De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oezbekistan - 29 Juli 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Székesfehérvár van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gábor Máthé | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Julian Ocleppo | 6-1 6-1 | |
Nur-Sultan (Astana) van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Zgirovsky | 4-6 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Nur-Sultan (Astana) 3 van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yshai Oliel | 6-1 6-7 6-1 | |
Nur-Sultan (Astana) 4 van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Markos Kalovelonis | 6-7 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Edan Leshem | 6-2 6-4 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sergey Fomin | 7-5 0-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 7 Maart tot 8 Maart 2020 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | verslagen door | Taylor Fritz | 6-1 6-2 | |
Nur-Sultan (Astana) van 9 Maart tot 15 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nenad Zimonjic | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Illya Marchenko | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 8 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 1 Februari tot 2 Februari 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | verslagen door | Filip Krajinovic | 4-6 6-3 6-0 | |
Davis Cup - Eerste Ronde | verslagen door | Dusan Lajovic | 7-6 6-3 | |
Shymkent van 6 Mei tot 12 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Arjun Kadhe | 5-7 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Roman Safiullin | 6-1 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Illya Marchenko | 6-2 3-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dmitry Popko | 6-4 6-0 | |
Samarkand van 13 Mei tot 19 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Antoine Escoffier | 6-3 6-0 | |
Jerusalem van 20 Mei tot 26 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Emil Ruusuvuori | 7-5 1-0 ab. | |
Shymkent II van 10 Juni tot 16 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Evan King | 6-2 6-2 | |
Fergana van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anton Chekhov | 6-0 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Aleksandar Vukic | 6-4 3-6 6-3 | |
Nur-Sultan (Astana) van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sidharth Rawat | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 7 Mei tot 12 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 4-6 6-2 7-6 | |
Samarkand van 14 Mei tot 19 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aldin Setkic | 7-6 6-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Karshi van 8 Mei tot 13 Mei 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Temur Ismailov | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Dmitry Popko | 6-1 6-3 | |
Samarkand van 15 Mei tot 20 Mei 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Karim-Mohamed Maamoun | 6-1 6-3 | |
Almaty van 2 Oktober tot 7 Oktober 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filip Krajinovic | 6-4 6-0 | |
Moskou van 16 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mikhail Kukushkin | 4-6 6-1 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Karshi van 2 Mei tot 7 Mei 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Radu Albot | 7-6 6-4 | |
Samarkand van 9 Mei tot 15 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aslan Karatsev | 6-4 7-5 | |
World Group - Play-Offs van 17 September tot 19 September 2016 (Keuzevakken) | ||||
World Group - Play-Offs | verslagen door | Henri Laaksonen | 6-2 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 4 Mei tot 10 Mei 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Nikola Milojevic | 6-4 6-2 | |
Samarkand van 11 Mei tot 17 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Brydan Klein | 5-7 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Samarkand van 12 Mei tot 18 Mei 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Karen Khachanov | 6-1 7-6 | |
Karshi van 19 Mei tot 25 Mei 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chase Buchanan | 6-4 6-3 | |
Bangkok van 25 Augustus tot 31 Augustus 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yusuke Watanuki | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 6 Mei tot 12 Mei 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Teimuraz Gabashvili | 6-2 6-2 | |
Bangkok van 26 Augustus tot 1 September 2013 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kittipong Wachiramanowong | 7-6 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 7 Maart tot 8 Maart 2020 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | S. Fayziev - D. Istomin | verslagen door | B. Bryan - M. Bryan | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 1 Februari tot 2 Februari 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | S. Fayziev - D. Istomin | verslaat | N. Milojevic - V. Troicki | 2-6 6-1 6-3 |