De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Giro d'Italia 2021

ItaliëItalië - 8 Mei 2021 - 30 Mei 2021


Algemeen klassement - 17 Mei 2021


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers38:30:17
2BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:14
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:22
4ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:37
5HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:44
6GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:45
7ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:46
8IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation0:52
9GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange0:56
10ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:02
11COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers1:13
12ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:21
13FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
14BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix1:34
15GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:47
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:13
17ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:16
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma2:23
19ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers2:29
20AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange2:31
21ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious3:27
22AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm4:28
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:56
24ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step6:01
25PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo7:19
26ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange7:22
27COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech7:35
28ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa8:28
29NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma10:34
30NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma11:21
31ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates14:45
32AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm17:26
33ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar18:06
34NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo18:38
35ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe18:55
36SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious19:33
37PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar19:39
38COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar20:47
39CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:53
40ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo22:48
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange22:58
42ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo25:22
43ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo25:30
44ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers27:55
45ITADavide Villella (ITA)Movistar28:34
46FRANicolas Edet (FRA)Cofidis29:03
47ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech29:30
48ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo30:02
49USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën31:42
50ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa33:09
51FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën33:44
52BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux35:00
53SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj35:07
54ITADario Cataldo (ITA)Movistar35:11
55AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe35:19
56ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën35:44
57FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën35:51
58NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation36:25
59FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj36:31

Puntenklassement - 17 Mei 2021


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates
3ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation
4BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix
5ITAElia Viviani (ITA)Cofidis
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos
7ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo
8ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
10NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers
12ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
13NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
14ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
15SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious
16ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa
17FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis
18SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec
19ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation
20GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm
21ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal
22BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step
23BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix
24ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa
25ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo
26IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation
27COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates
28ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers
29PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar
30GERMax Kanter (GER)Team Dsm
31RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech
32ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën
33ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa
34FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën
35FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën
36ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
37BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal
38ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma
39BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix
40ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious
41FRANicolas Edet (FRA)Cofidis
42NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma
43PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step
44ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
45BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën
46BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix
47AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm
48FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj
49ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
50ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
51COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers
52ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar
53ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers
54NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation
55FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step
56SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious
57GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa
58HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj
59NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma
60BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix
61NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma
62ITASimone Consonni (ITA)Cofidis
63FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm
64ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates
65BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
66BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos
67UKRAndrii Ponomar (UKR)
68ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo
69ITADario Cataldo (ITA)Movistar
70ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec
71SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos
72AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation
73GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos
74GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo
75ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
76NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo
77ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo
78FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën
79ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech
80HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa
81ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe
82ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates
83NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj
84ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech
85ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
86DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange
87ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
88ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga
89ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
90ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis

Bergklassement - 17 Mei 2021


1FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën51
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers48
3SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious44
4NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo23
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo20
6BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal18
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa17
8ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa16
9ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13
10BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step13
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech12
12IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation12
13GBRSimon Carr (GBR)10
14ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation10
15SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec9
16GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm9
17ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8
18ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6
19FRANicolas Edet (FRA)Cofidis6
20NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj6
21DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange6
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious5
23BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix5
24AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm5
25FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis4
26ITADario Cataldo (ITA)Movistar4
27PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar4
28ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe3
29FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën3
30FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm2
31BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2
32ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2
33SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious2
34ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2
35ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2
36ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe2
37GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa2
38HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1
39ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1
40GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1
41FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën1
42BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1
43NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1
44ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
45ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
46ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
47ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
49ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt

Jongerenklassement - 17 Mei 2021


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers38:30:45


Ploegenklassement - 17 Mei 2021



Etappe 1 - Turin - Turin - 9 km - 8 Mei 2021Individuele Tijdrit

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:08:47
2ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma0:10
3NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:13
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:17
5FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:18
6NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
7BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:19
8GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
9AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:22
10ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers0:23
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:24
12ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo0:26
13ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:27
14GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
15POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:28
16PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:29
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
18GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:30
19ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
20ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech0:31
21ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
22ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
23SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:32
24BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
25ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
26NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
27DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:33
28ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
30ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
31AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:34
32RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
33COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:36
34USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
35GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:38
36ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
37GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
38SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
39ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
40COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:39
41FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
42USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
43NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
44AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:40
46IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
47GBRSimon Carr (GBR)zt
48FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
49COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates0:41
50ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
51SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
52NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
53COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
54NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
55SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
56ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:42
57GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
58NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
59AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
60ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:43
61SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
62FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
63BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
64ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates0:44
65NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
66COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
67SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:45
68BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
69DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
70GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
71BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
72FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën0:46
73AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
74PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo0:47
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
76ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos0:48
77ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:49
78NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
79SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
80ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers0:50
81BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
82POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
83BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
85ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
86GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
87USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
88BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
89ITAElia Viviani (ITA)Cofidis0:51
90ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
91FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:52
92BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
93ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
94BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
95HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:53
96ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
97JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
98ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
99AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
100ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
101ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:54
102ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
103AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm0:55
104GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
105LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
106ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:56
107ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
108IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation0:57
109ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
110CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
111BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
112BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix0:58
113AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
114BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
115ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
116FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:59
117KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
118ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
119AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
120BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:01
121ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
123FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
124UKRAndrii Ponomar (UKR)1:02
125FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
126GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
127POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
128FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:03
129BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
130ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis1:04
131ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
133NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:05
134GERMax Kanter (GER)Team Dsm1:06
135CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
136ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
137ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ITADavide Villella (ITA)Movistar1:08
139USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates1:09
140BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
141FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
142ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:10
143ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
144ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
146ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
147AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:11
148ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
149ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:12
150GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
151HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa1:13
152NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
153ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
154BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën1:14
155FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
156ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:15
157ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
158ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
159ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:16
160NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
161ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa1:17
162ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:18
163ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
164NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:21
165SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
166NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:22
167ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:23
168ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
169ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa1:24
170ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
171ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:25
172ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:26
173COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
174ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:27
175ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:28
176ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:30
177ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
178ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:31
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa1:32
180ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
181ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis1:33
182ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:34
183ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
184ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech1:37

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Stupinigi - Novara - 173 km - 9 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix4:21:09
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
3ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
4NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
7ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
9ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
10AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
11COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
12GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
13ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
14BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
15ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
17BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
19ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
20ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
21ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
22ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
23ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
24COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
25GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
26ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
27ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
28BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
29USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
30ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
31GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
35FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
36ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
37AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
38ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
39NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
40ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
41POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
42AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
43GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
44BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
45RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
46BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
47RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
48ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
49DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
50PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
51POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
52ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
53ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
54BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
55ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
56SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
57COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
58ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
60NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
61ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
62PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
63GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
64IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
65ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
67ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
68ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
69USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
70ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
71ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
72ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
73ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
74GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
75FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
76GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
77AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
78ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
79FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
80FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
81BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
82GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
83ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
84GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
85NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
87AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
88SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
89NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
90ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
91ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
92ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
93BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
94ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
95IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
96USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
97NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
99ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
100NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
101ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
102ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
103NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
104BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
105COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
106ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
107CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
108SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
109ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
110ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
111ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
112KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
113AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
114ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
115ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
116SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
117BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
118NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
120ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
121FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
122FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
123ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
124ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
126FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
127SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
128ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
131UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
132FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
133ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
134ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
136ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
137NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
138ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
140ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
141ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
142FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
143ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
144POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
145ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
147GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
148ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
149COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
150ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
151FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
152GBRSimon Carr (GBR)zt
153ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
154NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
155ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
156FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
157FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
158ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
159ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
160AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
161USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
162ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
163ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
164AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
165AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
166BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
167HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
168NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
169ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
171GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
172BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
173GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
174BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
175ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
176NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
177NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
178ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious0:35
179ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
180SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
181SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
182ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar0:45
183BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step2:33
184LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Biella - Canale - 187 km - 10 Mei 2021Ontsnapping

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:21:29
2ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation0:04
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
5NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
6BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
7COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
8ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
9ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
10ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
16ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
18ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
19ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
20ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
21GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
22BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
24ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
25USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
26DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
27COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
28ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
29SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
32BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
33ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
34PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
35ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
36ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
37IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
39RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
40USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
41RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
43ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
44ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
45ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
46ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
47FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
48BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
49ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
50NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
51ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
52HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
53PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
54NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
55AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
56ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
57ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
58ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
59FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
60ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
61JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
62FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
63IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
64ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
65GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
66GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
67ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
68GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
69COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
70PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
71SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
72ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
73GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
74ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
75ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
76ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
77GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
78AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
79BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
80COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
81ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
82ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
83ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
84SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
85FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
86COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
87FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
88ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
90CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
92USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
93ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
94ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
95USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
96SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
97NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
98AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
99ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
100NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
101SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
103ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
104ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
105ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
106SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
107AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
108FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
109AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
110AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
111ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:46
112BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:59
113ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:36
114FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
115ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:56
116ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious8:49
117FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
118ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos9:36
119ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
120KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
121GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
122SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
123ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
124ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
126AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
127UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
128BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
129BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
132ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
133COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
134ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
136NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
137GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
138GBRSimon Carr (GBR)zt
139FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
140SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
141NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
142BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
143DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
144ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
145BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:34
146ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
147BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
148ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
149BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
150ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
151GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
152ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
153ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:05
154ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
155NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
156ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
157CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
158GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
159AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
160POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
161NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
162ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
163FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
164BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
165BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix14:06
166ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
167POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
168AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
169ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
170GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
171NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
173BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
174NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
176ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
177AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
178NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
180HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
181ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
182GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
183BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Piacenza - Sestola - 186 km - 11 Mei 2021Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates4:58:38
2ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation0:13
3ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:27
4BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix0:29
5SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
6HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:44
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:49
8PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:57
9ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:33
10DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange1:36
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:37
12ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
15GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
16BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step1:48
17FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
18GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
19IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
21ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
23ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers2:05
24ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos2:11
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
28RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
29AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
30COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
31ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
32AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
33ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
34ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step2:51
35SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
36ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma3:06
38NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
39PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
40ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:31
41COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech3:52
42ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
43AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe4:07
44HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
45NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:02
46ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
47CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:20
48GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step5:58
49PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
51FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
52ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
53BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
54AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
55ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
56ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa6:12
57NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation6:59
58SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious7:56
59FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis8:24
60DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step8:52
61AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
62ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
64ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
65ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
66ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
67FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën9:16
68FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
69ITADavide Villella (ITA)Movistar12:22
70COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
71ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
72ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
73ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe12:36
74ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
75IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
76BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo13:55
77BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
78SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
79SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
80AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
81FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
82ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
83USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
84KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
85ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
87ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
88ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
90GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
91ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
92NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
93FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
94FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
95ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
96ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
97BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
98ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
99ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
100ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious15:08
101BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18:07
102SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj18:29
103ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe20:36
104NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
105AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
106FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
107ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
108NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
109ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
110ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
111ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
112ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
113USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
114BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
115ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers21:08
116ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates21:25
117SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe23:06
118POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
119BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
120ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
121ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
122UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
123ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
125ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
127ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
132ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
133NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
134BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
135ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
136ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
137COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
138USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
139GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
140NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
142GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
143AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
144ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
145NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
146FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
147FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
148GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
149NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
150ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
151BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
152NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
153GBRSimon Carr (GBR)zt
154ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
155POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
156BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
157ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
158JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
159NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
160NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
162BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
163COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
164POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
165BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
166BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
167AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
168GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix24:35
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar24:48
170ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis25:42
171ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
172ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa26:53
173ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
174ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates27:53
176BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix28:10
177BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal29:00
178ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
179GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal30:48
180AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
181ITASimone Consonni (ITA)Cofidis30:56
182ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
183ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Modena - Cattolica - 171 km - 12 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:07:01
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
3ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
6ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
9ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
10ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
11ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
12BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
13ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
15BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
16ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
18NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
19PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
20ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
21RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
23GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
24GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
25ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
28COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
29NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
31ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
32ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
33IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
34ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
35FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
37BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
38NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
39COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
41ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
42ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
43NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
44ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
45AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
46GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
48USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
51GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
52ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
53ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
54ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
55ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
56GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
57AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
58ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
59ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
60BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
61COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
62ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
63ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
64ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
65ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
66ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
68FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
69IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
70ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
71ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
72ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
73BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
74BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
75DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
76AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
77ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
78HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
79ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
81UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
82COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
83FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
84AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
85BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
87SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
88ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
89ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
90FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
91FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
92FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
93BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
94FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
95PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
96ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
97GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
98ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
100BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
101NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
103AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
104GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
105GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
106ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
107ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
109CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
110ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
112NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
113ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
114FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
115FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
116ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
117ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
118ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
119ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
120NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
121NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
123BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
124CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
126GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
127ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
128NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
129KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
130POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
131POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
132GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
133GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
134ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
135SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
136HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
137SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
138SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
139ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:43
140ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
141SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:03
142GBRSimon Carr (GBR)zt
143ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
144FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
145BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
146ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
147ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
148BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
149NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo1:17
150FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:29
151ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
152ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
153POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:37
154NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
155ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:44
156BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:51
157AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:04
158AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
159ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
160ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
161NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
162SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
163AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange2:22
164AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
165DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:34
166GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:49
167ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:03
168BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:35
169ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
170USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo4:00
171ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:51
172BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal4:56
173BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
174SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious5:05
175SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
176ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
177JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
178ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:31
179FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën8:00
180USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates8:15
181ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers13:08
182RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
183ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Grotte di Frasassi - Ascoli Piceno - 150 km - 13 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:17:52
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:12
3IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
4BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:14
6ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:25
7COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:27
9GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:29
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
11GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
12HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:40
14FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
15NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
17ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:57
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1:10
21ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa1:12
22BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
23ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:14
24ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:18
25PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:19
26ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:26
27ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers1:41
28ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step1:46
29ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
30COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
31NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:02
32ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:07
33ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange2:15
34AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm2:38
35BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
36ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
37ITADavide Villella (ITA)Movistar4:21
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates5:12
39AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm5:55
40ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:30
41NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma7:12
42NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma7:14
43SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious8:45
44NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation10:27
45FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
46FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj12:57
47FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën14:37
48FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
49IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
50DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
51SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
52ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
53ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
54AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
55USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
56PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
57BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
59GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
60BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
61BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
63ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
65ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
66ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:29
69BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo18:42
70DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
71ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers18:52
72ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
73ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
74ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:18
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
77NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
78ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
79ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers19:36
80ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
81SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj20:20
82FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
83FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
84FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
85AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
86ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
88USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
89NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj21:08
90ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:47
91ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
92ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
93GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
94ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
95NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix22:06
96ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
97ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
98HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
99SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe24:49
100ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
101CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
102ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
103ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
105ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
106AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
107SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
109ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
110ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
111KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
112NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
113FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
114JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
115GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
116NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
118ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
119USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
120ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
122BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
123NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
125GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
126ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
127BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
128AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
129ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
130BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
131FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
132ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
133GBRSimon Carr (GBR)zt
134GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
135NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
136ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
137GERNico Denz (GER)Team Dsm26:04
138ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
139AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation27:32
140ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
142FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
143GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
144NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
145ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
147AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
148POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
149NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
150ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
151BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
152ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
153ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
154ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
155ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
156POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
157ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
158ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
159BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
160SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
161GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
162SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
163ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
164ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
165BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
166ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
167BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
168ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
170POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
171GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
173ITASimone Consonni (ITA)Cofidis27:45
174GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
175COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates27:48
176COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
177ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
178AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa
180FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën
181RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers
182USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Notaresco - Termoli - 178 km - 14 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:42:12
2ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
3BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
4ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
7NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
8GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
11ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
12ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
13ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
14SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
15ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
16SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
17ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
19ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
20BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
21FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
22NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
23ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
26ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
27AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
28ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
30ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
32PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
33COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
34IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
35ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
37ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
38NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
39GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
40ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
41ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
42RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
43AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
44GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
45BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
46AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
47KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
48ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
49BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
50BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
51DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
52ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
53ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
54BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
55ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
57NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
58COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
59NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
60ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
61ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
62JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
63USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën0:23
64ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
65AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
66ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
67BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
68ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
69ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:35
70BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
71ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:39
72ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
73UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
74ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
75BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
76ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
77GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos0:54
78GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
79NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
81ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
82FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
83ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
84FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
85NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
86ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
87ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
88POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
89ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
91ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
92FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
93FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
94ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
95SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
96SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
97ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
98BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
100ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
101NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
102ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
103NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
104BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
105ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
107ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:13
108USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
109FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
110ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
111CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
112GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
113ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
114FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
115CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
117GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
118COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
119ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
120FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
121ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
123NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
124ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
126ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
127SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
128AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
129GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
130PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
131ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:42
132ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
133NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:48
136BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
137ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
138FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
141SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
142ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
143SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
144ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
145ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
146GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
147ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
148POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
149SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
150SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
151GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
152AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:05
153BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal2:09
154ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
155POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
156BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
157GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
158ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates2:14
159NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
160NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo2:21
161ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
162GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
163USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo2:21
164ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa2:37
165GBRSimon Carr (GBR)zt
166PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo2:43
167AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
168BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix2:53
169DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:56
170ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
171ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
172BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:12
173ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
174AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
175IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
176AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange3:27
177ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
178ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Foggia - Guardia Sanframondi - 173 km - 15 Mei 2021Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis4:06:47
2ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa0:36
3GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:37
4PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:41
5ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:44
6BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal0:58
7BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos1:00
8FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:54
9COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates3:04
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:48
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
12ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
13BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
18GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
24ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
25NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
26IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
27ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
28NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
29HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
31COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
32SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
33NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
34ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
35ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange4:54
37AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:59
38AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
39BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:06
40ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
42PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo5:10
43BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix5:13
44FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën5:16
45ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious5:18
46ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
47SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
48CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49FRANicolas Edet (FRA)Cofidis5:27
50ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo5:38
51ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
52NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj5:40
53KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech5:43
54ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo5:48
55COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
56ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
57AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:58
58SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious6:02
59AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange6:05
60UKRAndrii Ponomar (UKR)6:18
61FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
62NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
63USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën6:35
64BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal6:45
65FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj6:53
66ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
67ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
68SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious7:26
69NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
70FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
71ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa8:08
72ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo8:27
73ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
74USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
75ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76GBRSimon Carr (GBR)zt
77ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
78ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
79ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
80BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
81ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
82ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
83GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation8:44
84AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
85JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
86ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
87NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
88AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
89SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
90COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
91FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
92ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:50
93FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step8:55
94BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo9:32
95IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm9:40
96GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
97ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
98ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
99ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
100USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
101ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
102ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
103ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation9:43
105ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
106BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step10:14
107BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix10:16
108BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
109ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious10:28
110DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
111BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
112ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
113ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
114GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
115FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj10:40
116ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers10:46
117GERNico Denz (GER)Team Dsm11:14
118HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
119ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates11:29
120NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo11:36
121AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange12:12
122ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates13:00
123BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
124ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis13:49
125NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
127ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
129ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
130BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
131BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
132ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
133ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
134ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
135ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
136NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
137SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
138NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
140ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
142ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
143ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
144SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
145POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
146ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
147ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
148GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
149GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
150DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
151ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
152ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
153ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
154POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
155BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
156ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos14:11
157SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
158ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
159ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
160ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
161POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
162ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
163SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
164COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
165NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
166FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
167ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
168GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
169ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
170AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
171ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma17:19
173NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
174ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
175BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
176GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:00
177AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Castel di Sangro - Campo Felice (Rocca di Cambio) - 160 km - 16 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers4:08:23
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:07
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
4BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:10
5IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
6ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:12
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
9COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
11ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
12GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
15NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:31
16ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
17ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:35
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
22FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:38
23ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:49
24BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
25HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
26SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
27AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm0:53
28ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa1:00
29ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:01
30SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange1:07
32PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:13
33AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:16
34CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:18
35FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:34
36NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1:44
37ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:47
38NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:49
39ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange1:50
40FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
41ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe2:13
42USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën2:21
43BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:25
44AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:27
45COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
46ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo2:34
47FRARemy Rochas (FRA)Cofidis2:45
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:51
49COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
50GBRSimon Carr (GBR)2:57
51ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
52KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech3:13
53BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix3:14
54AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:21
55SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos4:02
56ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:08
57NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj4:28
58ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo5:14
59ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
60JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
61ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers5:25
62ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:28
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech6:42
64ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
65ITADavide Villella (ITA)Movistar6:49
66BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo7:09
67ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation7:24
68BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal7:31
69IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
70ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates7:44
71ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
72ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
73BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step7:46
74ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:56
75ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe7:58
76ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
77PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:42
78SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix8:44
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma8:45
81ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
83ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates8:49
84USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
85ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën8:55
86FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj9:02
87ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious9:08
88AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
89SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious9:16
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec9:33
91ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech10:44
92ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers14:54
93SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
94ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
95FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step14:56
96DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange15:11
97BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal16:44
98ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa16:54
99NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
100ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
101USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
102ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates17:01
103BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step17:42
104ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
105BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
106SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
107GERNico Denz (GER)Team Dsm17:46
108BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix17:52
109FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj18:17
110GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma18:23
111GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
112ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
113ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
114ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe18:28
117ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma18:59
118FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis22:22
119HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
120CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
121BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
122NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo22:24
123AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
124GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
125GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
126ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
127ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec22:30
128ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
129BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
130ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
131FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
132ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
133ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
134ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
135NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:34
136AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
137SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe22:52
138POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
139GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm24:51
140GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
141NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo25:10
142DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step25:12
143ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
144GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation25:14
145ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
146AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
147UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
148BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
149ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
150ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:23
151NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
152POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
153NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
154NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma25:26
155ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis25:37
156ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers25:53
157GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos25:55
158ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga25:57
159ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
160COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
161ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
162BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
163GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
164ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo26:02
165ITAElia Viviani (ITA)Cofidis26:03
166ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
167COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
168BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
169ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
170ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates26:08
171NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma26:11
172ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos26:30
173FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën
174SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious
175BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
176POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - L'Aquila - Foligno - 140 km - 17 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:10:56
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
4ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
5BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
6BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
7ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
8ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
9ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
11GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
12BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
17ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
18ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
19ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
22POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
23ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
24ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
25ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
28FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
29PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
31USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
32ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
33ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
34NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
35BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
38COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
39NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
40FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
41ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
42ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
43AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
44AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
45SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
46NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
47ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
48FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
49ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
50ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
52ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
53ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
54USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
55GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
56ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
57ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
61JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
62ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
63BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
64ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
65ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
66ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
67SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
68COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
69ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
70IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
71COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
72GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
73AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
74NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
76ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
77ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
78SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
79CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
81ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
83BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
84ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
85ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
86BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
87ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
88ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
89AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
90AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
91FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
92DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
93ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
94ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
95ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
96ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
97COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
98ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
99ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
100ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
101ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
102ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
103GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation2:01
105ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
106BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
107GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
108AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:00
109AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
110ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:08
111SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec5:36
112FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
113SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
114POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
115GBRSimon Carr (GBR)zt
116BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
117FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
118BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
119GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
120KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
121ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
122ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
123NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
124ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
126SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
127ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
129ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
130NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
131BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
132BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
133NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
135ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
136ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
137USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
138NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
140ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
141SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
142BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
143BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
144GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
145BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
146ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
147DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
148NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
149GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal8:01
150ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
151FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën10:11
152GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
153ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
154ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
156ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
157ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
158GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
159UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
160HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
161GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
162ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
163FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
164ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
165ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
166CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
167FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
168NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
170ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:30
171NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
172AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Perugia - Montalcino - 163 km - 19 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 12 - Siena - Bagno di Romagna - 209 km - 20 Mei 2021Medium berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 13 - Ravenna - Verona - 197 km - 21 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 14 - Cittadella - Monte Zoncola - 205 km - 22 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 15 - Grado - Gorizia - 145 km - 23 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 16 - Sacile - Cortina d'Ampezzo - 212 km - 24 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 17 - Canazei - Sega di Ala - 193 km - 26 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 18 - Rovereto - Stradella - 228 km - 27 Mei 2021Sprint

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 19 - Abbiategrasso - Alpe di Mera (Valsesia - 178 km - 28 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 20 - Verbania - Valle Spluga-Alpe Motta - 164 km - 29 Mei 2021Berg

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.



Etappe 21 - Senago - Milan - 29,4 km - 30 Mei 2021Individuele Tijdrit

Image © La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden