De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Lombardije - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Lombardije - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2014

Ronde van Lombardije 2014

ItaliëItalië - 5 Oktober 2014


Ronde van Lombardije - 5 Oktober 2014


1IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp6:25:33
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:01
3PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Ofm - Quinta Da Lixazt
4BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
6SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
7BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
9ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
10ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:14
11FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
12BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisol0:18
13RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:20
14FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:25
15ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondalezt
16ITADavide Villella (ITA)Cannondalezt
17NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
18PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endurazt
19ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
20ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
21PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
22AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing0:30
23CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:31
24LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing0:42
25AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:46
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Teamzt
28FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
29SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
30ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:54
32ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
33CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp0:58
34ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:05
36FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano1:16
37SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1:21
38ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:27
39BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team1:34
40POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
41ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
43NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Shimanozt
44ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:44
45ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha1:46
46FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:06
47BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineoszt
48AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge2:37
49NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge2:42
50FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale3:21
51BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol3:52
52BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
53COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
54ITAMarco Marcato (ITA)Cannondalezt
55COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
56COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
57BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
58ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
59SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
60SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team4:02
61ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
62ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
63SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
64PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:04
65ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Netapp - Endura4:12
66PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endurazt
67CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura4:14
68ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:15
69SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
70ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
71ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida7:09
72ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
73SUIJohan Tschopp (SUI)Iamzt
74ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli7:13
75FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux9:40
76POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step9:42
77POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
78ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Stepzt
79ITADavide Formolo (ITA)Cannondalezt
80ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondalezt
81FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
82AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano12:15
83ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
84NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team12:47
85ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale13:12
86FRARomain Guillemois (FRA)Europcar13:34
87FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Belisol14:58
88IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineoszt
89NEDBauke Mollema (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
90FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux17:09
91ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
92AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
93NEDTom Jelte Slagter (NED)Garmin - Sharpzt
94ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela18:25
95ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden