De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Antalya - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Antalya - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2020

Ronde van Antalya 2020

TurkijeTurkije - 20 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Algemeen klassement - 23 Februari 2020


1GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen13:07:01
2BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:01
3ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstra0:04
4BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon0:04
5GBRBen Tulett (GBR)Corendon0:08
6ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:10
7ITAFederico Zurlo (ITA)0:10
8DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:10
9ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM0:10
10GERMiguel Heidemann (GER)Leopard Pro Cycling0:10
11LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:10
12ITALorenzo Rota (ITA)0:10
13SWEErik Bergström Frisk (SWE)0:10
14SLOJanez Brajkovic (SLO)Adria Mobil0:10
15SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nation0:13
16KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:16
17DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:16
18KAZDaniil Pronskiy (KAZ)0:25
19GERAlexander Krieger (GER)Corendon0:29
20HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstra0:35
21CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development0:35
22LUXArthur Kluckers (LUX)Leopard Pro Cycling0:36
23AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:37
24GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen0:38
25UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:40
26NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cycling0:47
27ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:53
28ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù - KTM0:53
29ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM1:03
30ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:07
31POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Serce1:10
32ITAMarco Frapporti (ITA)1:14
33RUSRoman Maikin (RUS)Cambodia Cycling Academy1:17
34BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorex1:17
35ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:17
36GERPatrick Haller (GER)Trek - Segafredo1:21
37MARMohcine El Kouraji (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team1:25
38DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:45
39DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Leopard Pro Cycling1:56
40AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTM2:09
41SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:29
42ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:38
43GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen2:53
44ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:12
45ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTM3:58
46ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstra4:00
47FRASamy Aurignac (FRA)Cambodia Cycling Academy5:03
48ITAPierpaolo Ficara (ITA)Sapura5:11
49ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapura5:33
50ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)5:44
51ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:23
52ITASamuele Rivi (ITA)Tirol - KTM6:26
53AUSJesse Ewart (AUS)Sapura6:31
54BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club6:34
55NEDJeen De Jong (NED)A Bloc6:36
56NEDStijn Daemen (NED)A Bloc6:43
57BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex6:45
58GBRJacob Scott (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen6:45
59BELCédric Beullens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:56
60HUNViktor Filutás (HUN)7:03
61KAZDaniil Marukhin (KAZ)7:04
62KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)7:04
63FRAAntoine Berlin (FRA)Cambodia Cycling Academy7:15
64ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:20
65KAZLogan Shtein (KAZ)7:37
66POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce7:37
67BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex7:55
68BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:57
69BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club8:10
70SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömus8:10
71DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm8:29
72TUROnur Balkan (TUR)8:31
73AUTMario Gamper (AUT)Tirol - KTM9:17
74UKRVitaliy Buts (UKR)Shenzhen Xidesheng9:28
75BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:36
76TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)9:36
77LATMartins Pluto (LAT)A Bloc9:42
78BELJonas Rickaert (BEL)Corendon9:42
79BELTim Merlier (BEL)Corendon9:48
80ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels9:52
81RUSViktor Manakov (RUS)9:54
82TURSeker Cebrail (TUR)Spor Toto9:55
83TURMustafa Sayar (TUR)9:55
84SUIAntoine Aebi (SUI)9:58
85ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstra9:58
86AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels9:58
87SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil9:58
88NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb P/b Soreen10:06
89ESTAksel Nõmmela (EST)Bingoal - Wallonie Bruxelles10:14
90DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm10:14
91BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:21
92BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club10:27
93TUROnur Turgut (TUR)10:36
94ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:52
95TURAhmet Örken (TUR)Sapura12:30
96DENFrederik Muff (DEN)12:53
97GERJustin Wolf (GER)Bike Aid13:54
98ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation14:17
99PORDaniel Viegas (POR)Kometa - Xstra14:34
100BELKevyn Ista (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles14:41
101CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Development14:50
102GERFrederik Dombrowski (GER)Bike Aid15:26
103GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen16:05
104SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil16:39
105BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles16:44
106AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc16:54
107RUSKonstantin Nekrasov (RUS)17:56
108GERAaron Grosser (GER)Bike Aid18:38
109AUTMoran Vermeulen (AUT)Felbermayr - Simplon Wels18:38
110TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto19:11
111SUIManuel Bösch (SUI)19:16
112RUSMikhail Chirukhin (RUS)19:33
113TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto20:01
114BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)20:55
115UKROleksander Smetaniuk (UKR)21:28
116RUSGrigorii Sharov (RUS)21:43
117FRAFlorian Dumourier (FRA)Cambodia Cycling Academy22:06
118FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömus22:13
119BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex22:20
120ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Palomar22:38
121POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Serce22:45
122FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academy23:01
123POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Serce23:18
124DENMathias Larsen (DEN)Kometa - Xstra23:42
125NEDAndré Luijk (NED)A Bloc23:54
126POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce24:24
127POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Serce24:24
128ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nation25:51
129SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil26:12
130BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club26:12
131SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil26:12
132UKRYaroslav Hnidashev (UKR)26:35
133UKRMaksim Bilyi (UKR)27:00
134BELMichaël Van Staeyen (BEL)Tarteletto - Isorex27:57
135ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation28:05
136GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid28:24
137SUIManuel Zobrist (SUI)29:11
138BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise30:20

Etappe 1 - Antalya - Antalya - 149,2 km - 20 Februari 2020Sprint

Image 2017 Tour of Antalya. Source : Site officiel du Tour d'Anatalya


1ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation3:22:45
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
3BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
4BELLionel Taminiaux (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
5ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
6BELMichaël Van Staeyen (BEL)Tarteletto - Isorexzt
7POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
8GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
9AUTTobias Bayer (AUT)Tirol - KTMzt
10ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
11ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
12ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTMzt
13BELTim Merlier (BEL)Corendonzt
14ESTAksel Nõmmela (EST)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
15BELJonas Rickaert (BEL)Corendonzt
16LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
17TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Spor Totozt
18GBRBen Tulett (GBR)Corendonzt
19DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
20BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
22GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
23AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol - KTMzt
24ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
25SUIManuel Zobrist (SUI)zt
26NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cyclingzt
27BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
28ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
29DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
30NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb P/b Soreenzt
31ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
32BELRoy Jans (BEL)Corendonzt
33MARMohcine El Kouraji (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Teamzt
34MARTarik Chaoufi (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Teamzt
35GERAaron Grosser (GER)Bike Aidzt
36TURAhmet Örken (TUR)Sapurazt
37KAZGleb Brussenskiy (KAZ)zt
38HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstrazt
39RUSRoman Maikin (RUS)Cambodia Cycling Academyzt
40ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
41UKRKostiantyn Dakhovskyi (UKR)zt
42ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstrazt
43BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
44LUXArthur Kluckers (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
45NEDAndré Luijk (NED)A Bloczt
46KAZLogan Shtein (KAZ)zt
47BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
48SUIAntoine Aebi (SUI)zt
49BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
50ITAFederico Zurlo (ITA)zt
51HUNViktor Filutás (HUN)zt
52GERPatrick Haller (GER)Trek - Segafredozt
53AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
54NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
55KAZDaniil Marukhin (KAZ)zt
56RUSGrigorii Sharov (RUS)zt
57ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstrazt
58ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
59BELKevyn Ista (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
60SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
61BELBoris Vallée (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
62DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Leopard Pro Cyclingzt
63DENMathias Larsen (DEN)Kometa - Xstrazt
64GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
65ITAPierpaolo Ficara (ITA)Sapurazt
66PORDaniel Viegas (POR)Kometa - Xstrazt
67ITAMarco Frapporti (ITA)zt
68GBRJacob Scott (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
69BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
70NEDJeen De Jong (NED)A Bloczt
71BELCédric Beullens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
72AZEElchin Asadov (AZE)zt
73SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömuszt
74FRASamy Aurignac (FRA)Cambodia Cycling Academyzt
75RUSAlexander Evtushenko (RUS)zt
76KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
77GERMiguel Heidemann (GER)Leopard Pro Cyclingzt
78BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
79ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80AUTMario Gamper (AUT)Tirol - KTMzt
81ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTMzt
82BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
83AUTMoran Vermeulen (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
84NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
85ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
86GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
87POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Sercezt
88TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
89ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTMzt
90SUIManuel Bösch (SUI)zt
91ITASamuele Rivi (ITA)Tirol - KTMzt
92ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù - KTMzt
93KAZSergey Luchshenko (KAZ)zt
94LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
95POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
96BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
97GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
98SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
99BRNAhmed Madan (BRN)zt
100AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc0:02
101AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTM0:02
102AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol - KTM0:02
103UKROleksander Smetaniuk (UKR)0:02
104ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:02
105AUSJesse Ewart (AUS)Sapura0:02
106BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:02
107BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex0:02
108UKRYaroslav Hnidashev (UKR)0:02
109ITALorenzo Rota (ITA)0:02
110TURSeker Cebrail (TUR)Spor Toto0:02
111ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstra0:02
112CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development0:02
113TUROnur Balkan (TUR)0:02
114ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)0:02
115TUROnur Turgut (TUR)0:02
116SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:02
117GERAlexander Krieger (GER)Corendon0:02
118POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Serce0:02
119BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:02
120ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:02
121ITAMatteo Bellia (ITA)0:02
122TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)0:02
123BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon0:02
124MARLahcen El Mejdoubi (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team0:02
125DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:02
126TURMustafa Sayar (TUR)0:02
127DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:02
128POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce0:02
129POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Serce0:02
130ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nation0:02
131FRAGabriel Muller (FRA)Cambodia Cycling Academy0:02
132SUILois Dufaux (SUI)0:02
133UKRMaksim Bilyi (UKR)0:02
134KAZDaniil Pronskiy (KAZ)0:02
135GERFrederik Dombrowski (GER)Bike Aid0:02
136POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce0:02
137BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:02
138FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömus0:02
139UKRVitaliy Buts (UKR)Shenzhen Xidesheng0:03
140FRAAntoine Berlin (FRA)Cambodia Cycling Academy0:03
141ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapura0:03
142NEDLars Loohuis (NED)A Bloc0:03
143BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex0:03
144FRAFlorian Dumourier (FRA)Cambodia Cycling Academy0:03
145CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Development0:03
146MARHassan Zahboune (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team0:03
147FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academy0:03
148BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)0:03
149AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:03
150RUSMikhail Chirukhin (RUS)0:03
151SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:03
152ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:03
153TURAhmet Örencik (TUR)Spor Toto0:03
154RUSViktor Manakov (RUS)0:03
155BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club0:03
156SLOJanez Brajkovic (SLO)Adria Mobil0:03
157BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)0:03
158KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:03
159UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:03
160TURZeki Kaygisiz (TUR)0:03
161RUSVladimir Ilchenko (RUS)0:03
162SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nation0:03
163AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:03
164DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:03
165DENFrederik Muff (DEN)0:03
166RUSKonstantin Nekrasov (RUS)0:03
167BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex0:03
168MARAziz Chaqri (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team0:27
169MARSanbouli Imad (MAR)0:58
170TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto0:58
171TURBatuhan Özgür (TUR)Spor Toto0:58
172GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid1:00
173ITADanilo Celano (ITA)Sapura

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Kemer - Antalya - 165,3 km - 21 Februari 2020Sprint

Image 2017 Tour of Antalya. Source : Site officiel du Tour d'Anatalya


1ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:16:58
2BELGianni Vermeersch (BEL)Corendonzt
3BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
4ITAFederico Zurlo (ITA)zt
5GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
6ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
7RUSRoman Maikin (RUS)Cambodia Cycling Academyzt
8DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
9ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTMzt
10GERAlexander Krieger (GER)Corendonzt
11ITAPierpaolo Ficara (ITA)Sapurazt
12CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Developmentzt
13GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
14LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
15HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstrazt
16GERPatrick Haller (GER)Trek - Segafredozt
17SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
18ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTMzt
19NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cyclingzt
20ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
21ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstrazt
22ITALorenzo Rota (ITA)zt
23GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
24SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
25BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
26POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Sercezt
27KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
28ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstrazt
29GBRBen Tulett (GBR)Corendonzt
30DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
31ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Adria Mobilzt
33ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34ITAMarco Frapporti (ITA)zt
35GERMiguel Heidemann (GER)Leopard Pro Cyclingzt
36MARMohcine El Kouraji (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team0:08
37SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nation0:15
38LUXArthur Kluckers (LUX)Leopard Pro Cycling0:15
39ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:15
40ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù - KTM0:15
41KAZDaniil Pronskiy (KAZ)0:15
42UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:30
43AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTM0:45
44POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:45
45AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:45
46AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:45
47ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTM1:05
48DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Leopard Pro Cycling1:09
49DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:32
50POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce1:58
51BELJonas Rickaert (BEL)Corendon4:53
52FRASamy Aurignac (FRA)Cambodia Cycling Academy4:53
53BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club5:17
54BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club5:17
55SUIAntoine Aebi (SUI)5:17
56BELCédric Beullens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:17
57ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Palomar5:17
58LATMartins Pluto (LAT)A Bloc5:17
59BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:17
60BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:17
61NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb P/b Soreen5:17
62BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:17
63ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstra5:17
64GBRJacob Scott (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen5:17
65BELRoy Jans (BEL)Corendon5:17
66NEDStijn Daemen (NED)A Bloc5:17
67ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels5:17
68BELTim Merlier (BEL)Corendon5:17
69RUSAlexander Evtushenko (RUS)5:17
70AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:17
71DENFrederik Muff (DEN)5:17
72BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex5:17
73BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex5:17
74TURAhmet Örken (TUR)Sapura5:17
75GERAaron Grosser (GER)Bike Aid5:17
76CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Development5:17
77ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation5:17
78ESTAksel Nõmmela (EST)Bingoal - Wallonie Bruxelles5:17
79AUTMoran Vermeulen (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:17
80AUTMario Gamper (AUT)Tirol - KTM5:17
81DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm5:17
82KAZLogan Shtein (KAZ)5:17
83DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm5:17
84FRAAntoine Berlin (FRA)Cambodia Cycling Academy5:17
85PORDaniel Viegas (POR)Kometa - Xstra5:17
86GERJustin Wolf (GER)Bike Aid5:17
87SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil5:17
88AUSJesse Ewart (AUS)Sapura5:17
89SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil5:17
90ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapura5:17
91GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen5:17
92RUSViktor Manakov (RUS)5:17
93ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar5:17
94ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)5:34
95HUNViktor Filutás (HUN)5:40
96KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)5:47
97KAZDaniil Marukhin (KAZ)5:47
98TURSeker Cebrail (TUR)Spor Toto5:55
99ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:55
100SUIManuel Bösch (SUI)5:55
101NEDJeen De Jong (NED)A Bloc5:55
102TURMustafa Sayar (TUR)5:55
103TUROnur Turgut (TUR)5:55
104ITASamuele Rivi (ITA)Tirol - KTM6:00
105BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:00
106UKRVitaliy Buts (UKR)Shenzhen Xidesheng6:19
107BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club6:19
108TUROnur Balkan (TUR)6:19
109BELLionel Taminiaux (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:19
110SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömus6:19
111BELKevyn Ista (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:36
112TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)6:36
113FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömus8:52
114TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto13:32
115NEDAndré Luijk (NED)A Bloc14:44
116AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc14:44
117POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Serce14:44
118BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex14:44
119BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club14:44
120ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation14:44
121SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil14:44
122UKRMaksim Bilyi (UKR)14:44
123UKROleksander Smetaniuk (UKR)14:44
124BELMichaël Van Staeyen (BEL)Tarteletto - Isorex14:44
125DENMathias Larsen (DEN)Kometa - Xstra14:44
126ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Palomar14:44
127RUSMikhail Chirukhin (RUS)14:44
128SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil14:44
129RUSKonstantin Nekrasov (RUS)14:44
130RUSGrigorii Sharov (RUS)14:53
131POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Serce15:03
132GERFrederik Dombrowski (GER)Bike Aid15:05
133UKRYaroslav Hnidashev (UKR)15:07
134GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid15:07
135POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce15:14
136POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Serce15:14
137TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto15:20
138BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise15:20
139SUIManuel Zobrist (SUI)15:50
140FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academy16:11
141ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nation16:41
142BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)16:55
143FRAFlorian Dumourier (FRA)Cambodia Cycling Academy17:09
144AUTFlorian Gamper (AUT)Tirol - KTM
145UKRKostiantyn Dakhovskyi (UKR)
146ITAMatteo Bellia (ITA)
147BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex
148BELBoris Vallée (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles
149TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Spor Toto
150BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)
151MARSanbouli Imad (MAR)
152SUILois Dufaux (SUI)
153MARAziz Chaqri (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team
154ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
155TURZeki Kaygisiz (TUR)
156MARLahcen El Mejdoubi (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team
157BRNAhmed Madan (BRN)
158MARTarik Chaoufi (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team
159FRAGabriel Muller (FRA)Cambodia Cycling Academy
160GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid
161KAZSergey Luchshenko (KAZ)
162MARHassan Zahboune (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team
163BLRAlexei Shnyrko (BLR)
164AZEElchin Asadov (AZE)
165TURBatuhan Özgür (TUR)Spor Toto
166AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol - KTM
167RUSVladimir Ilchenko (RUS)
168NEDLars Loohuis (NED)A Bloc
169BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club
170KAZGleb Brussenskiy (KAZ)
171TURAhmet Örencik (TUR)Spor Toto

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Aspendos - Termessos - 101,6 km - 22 Februari 2020Medium berg

Image 2017 Tour of Antalya. Source : Site officiel du Tour d'Anatalya


1AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:29:49
2SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nation0:02
3GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen0:02
4ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstra0:02
5GBRBen Tulett (GBR)Corendon0:06
6ITALorenzo Rota (ITA)0:08
7FRASamy Aurignac (FRA)Cambodia Cycling Academy0:08
8ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTM0:08
9GERMiguel Heidemann (GER)Leopard Pro Cycling0:08
10ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:08
11BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon0:08
12SWEErik Bergström Frisk (SWE)0:08
13ITAFederico Zurlo (ITA)0:08
14DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:08
15LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:08
16BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:08
17KAZDaniil Pronskiy (KAZ)0:08
18UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:08
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Adria Mobil0:08
20ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)0:08
21KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:14
22DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:14
23ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapura0:14
24DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:14
25LUXArthur Kluckers (LUX)Leopard Pro Cycling0:19
26GERFrederik Dombrowski (GER)Bike Aid0:19
27ITASamuele Rivi (ITA)Tirol - KTM0:24
28GERAlexander Krieger (GER)Corendon0:27
29CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Development0:33
30HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstra0:33
31ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù - KTM0:36
32ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:36
33GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen0:36
34NEDJeen De Jong (NED)A Bloc0:39
35DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Leopard Pro Cycling0:45
36NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cycling0:45
37ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTM1:01
38ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:04
39POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Serce1:08
40ITAMarco Frapporti (ITA)1:12
41AUSJesse Ewart (AUS)Sapura1:12
42KAZDaniil Marukhin (KAZ)1:15
43RUSRoman Maikin (RUS)Cambodia Cycling Academy1:15
44ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:15
45BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club1:15
46ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:15
47KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)1:15
48BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorex1:15
49MARMohcine El Kouraji (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Team1:15
50HUNViktor Filutás (HUN)1:21
51GERPatrick Haller (GER)Trek - Segafredo1:21
52AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTM1:23
53NEDStijn Daemen (NED)A Bloc1:24
54BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex1:26
55GBRJacob Scott (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen1:26
56BELCédric Beullens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:37
57SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömus1:49
58FRAAntoine Berlin (FRA)Cambodia Cycling Academy1:56
59ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Palomar2:01
60AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc2:10
61TUROnur Balkan (TUR)2:10
62TURAhmet Örken (TUR)Sapura2:10
63KAZLogan Shtein (KAZ)2:18
64SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:30
65ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:36
66BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:38
67BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex2:38
68ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTM2:51
69BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club2:51
70GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen2:51
71TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)2:58
72RUSKonstantin Nekrasov (RUS)3:10
73UKRVitaliy Buts (UKR)Shenzhen Xidesheng3:10
74DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm3:10
75ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:10
76TURMustafa Sayar (TUR)3:58
77AUTMario Gamper (AUT)Tirol - KTM3:58
78BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)3:58
79TURSeker Cebrail (TUR)Spor Toto3:58
80ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstra3:58
81BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club4:07
82BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:17
83LATMartins Pluto (LAT)A Bloc4:26
84RUSViktor Manakov (RUS)4:35
85BELTim Merlier (BEL)Corendon4:39
86TUROnur Turgut (TUR)4:39
87TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto4:39
88AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:39
89ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Wels4:39
90SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil4:39
91ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstra4:39
92SUIAntoine Aebi (SUI)4:39
93TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto4:39
94RUSMikhail Chirukhin (RUS)4:47
95BELJonas Rickaert (BEL)Corendon4:47
96NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb P/b Soreen4:47
97DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm4:55
98FRAFlorian Dumourier (FRA)Cambodia Cycling Academy4:55
99ESTAksel Nõmmela (EST)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:55
100ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:55
101BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:02
102ITAPierpaolo Ficara (ITA)Sapura5:09
103POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce5:37
104UKROleksander Smetaniuk (UKR)6:42
105RUSGrigorii Sharov (RUS)6:48
106FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academy6:48
107BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex6:52
108BELMichaël Van Staeyen (BEL)Tarteletto - Isorex6:52
109RUSAlexander Evtushenko (RUS)6:52
110CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Development6:52
111DENFrederik Muff (DEN)7:34
112POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Serce7:40
113ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Palomar7:52
114BELKevyn Ista (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles8:03
115BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles8:03
116POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Serce8:32
117PORDaniel Viegas (POR)Kometa - Xstra8:32
118GERJustin Wolf (GER)Bike Aid8:35
119DENMathias Larsen (DEN)Kometa - Xstra8:56
120ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nation9:08
121ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nation9:08
122POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Serce9:08
123POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce9:08
124NEDAndré Luijk (NED)A Bloc9:08
125GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb P/b Soreen10:48
126SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil11:26
127SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil11:26
128SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil11:26
129BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club11:26
130UKRYaroslav Hnidashev (UKR)11:26
131UKRMaksim Bilyi (UKR)12:14
132SUIManuel Bösch (SUI)13:19
133GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid13:19
134AUTMoran Vermeulen (AUT)Felbermayr - Simplon Wels13:19
135GERAaron Grosser (GER)Bike Aid13:19
136ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation13:19
137BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise13:19
138FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömus13:19
139SUIManuel Zobrist (SUI)13:19
140POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling
141AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
142BELRoy Jans (BEL)Corendon
143BELLionel Taminiaux (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Side - Antalya - 136,8 km - 23 Februari 2020Sprint

Image 2017 Tour of Antalya. Source : Site officiel du Tour d'Anatalya


1BELTim Merlier (BEL)Corendon2:57:31
2ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
3GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
4BELGianni Vermeersch (BEL)Corendonzt
5ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
6ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
7ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
8GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
9GERAaron Grosser (GER)Bike Aidzt
10NEDAndré Luijk (NED)A Bloczt
11ITAPierpaolo Ficara (ITA)Sapurazt
12DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
13BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
14ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTMzt
15BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
16SUIAntoine Aebi (SUI)zt
17GERPatrick Haller (GER)Trek - Segafredozt
18LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
19ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstrazt
20GBRBen Tulett (GBR)Corendonzt
21ESPGabriel Reguero Corral (ESP)zt
22ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTMzt
23ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù - KTMzt
24FRASamy Aurignac (FRA)Cambodia Cycling Academyzt
25MARMohcine El Kouraji (MAR)Sidi Ali Pro Cycling Teamzt
26DENMathias Larsen (DEN)Kometa - Xstrazt
27GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
28ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstrazt
29GERMiguel Heidemann (GER)Leopard Pro Cyclingzt
30GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
31BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
32AUSAden James Paterson (AUS)A Bloczt
33KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
34ITAFederico Zurlo (ITA)zt
35LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
36ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
37HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstrazt
38RUSRoman Maikin (RUS)Cambodia Cycling Academyzt
39POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
40AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
41HUNViktor Filutás (HUN)zt
42LUXArthur Kluckers (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
43NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cyclingzt
44AUTMario Gamper (AUT)Tirol - KTMzt
45BELKevyn Ista (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
46GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
47SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
48KAZDaniil Pronskiy (KAZ)zt
49RUSMikhail Chirukhin (RUS)zt
50TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
51GERAlexander Krieger (GER)Corendonzt
52ESTAksel Nõmmela (EST)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
53POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
54ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
55DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
56SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
57ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
58SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
59ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstrazt
60ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù - KTMzt
61ITALorenzo Rota (ITA)zt
62SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
63BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
64ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65UKRVitaliy Buts (UKR)Shenzhen Xideshengzt
66GBRJacob Scott (GBR)Canyon Dhb P/b Soreenzt
67FRAAntoine Berlin (FRA)Cambodia Cycling Academyzt
68AUSJesse Ewart (AUS)Sapurazt
69NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb P/b Soreenzt
70UKRMaksim Bilyi (UKR)zt
71FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academyzt
72AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTMzt
73KAZDaniil Marukhin (KAZ)zt
74ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
75TUROnur Balkan (TUR)zt
76SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
77POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Sercezt
78ITAMarco Frapporti (ITA)zt
79KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)zt
80SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nationzt
81BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Leopard Pro Cyclingzt
83CANBenjamin Perry (CAN)Israel Start-Up Nation Developmentzt
84ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)zt
85UKROleksander Smetaniuk (UKR)zt
86BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
87DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
88SUIManuel Bösch (SUI)zt
89POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
90RUSGrigorii Sharov (RUS)zt
91TURSeker Cebrail (TUR)Spor Totozt
92GERFrederik Dombrowski (GER)Bike Aidzt
93UKRYaroslav Hnidashev (UKR)zt
94SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
95BELJonas Rickaert (BEL)Corendonzt
96AUTMoran Vermeulen (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
97GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
98DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
99RUSKonstantin Nekrasov (RUS)zt
100BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)zt
101POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Sercezt
102KAZLogan Shtein (KAZ)zt
103ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
104SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömuszt
105TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
106ESTMihkel Räim (EST)Israel Start-Up Nationzt
107FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömuszt
108BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
109BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
110ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
111TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
112FRAFlorian Dumourier (FRA)Cambodia Cycling Academyzt
113ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapurazt
114UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7Rzt
115DENFrederik Muff (DEN)zt
116AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
117ITASamuele Rivi (ITA)Tirol - KTMzt
118RUSViktor Manakov (RUS)zt
119POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Sercezt
120ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
121TURMustafa Sayar (TUR)zt
122BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex0:42
123PORDaniel Viegas (POR)Kometa - Xstra0:43
124NEDJeen De Jong (NED)A Bloczt
125TUROnur Turgut (TUR)zt
126SLOJanez Brajkovic (SLO)Adria Mobilzt
127BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
128BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:39
129BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
130BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
131BELCédric Beullens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
132SUIManuel Zobrist (SUI)zt
133NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
134BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:39
135CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Development2:39
136TURAhmet Örken (TUR)Sapura5:01
137BELMichaël Van Staeyen (BEL)Tarteletto - Isorex6:19
138DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
139RUSAlexander Evtushenko (RUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden