De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de l'Ain - La route du progrès - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de l'Ain - La route du progrès - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Tour de l'Ain - La route du progrès 2008

FrankrijkFrankrijk - 10 Augustus 2008 - 13 Augustus 2008


Algemeen klassement - 13 Augustus 2008


1GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road14.14.03
2FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.12
3FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale0.36
4FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0.41
5ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne0.56
6FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom0.57
8SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1.02
9SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner1.04
10ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne1.08
11FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimano1.15
12FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1.18
13FRANoan Lelarge (FRA)Bretagne - Armor Lux1.26
14FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeux1.31
15SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
16FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 931.33
17GERAndreas Klöden (GER)Astana3.50
18BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto3.52
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4.12
20CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - High Road4.15
21SUIMichael Schär (SUI)Astana4.20
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne4.47
23KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana5.00
24FRABastien Delrot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5.07
25FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Armor Lux5.10
26FRAYann Pivois (FRA)Bretagne - Armor Lux5.38
27FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel5.55
28FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
29ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne6.23
30FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne6.49
31FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille6.52
32FRASylvain Georges (FRA)A-Style Somn7.53
33FRASébastien Minard (FRA)Cofidis8.06
34KAZMaxim Gourov (KAZ)A-Style Somn8.22
35FRAPaul Brousse (FRA)A-Style Somn8.48
36FRAPaul Moucheraud (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille8.51
37FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécom8.52
38NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimano9.15
39GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road11.37
40FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole12.00
41FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel12.10
42FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano12.12
43BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto12.24
44FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole12.42
45ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)A-Style Somn13.15
46BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto13.18
47BELNick Nuyens (BEL)Cofidis14.25
48BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lotto14.57
49FRATony Gallopin (FRA)Auber 9315.48
50FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis16.35
51ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Road16.47
52FRAAnthony Charteau (FRA)Caisse d'Epargne18.42
53FRAMaryan Hary (FRA)Cofidis21.17
54FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricole21.33
55ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis21.52
56USAJohn Devine (USA)Team Columbia - High Roadzt
57NEDMarcel Beima (NED)Rabobank Continental Team22.07
58USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team22.20
59FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale23.57
60FRAPierre Cazaux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille25.04
61FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole25.15
62FRABlaise Sonnery (FRA)AG2R - La Mondiale25.24
63FRANiels Brouzes (FRA)Auber 93zt
64FRASébastien Fournet Fayard (FRA)A-Style Somn25.36
65FRABenoît Poilvet (FRA)Bretagne - Armor Lux25.56
66NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano26.10
67FRARémi Cusin (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin26.37
68FRAJean-Charles Senac (FRA)AG2R - La Mondiale27.15
69FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux27.24
70NEDThomas Rabou (NED)Rabobank Continental Team27.36
71FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Lux27.49
72NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Team28.50
73BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto29.35
74FRAFlorian Morizot (FRA)Auber 9330.38
75JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano30.50
76GBRJeremy Hunt (GBR)Crédit Agricole30.58
77FRABenoît Salmon (FRA)Agritubel31.00
78FRADimitri Champion (FRA)Bouygues Télécom31.36
79FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécom32.51
80NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team35.12
81FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Armor Lux35.41
82GERMatthias Russ (GER)Gerolsteiner36.10
83GERJanusch Laule (GER)StegComputer - CKT - Cogeas36.15
84AUSCameron Jennings (AUS)Pezula Racing39.49
85NEDPiet Rooijakkers (NED)Skil - Shimano43.14
86GERTimo Albiez (GER)StegComputer - CKT - Cogeas44.10
87ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécom47.09
88SWEAlexander Wetterhall (SWE)Pezula Racing50.47
89ARMTigran Korkotyan (ARM)StegComputer - CKT - Cogeas57

Etappe 1 - Lagnieu - Montréal la Cluse - 149.40km - 10 Augustus 2008Ontsnapping


1NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimano3.38.50 (40.10 km/h)
2FRAPaul Moucheraud (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0.01
3BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto0.04
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5KAZMaxim Gourov (KAZ)A-Style Somnzt
6AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
7CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - High Roadzt
8FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
9SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
10FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
11FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt
12FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricolezt
13BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
14KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt
15ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)A-Style Somnzt
16FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
17FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
18FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
19USAJohn Devine (USA)Team Columbia - High Roadzt
20FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
22FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
23SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
24ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
25FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Trévoux - Hauteville Lompnès - 159.00km - 11 Augustus 2008Sprint


1BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto4.11.51 (37.879 km/h)
2CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - High Roadzt
3FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
4KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
7FRAPaul Brousse (FRA)A-Style Somnzt
8ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
9NEDMarcel Beima (NED)Rabobank Continental Teamzt
10BELNick Nuyens (BEL)Cofidiszt
11SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
12KAZMaxim Gourov (KAZ)A-Style Somnzt
13FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
14FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécomzt
15ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)A-Style Somnzt
16FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
17FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
18NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimanozt
19FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeuxzt
20FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
21SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
22FRANoan Lelarge (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
23FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
24ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
25FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 3a - Lélex - Lélex - 104.90km - 12 Augustus 2008Medium berg


1GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road2.47.27 (37.587 km/h)
2FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
3FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondialezt
4FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0.15
5FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
6ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
7FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeuxzt
9SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
10SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteinerzt
11FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt
12FRANoan Lelarge (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
13SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
14FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
15FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
17CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - High Road3.25
18ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
19NEDThomas Rabou (NED)Rabobank Continental Teamzt
20FRASylvain Georges (FRA)A-Style Somnzt
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
22FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
23KAZMaxim Gourov (KAZ)A-Style Somnzt
24FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
25FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt

Etappe 3b - Saint Genis Pouilly - Saint Genis Pouilly - 7.30km - 12 Augustus 2008Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road10.17.4 (42.57km/h)
2GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road0.09.9
3FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.18.1
4GERAndreas Klöden (GER)Astana0.25.2
5SUIMichael Schär (SUI)Astana0.30.5
6CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - High Road0.31.5
7NEDPiet Rooijakkers (NED)Skil - Shimano0.31.6
8FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0.31.9
9BELNick Nuyens (BEL)Cofidis0.34.9
10FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
11USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team0.36.7
12BELDominique Cornu (BEL)Silence - Lotto0.38.5
13FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale0.39.9
14FRASylvain Georges (FRA)A-Style Somn0.40.8
15ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne0.41.0
16FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0.41.5
17FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom0.42.3
18FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0.43.2
19NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team0.44.1
20BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto0.45.4
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0.46.6
22FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole0.46.9
23FRADimitri Champion (FRA)Bouygues Télécom0.47.5
24SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
25SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteiner0.48.7

Etappe 4 - Culoz - Belley - 135.80km - 13 Augustus 2008Ontsnapping


1FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale3.25.34 (39.637 km/h)
2FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
3BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
4FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
5ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
6FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
7FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt
8SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
9FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondialezt
10FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubelzt
11FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
13SUIMathias Frank (SUI)Gerolsteinerzt
14ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
17GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
18FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
20GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
21GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road0.10
22FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0.20
23FRANoan Lelarge (FRA)Bretagne - Armor Lux0.22
24ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
25ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)A-Style Somnzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden