De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Pologne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Pologne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2021

Uitslagen voor etappe

Etappe 7 - Zabrze - Kraków - 145,1 km - 15 Augustus 2021Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Ploegen

Etappe

1NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo2:58:46
2FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
3USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
4ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step0:03
6COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
7NEDOlav Kooij (NED)zt
8GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
9GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
10BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
11FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
12GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
13GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
14GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
15ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
16ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
17ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
18ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
20ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
22POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
23ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
24POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
25SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
26ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
27POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
28SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
29PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
30ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
31GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
34RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
36DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
37KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
38JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
39NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
40ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
41FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
42AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
43BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
44FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
45ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
48FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
49ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
50ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
51BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
52SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
53HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchangezt
54DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
55CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
56ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
57ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
58BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
59BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
60ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
61RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
62FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
63POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
64ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
65USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
66NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
67BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
68BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
69BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
70BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
71NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
72BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
73SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
74HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
75ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
76KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
77ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
78GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
79USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
80GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
81AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
82RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
83NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
84POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
85FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
86POLFilip Maciejuk (POL)zt
87CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
88BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
89ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
90POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
91ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
92COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
93IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
94ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
95ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
96IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
97POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
98GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
99ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
100BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
103NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
104RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
105FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
106GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
107NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
108FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
109GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredozt
110KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
111FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
112LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
113POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
114POLPiotr Brozyna (POL)zt
115FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
116ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
117NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victoriouszt
118ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
119ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
120POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
121GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
122ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
123NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
125GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers0:36
126GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
127RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:44
128RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:57
129FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1:14
130AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:00
131AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos2:43
132ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
133ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech3:11
134ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
135POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers1:14
136BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:20
137AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
138USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
139DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
140GERFlorian Stork (GER)Team Dsm3:40
DNFITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo-

Algemeen

Punten

Berg

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden