De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Cala Millor - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Cala Millor - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2008

Trofeo Cala Millor 2008

SpanjeSpanje - 12 Februari 2008


Trofeo Cala Millor - 12 Februari 2008


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne4.00.59 (41.928 km/h)
2ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
3BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
4NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
5ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
6ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scottzt
7ESPBenat Albizuri Aransono (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
9NEDGerben Löwik (NED)Rabobankzt
10BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
11GERStephan Schreck (GER)Gerolsteinerzt
12ESPAntonio Colom Mas (ESP)Astanazt
13ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Burgos Monumentalzt
15ESPJon Bru Pascal (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
17NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
18ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
19ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Saunier Duval - Scottzt
20ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scottzt
21ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
22ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
23ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt
24ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Scottzt
25ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Karpin - Galiciazt
26BELKevin De Weert (BEL)Cofidiszt
27GERMatthias Russ (GER)Gerolsteinerzt
28ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Andalucía - Cajasurzt
31LUXBenoît Joachim (LUX)Astanazt
32ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
33MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Extremadura - Grupo Gallardozt
34ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
35ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
36FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
37ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Karpin - Galiciazt
38ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
40ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Karpin - Galiciazt
41NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
42GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
43CZEJakub Danacik (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
44RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
45ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
46FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
47AHOMarc De Maar (AHO)Rabobankzt
48ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49ITAAlessandro Proni (ITA)Quick Stepzt
50ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Saunier Duval - Scottzt
51SUIHubert Schwab (SUI)Quick Stepzt
52ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
53ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Burgos Monumentalzt
54ESPRafael Valls Ferri (ESP)Saunier Duval - Scottzt
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.15
56ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0.26
57ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne1.18
58NEDMathieu Heijboer (NED)Cofidis11.57
59BELNick Nuyens (BEL)Cofidiszt
60BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidiszt
61ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Seleccion Españolazt
62SUIThomas Frei (SUI)Astanazt
63FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
64FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
65GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
66JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimanozt
67NEDMaarten Den Bakker (NED)Skil - Shimanozt
68ESPClaudio José Casas Gallego (ESP)Andalucía - Cajasurzt
69ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Burgos Monumentalzt
70FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
71ESPPedro Gutierrez Alvarez (ESP)Burgos Monumentalzt
72ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
73FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
74NEDLars Vierbergen (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
75ESPDavid Francisco Delgado (ESP)Burgos Monumentalzt
76ESPJosu Mondelo Diaz (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
77ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
78NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
79NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
80ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Karpin - Galiciazt
81ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Karpin - Galiciazt
82GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteinerzt
83FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
84RUSEduard Vorganov (RUS)Karpin - Galiciazt
85FRAJulien Mazet (FRA)Astanazt
86ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galiciazt
87ESPLander Aperribai Aranda (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88ESPJosu Agirre Aseginolaza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
89ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
90ITAMauro Facci (ITA)Quick Stepzt
91GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
92ESPJaume Rovira Pous (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
93RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
94CZEMartin Mares (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
95CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
96SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
97ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
98NEDJoost Van Leijen (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
99NEDJohnny Hoogerland (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
100LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana23.20
101AUTRené Haselbacher (AUT)Astanazt
102NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt
103NEDJeffrey Wiersma (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
104ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Burgos Monumentalzt
105NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
106DENFrank Høj (DEN)Cofidiszt
107NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobankzt
108BELRik Verbrugghe (BEL)Cofidiszt
109FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
110NEDPiet Rooijakkers (NED)Skil - Shimanozt
111ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos Monumentalzt
112ESPFrancisco José Terciado Sacedo (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
113NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
114GERThomas Fothen (GER)Gerolsteinerzt
115GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
116ESPGonzalo Zambrano Calderon (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
117ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
118NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
119ESPMartin Mata Cabello (ESP)Burgos Monumentalzt
120ESPJesus Cobelo Fojo (ESP)Karpin - Galiciazt
121BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
122NEDKoen De Kort (NED)Astanazt
123ESPIsrael Perez Rodriguez (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
124ESPJesus Ramirez Torres (ESP)Extremadura - Grupo Gallardozt
125CZEFrantisek Kloucek (CZE)PSK Whirlpool - Author41.24
126CZERadek Becka (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
127CZEVojtech Dlouhy (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
128FRAFabien Bacquet (FRA)Skil - Shimanokm. 26

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden