De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2014

Ronde van Polen 2014

PolenPolen - 3 Augustus 2014 - 9 Augustus 2014


Algemeen klassement - 9 Augustus 2014


1POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank30:16:18
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:08
3ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:22
4FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:34
5POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida1:20
6CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1:21
7IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineos1:24
8NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team1:41
9GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team1:42
10CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step1:49
11POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:55
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team2:03
13ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step2:05
14FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano2:10
15NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:14
16ITADavide Formolo (ITA)Cannondale2:19
17CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp2:31
18ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha2:59
19ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice3:36
20FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale3:51
21RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo4:03
22BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol4:47
23ITADavide Villella (ITA)Cannondale4:48
24ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida4:58
25SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team5:45
26AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano6:18
27FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale6:28
28FRAChristophe Kern (FRA)Europcar7:01
29USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team7:06
30COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale7:17
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
32NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol8:07
33SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank8:15
34POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author8:47
35RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo9:21
36SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team10:24
37NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge10:52
38BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol10:54
39ITADario Cataldo (ITA)Team Ineos11:38
40SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano11:47
41BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Polsat - Polkowice12:21
42POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowice12:50
43ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana13:20
44POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank13:33
45NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Team14:05
46POLSylvester Szmyd (POL)Movistar14:18
47COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos15:21
48RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha15:24
49POLKamil Zielinski (POL)Mexller15:46
50ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge17:01
51ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing21:01
52RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha21:02
53BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing21:07
54FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar21:09
55ITAEros Capecchi (ITA)Movistar21:57
56GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Shimano22:04
57POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowice22:14
58BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step22:16
59ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale23:16
60RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo23:25
61NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos23:51
62BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos24:14
63FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux25:35
64ITAFabio Aru (ITA)Astana25:44
65GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team27:17
66BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step27:38
67PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank28:24
68GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team28:35
69AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge28:51
70LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing29:45
71NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol30:30
72ITAAdriano Malori (ITA)Movistar30:44
73ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale31:21
74BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step31:55
75ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astana33:04
76COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing33:16
77KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana33:47
78DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank34:21
79CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale35:53
80GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano36:57
81FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar37:16
82NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge37:32
83FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar38:57
84CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondale39:19
85RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo39:37
86AUTMatthias Krizek (AUT)Cannondale40:39
87USACaleb Fairly (USA)Garmin - Sharp40:50
88FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale41:48
89FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar42:32
90FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar42:36
91POLBartosz Warchol (POL)42:43
92BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux42:58
93BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisol43:05
94RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo43:17
95RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha43:53
96SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step44:08
97USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp44:22
98UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek Factory Racing44:45
99ITADavide Malacarne (ITA)Europcar45:10
100ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp45:12
101FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux45:56
102RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo47:32
103POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol47:49
104NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimano48:18
105POLPawel Franczak (POL)Active Jet48:37
106POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpol48:39
107ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida48:51
108DENLasse Norman Hansen (DEN)Garmin - Sharp50:24
109FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeux51:13
110GBRJoshua Edmondson (GBR)Team Ineos51:53
111POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowice52:03
112BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale53:10
113AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge53:23
114AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha53:25
115RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha54:03
116NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp54:52
117RUSAlexander Rybakov (RUS)Team Katusha55:13
118ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida55:24
119RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha56:09
120ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana56:11
121AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharp59:16
122BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Step59:30
123POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:03:37
124FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux1:03:48
125POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Author1:04:31
126ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale1:05:51
127NEDRick Flens (NED)Belkin Pro Cycling Team1:06:42
128BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol1:06:52
129BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol1:18:57
130FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimano1:27:19
131AUSJack Bobridge (AUS)Belkin Pro Cycling Team1:45:48

Etappe 1 - Gdansk - Bydgoszcz 226km - 3 Augustus 2014Sprint


1BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale5:47:50
2RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
3ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
4CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondalezt
5AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
6BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
7BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisolzt
8DENSebastian Lander (DEN)BMC Racing Teamzt
9ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
10ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
11POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
12ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
13CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
14NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
15RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelozt
16GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
17CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
18POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
19FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
20POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
21ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
22FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
23POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
24POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
27GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
28NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
29FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
31BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
32POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
33NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
34RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
35POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt

Etappe 2 - Torun - Warszawa 234km - 4 Augustus 2014Ontsnapping


1CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step5:23:54
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge0:21
3BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisolzt
4NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
6BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
7AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
8CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondalezt
9SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
10USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
11RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
12PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
13ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
14POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
15ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
16SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
17ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
18POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
19AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
20NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
21ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
22ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
23RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelozt
24UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek Factory Racingzt
25FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
26POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Teamzt
29GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
30ITADavide Villella (ITA)Cannondalezt
31ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
32ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
33ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
34BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
35ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
36POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
37RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
38NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Teamzt
39NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
40POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt

Etappe 3 - Kielce - Rzeszow 180km - 5 Augustus 2014Sprint


1NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Team3:39:27
2SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
3AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
4ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
5NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Teamzt
6USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
8BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
9ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
10ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
11POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
12POLKonrad Dabkowski (POL)Active Jetzt
13FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
14KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
15BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisolzt
16ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
17NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
18AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
19POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
20FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
21PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
22AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharpzt
23JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
24ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
25AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
26ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
27ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
28FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
29NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
30GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimanozt
31FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeuxzt
32ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
33POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
34FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
35GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt

Etappe 4 - Tarnow - Katowice 232km - 6 Augustus 2014Sprint


1BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol5:43:29
2ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
4ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
6ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
7NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharpzt
8GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimanozt
9BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
10AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharpzt
11AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
12RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelozt
13RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
14ITAOscar Gatto (ITA)Cannondalezt
15DENSebastian Lander (DEN)BMC Racing Teamzt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
17NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
18RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
19POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
20NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
21NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
22ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
23FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
24NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
25JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
26FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
27CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondalezt
28RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
29POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
30POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
31UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek Factory Racingzt
32ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
33POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
34BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeuxzt
35ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt

Etappe 5 - Zakopane - Strbske Pleso 178km - 7 Augustus 2014Medium berg


1POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:30:38
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
4ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
5FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
7ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
8NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Teamzt
9CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
10POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
11RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
12NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
13COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
14NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
15ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
16CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
17SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Teamzt
18FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
19ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
20POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
21FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
22NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
23USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team0:09
24BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
25ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt
26ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice0:12
27AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano0:13
28ITADario Cataldo (ITA)Team Ineos0:15
29ITADavide Villella (ITA)Cannondale0:17
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
31IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineoszt
32POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
33ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
34SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
35RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt

Etappe 6 - Bukovina Terma Hotel Spa - Bukowina Tatrzanska 180km - 8 Augustus 2014Medium berg


1POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:40:58
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:10
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
4FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
5POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:20
6NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
7FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
8NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
9ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
10ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:26
11GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team0:27
12POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
13NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Team0:42
14ITADavide Formolo (ITA)Cannondale0:48
15CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
16SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
18IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineoszt
19CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
20ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice1:11
21CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:13
22FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale2:46
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ITADavide Villella (ITA)Cannondalezt
25COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondalezt
26RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
27ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt
28BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
29NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol4:42
30USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
31SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Teamzt
32ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
33AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
34BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
35FRAChristophe Kern (FRA)Europcarzt
36RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo6:14
37POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author6:30
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar6:43
39NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
40SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team10:10
41ITADario Cataldo (ITA)Team Ineoszt
42SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
43ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
44POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank10:35
45POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
46AUSRory Sutherland (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
48BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Polsat - Polkowicezt
49RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
50RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt

Etappe 7 - Krakow - Krakow 25km - 9 Augustus 2014Individuele Tijdrit


1BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing29:18
2ITAAdriano Malori (ITA)Movistar0:03
3GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team0:10
4SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team0:20
5ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:22
6ITADario Cataldo (ITA)Team Ineos0:28
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:29
8LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing0:34
9FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:38
10AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
11POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:39
12IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineos0:42
13POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:43
14RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo0:46
15ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:47
16GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano0:48
17RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha0:52
18BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:53
19AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge0:54
20RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo0:55
21CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:56
22SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano0:59
23FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
24RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha1:00
25DENLasse Norman Hansen (DEN)Garmin - Sharp1:09
26GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team1:12
27CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale1:18
28BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Polsat - Polkowice1:21
29ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing1:22
30RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo1:23
31POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
32ITAEros Capecchi (ITA)Movistarzt
33POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol1:24
34NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol1:25
35SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team1:26
36FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1:28
37USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team1:30
38POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author1:31
39ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana1:33
40USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp1:34
41CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step1:35
42ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:38
43NEDRick Flens (NED)Belkin Pro Cycling Team1:40
44KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
45CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:41
46NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
47NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team1:44
48BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol1:45
49RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo1:46
50AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden