De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Il Lombardia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Il Lombardia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Il Lombardia 2015

ItaliëItalië - 4 Oktober 2015


Il Lombardia - 4 Oktober 2015


1ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana6:16:28 
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:21 
3FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:32 
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:46 
5ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
6ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineoszt
7FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:56 
8COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
10ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Step1:10 
11NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo3:06 
12NEDWout Poels (NED)Team Ineos4:10 
13NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin4:23 
14ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
15FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Stepzt
17FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale4:25 
18GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedgezt
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale4:58 
20FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
21BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale5:25 
22ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:44 
23ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
25RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
26FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
27CZELeopold König (CZE)Team Ineos5:50 
28COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team6:01 
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana6:21 
30ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice6:26 
31GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 187:02 
32ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
33BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
34ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast8:37 
35NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo8:55 
36BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
37SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
38LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
39ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
40BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudalzt
41SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
42COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia9:35 
43ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racingzt
44ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
45ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
46PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
47PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
48AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
49ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
50ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
51ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:36 
52IRLDaniel Martin (IRL)Cannondale - Garminzt
53CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step9:41 
54POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
55SUIMarcel Wyss (SUI)Iamzt
56GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge11:58 
57RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha14:59 
58NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo15:01 
59NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
60COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
61COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
62FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
63ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
64ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
65ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
66ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
67ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
68POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
69POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
70BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Teamzt
71BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
72GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineoszt
73ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team15:06 
74ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida17:22 
75NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
76CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge19:49 
77GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
78FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
79NEDStef Clement (NED)Iamzt
80POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
81ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
82POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
83DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
84GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 18zt
85BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudalzt
86POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
87BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Meridazt
88BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
89ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Garmin19:51 
90NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
91ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
92ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Teamzt
93ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
94COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
95ITAAlessandro Vanotti (ITA)Astanazt
96BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
97RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
98GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin19:52 
99NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo23:12 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden