GBR)Sunweb0:12
22FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:12
23BELSerge Pauwels (BEL)CCC0:12
24FRARomain Combaud (FRA)Nippo - Delko One - Provence0:12
25DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling0:17
26AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling0:22
27FRAJonathan Hivert (FRA)Total - Direct Energie0:24
28COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic0:26
29BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:36
30SUIMatthias Reutimann (SUI)Swiss Racing Academy0:40
31LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:40
32DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez0:40
33RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling0:55
34FRAArnaud Courteille (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM0:57
35FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:00
36LUXIvan Centrone (LUX)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:01
37ITAMauro Finetto (ITA)Nippo - Delko One - Provence1:08
38MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)EF Education First1:08
39BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:08
40USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling1:08
41ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic1:08
42SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:08
43NEDTom Jelte Slagter (NED)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM1:08
44SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academy1:08
45FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie1:08
46FRAEddy Fine (FRA)Cofidis1:08
47COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic1:08
48RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Ntt Pro Cycling1:15
49FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:32
50FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie1:38
51FRAJulien Trarieux (FRA)Nippo - Delko One - Provence1:50
52NEDLars van den Berg (NED)1:58
53POLLukasz Wisniowski (POL)CCC2:20
54DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez2:20
55FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis2:20
56ITAAlessandro Fedeli (ITA)Nippo - Delko One - Provence2:20
57USASean Bennett (USA)EF Education First2:32
58BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First3:20
59FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale3:34
60FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie3:34
61GERGeorg Zimmermann (GER)CCC3:34
62USAJoey Rosskopf (USA)CCC3:34
63FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM3:34
64FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj3:34
65AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:10
66NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling4:21
67BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis4:26
68FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj4:29
69USAWilliam Barta (USA)CCC4:29
70FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo5:08
71LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo5:08
72SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez5:08
73AUTFelix Gall (AUT)Sunweb5:22
74AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling5:22
75SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb5:22
76CANNigel Ellsay (CAN)Rally Cycling6:02
77LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo8:10
78DENJesper Schultz (DEN)Riwal - Readynez8:10
79CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj8:32
80FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale8:32
81SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles8:32
82FRABaptiste Constantin (FRA)Saint-Michel - Auber 939:50
83FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 939:50
84FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provence9:50
85FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 939:50
86FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 939:50
87FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis9:50
88FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole9:50
89SUIYves Lütolf (SUI)Swiss Racing Academy9:50
90SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy9:50
91CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling10:35
92DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Ntt Pro Cycling10:35
93BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis10:35
94AUSJames Whelan (AUS)EF Education First10:35
95CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling10:40
96FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic11:58
97FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic11:58
98LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale11:58
99CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling12:28
100BELMathijs Paasschens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles12:28
101CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling12:28
102BELTom Dernies (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole12:56
103FRAAdrien Garel (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM12:56
104FRAJohan Le Bon (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM13:55
105SUIJonathan Bögli (SUI)17:40
106LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles18:32
107DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez18:32
108USATyler Magner (USA)Rally Cycling18:32
109BELMaximilien Picoux (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole18:32
110FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale18:32
111JAPAtsushi Oka (JAP)Nippo - Delko One - Provence18:32
112ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18:32
113FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole18:32
114SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez18:32
115RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 9318:45
116FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 9319:01
117FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic19:18
118SUIRaphael Krähemann (SUI)Swiss Racing Academy22:18
119SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academy
120BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles
121FRAArthur Vichot (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM
122NEDPiotr Havik (NED)Riwal - Readynez
123ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total - Direct Energie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Pégomas - Col d'Eze - 157,7 km - 22 Februari 2020Medium berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic4:44:17
2AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:40
3FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie0:40
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:40
5ITAFausto Masnada (ITA)CCC0:40
6IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb0:40
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:40
8NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:40
9FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
10BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:40
11AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:40
12ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:40
13FRARomain Combaud (FRA)Nippo - Delko One - Provence0:40
14HUNAttila Valter (HUN)CCC0:40
15AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:40
16FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:40
17FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale0:40
18LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:40
19FRAJulien El Farès (FRA)Nippo - Delko One - Provence0:40
20SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:40
21BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:40
22ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic0:40
23FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:40
24AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling1:08
25BELSerge Pauwels (BEL)CCC1:19
26FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole2:03
27DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling2:13
28RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling2:13
29COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic2:13
30POLLukasz Wisniowski (POL)CCC3:03
31BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First3:37
32FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale3:37
33FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale3:37
34FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:48
35FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie4:48
36FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj4:48
37GBRMark Donovan (GBR)Sunweb6:58
38USAWilliam Barta (USA)CCC6:58
39GERGeorg Zimmermann (GER)CCC6:58
40USAJoey Rosskopf (USA)CCC6:58
41SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academy6:58
42DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez7:11
43COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic9:28
44FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic9:28
45NEDLars van den Berg (NED)9:28
46LUXIvan Centrone (LUX)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole12:20
47LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo12:31
48FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo12:31
49MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)EF Education First12:31
50ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo13:05
51DENJesper Schultz (DEN)Riwal - Readynez13:05
52AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb13:29
53CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj13:29
54CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling13:29
55FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole13:29
56FRAAdrien Garel (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM13:29
57BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles13:29
58DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Ntt Pro Cycling13:29
59LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale13:29
60SUIMatthias Reutimann (SUI)Swiss Racing Academy13:29
61FRAEddy Fine (FRA)Cofidis13:29
62CANNigel Ellsay (CAN)Rally Cycling13:29
63FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic13:29
64FRAJulien Trarieux (FRA)Nippo - Delko One - Provence13:29
65FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 9313:29
66FRAArnaud Courteille (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM13:29
67ITAAlessandro Fedeli (ITA)Nippo - Delko One - Provence13:29
68RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Ntt Pro Cycling13:29
69FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM13:29
70FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis13:29
71USASean Bennett (USA)EF Education First14:06
72AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling16:07
73AUSJames Whelan (AUS)EF Education First16:39
74AUTFelix Gall (AUT)Sunweb16:39
75FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provence16:39
76SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez16:39
77SUIJonathan Bögli (SUI)16:39
78NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling19:06
79NEDTom Jelte Slagter (NED)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM19:06
80BELMathijs Paasschens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles19:07
81BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis20:58
82BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis20:58
83LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo20:58
84LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles20:58
85FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie20:58
86FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis20:58
87FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie20:58
88FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 9320:58
89FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 9320:58
90FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic20:58
91FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj20:58
92SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles20:58
93SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb20:58
94SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy20:58
95CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling22:26
96FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie24:18
97DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez24:18
98DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez24:18
99USATyler Magner (USA)Rally Cycling24:51
100FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale24:53
101FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 9326:57
102FRAJonathan Hivert (FRA)Total - Direct Energie28:44
103CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling33:49
104FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis33:49
105FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole37:34
106CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling37:34
107FRABaptiste Constantin (FRA)Saint-Michel - Auber 9337:34
108BELMaximilien Picoux (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole37:34
109FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole37:34
110USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling37:34
111SUIYves Lütolf (SUI)Swiss Racing Academy37:34
112JAPAtsushi Oka (JAP)Nippo - Delko One - Provence
113ITAMauro Finetto (ITA)Nippo - Delko One - Provence
114FRAJohan Le Bon (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM
115BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles
116SUIRaphael Krähemann (SUI)Swiss Racing Academy
117SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez
118BELTom Dernies (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole
119RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - La Londe - Le Mont Faron - 136 km - 23 Februari 2020Berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var


1FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:28:51
2FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale0:03
3NEDLars van den Berg (NED)0:42
4BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:18
5FRAEddy Fine (FRA)Cofidis1:34
6RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Ntt Pro Cycling2:10
7COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2:15
8FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale2:15
9AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo2:15
10ESTTanel Kangert (EST)EF Education First2:32
11FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:34
12FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:39
13IRLNicolas Roche (IRL)Sunweb2:41
14FRAJulien El Farès (FRA)Nippo - Delko One - Provence2:41
15ITAFausto Masnada (ITA)CCC2:45
16HUNAttila Valter (HUN)CCC2:49
17FRALilian Calmejane (FRA)Total - Direct Energie2:57
18AUSMichael Storer (AUS)Sunweb3:02
19FRAJulien Trarieux (FRA)Nippo - Delko One - Provence3:02
20ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic3:08
21FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:13
22FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:17
23FRARomain Combaud (FRA)Nippo - Delko One - Provence3:24
24BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:32
25NEDSam Oomen (NED)Sunweb3:40
26FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole3:43
27FRAFabien Grellier (FRA)Total - Direct Energie3:51
28FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj3:55
29BELSerge Pauwels (BEL)CCC3:55
30FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale3:55
31SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:55
32LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo4:03
33USAJoey Rosskopf (USA)CCC4:03
34AUTFelix Gall (AUT)Sunweb4:03
35FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole4:07
36AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling4:09
37MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)EF Education First4:16
38LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale4:17
39DENJesper Schultz (DEN)Riwal - Readynez4:30
40GERGeorg Zimmermann (GER)CCC4:32
41LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo4:42
42AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:58
43LUXIvan Centrone (LUX)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole5:11
44FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale5:27
45FRAAdrien Garel (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM5:33
46FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj5:39
47COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic5:45
48ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5:45
50POLLukasz Wisniowski (POL)CCC5:46
52AUTMichael Gogl (AUT)Ntt Pro Cycling5:59
53CANNigel Ellsay (CAN)Rally Cycling6:01
54FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM6:01
55FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 936:03
56AUSJames Whelan (AUS)EF Education First6:08
57USAWilliam Barta (USA)CCC6:28
58CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling6:49
59FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 936:50
60SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez6:50
61AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First7:36
62USASean Bennett (USA)EF Education First7:36
63FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole7:49
64FRAArnaud Courteille (FRA)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM7:51
65FRAJonathan Hivert (FRA)Total - Direct Energie7:54
66GBRMark Donovan (GBR)Sunweb7:57
67BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles7:57
68DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez7:57
70FRABaptiste Constantin (FRA)Saint-Michel - Auber 938:11
71COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic8:19
72FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provence8:19
73CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj8:28
74LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles8:33
75FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total - Direct Energie8:37
76NEDTom Jelte Slagter (NED)B&b Hotels - Vital Concept P/b KTM8:53
77NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Ntt Pro Cycling8:53
78DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez9:06
79FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total - Direct Energie9:15
80SUIYves Lütolf (SUI)Swiss Racing Academy9:32
81DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Ntt Pro Cycling9:38
82SUIJonathan Bögli (SUI)10:06
83FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis11:05
84FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale11:10
85FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis11:11
86FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis11:11
87DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Ntt Pro Cycling11:52
88RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling11:52
89ITAAlessandro Fedeli (ITA)Nippo - Delko One - Provence11:52
90BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis11:56
91CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling12:24
92FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic12:40
93CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling13:21
94FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 9313:21
95LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo13:31
96BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis14:08
97BELMaximilien Picoux (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole14:12
98BELMathijs Paasschens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles14:26
99SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles14:26
100SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academy15:09
101SUITimon Rüegg (SUI)Swiss Racing Academy15:09
102USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling15:36
103FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole
103USATyler Magner (USA)Rally Cycling15:36
104BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First
104FRAAnthony Turgis (FRA)Total - Direct Energie15:39
105FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic
105FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic19:36
106SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb
107DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez
108FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden