De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Bourges - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Bourges - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Parijs-Bourges 2008

FrankrijkFrankrijk - 9 Oktober 2008


Parijs-Bourges - 9 Oktober 2008


1AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - High Road3.35.54
2FRACédric Pineau (FRA)AG2R - La Mondialezt
3FRAAnthony Charteau (FRA)Caisse d'Epargnezt
4FRAAntoine Dalibard (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
5FRANicolas Hartmann (FRA)Cofidiszt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux5.26
7DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
7FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
9FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
10NEDStefan Van Dijk (NED)Mitsubishi - Jartazi5.41
11FRAAnthony Ravard (FRA)Agritubelzt
12FRASteve Chainel (FRA)Auber 93zt
13BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R - La Mondialezt
14FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
15BELSteven Caethoven (BEL)Agritubelzt
16FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
17BELKristof Goddaert (BEL)Topsport Vlaanderenzt
18FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
19FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
21FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
22FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
23FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
25FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
26FRASébastien Turgot (FRA)Bouygues Télécomzt
27FRAYohann Gène (FRA)Bouygues Télécomzt
28FRAChristophe Diguet (FRA)Auber 93zt
29LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Apiflo Vacanceszt
30FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
31BELDieter Cappelle (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
32FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
33BELAndy Cappelle (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
34FRAJean Mespoulède (FRA)Auber 93zt
35BELJames Vanlandshoot (BEL)Mitsubishi - Jartazizt
36DENAnders Lund (DEN)Sparebanken Vestzt
37ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
38BELGert Dockx (BEL)Team Columbia - High Roadzt
39BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
40FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécomzt
41BELJelle Hanseeuw (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
42FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
43NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
44ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
45FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
46FRANicolas Rousseau (FRA)AG2R - La Mondialezt
47BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
48FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricolezt
49LUXBenoît Joachim (LUX)Astanazt
50FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
51FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
52BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
53FRASébastien Harbonnier (FRA)Differdange - Apiflo Vacanceszt
54FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeuxzt
55BELNikolas Maes (BEL)Topsport Vlaanderenzt
56SWEFredrik Johansson (SWE)Pinarellozt
57BELGregory Habeaux (BEL)Mitsubishi - Jartazizt
58FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricolezt
59BELNick Nuyens (BEL)Cofidiszt
60FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
61BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderenzt
62ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
63BELSerge Pauwels (BEL)Topsport Vlaanderenzt
64FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
65FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargnezt
66NEDJoost Van Leijen (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
67BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderenzt
68SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
69BELFrederik Veuchelen (BEL)Topsport Vlaanderenzt
70FRAFlorent Brard (FRA)Cofidiszt
71AUSAaron Kemps (AUS)Astanazt
72GERAndreas Klier (GER)Team Columbia - High Roadzt
73FRAJimmy Casper (FRA)Agritubelzt
74FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
75FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
76BELGeert Verheyen (BEL)Mitsubishi - Jartazizt
77DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
78BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidiszt
79POLPiotr Zielinski (POL)Bretagne - Armor Luxzt
80GBRRoger Hammond (GBR)Team Columbia - High Roadzt
81FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubelzt
82FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
83SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
84FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
85NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
86BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderenzt
87FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondialezt
88FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
89NEDServais Knaven (NED)Team Columbia - High Roadzt
90NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
91FRAJean-Marc Bideau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
92FRAJulien Simon (FRA)Crédit Agricolezt
93FRADavid Le Lay (FRA)Agritubelzt
94ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - High Roadzt
95FRALaurent Mangel (FRA)AG2R - La Mondialezt
96BELJelle Vanendert (BEL)La Française des Jeuxzt
97NEDKoen De Kort (NED)Astanazt
98FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
99FRANiels Brouzes (FRA)Auber 93zt
100ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
101DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Apiflo Vacanceszt
102FRAPaul Brousse (FRA)A-Style Somnzt
103COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
104FRASébastien Fournet Fayard (FRA)A-Style Somnzt
105FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
106FRAYann Pivois (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
107NEDLars Vierbergen (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
108FRABastien Delrot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
109NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
110FRAAlexandre Aulas (FRA)A-Style Somnzt
111FRAPierre Cazaux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
112BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
113SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
114ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
115GERHannes Blank (GER)Differdange - Apiflo Vacanceszt
116GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Roadzt
117FRAYann Huguet (FRA)Cofidiszt
118BELKevyn Ista (BEL)Agritubelzt
119FRAJérémie Galland (FRA)Auber 93zt
120FRAJonathan Thire (FRA)Auber 93zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden