De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
India - 14 Januari 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 18 Nederlagen
Maharashtra Open van 31 December 2022 tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Flavio Cobolli | 6-4 7-5 | |
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mats Moraing | 6-4 6-4 | |
Chennai van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sidharth Rawat | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jason Jung | 4-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Max Purcell | 6-2 6-2 | |
Bengaluru van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrew Paulson | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jason Jung | 7-5 6-4 | |
Pune van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Max Purcell | 3-6 6-3 6-0 | |
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Woobin Shin | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Edan Leshem | 0-6 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Yasutaka Uchiyama | 6-4 6-7 6-0 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Egor Gerasimov | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Omar Jasika | 6-2 6-2 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tatsuma Ito | 5-7 6-4 6-4 | |
Little Rock van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Donald Young | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Adam Walton | 6-7 6-4 6-4 | |
Tyler van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michael Zheng | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Adam Walton | 6-4 6-3 | |
Cali van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Santiago Fa Rodríguez Taverna | 7-6 7-6 | |
Eastbourne van 24 Juni tot 2 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luca Van Assche | 6-4 6-0 | |
Bloomfield Hills van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ezekiel Clark | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ozan Baris | 2-6 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Ethan Quinn | 7-5 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Alexis Galarneau | 4-6 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tennys Sandgren | 7-5 6-4 | |
Chicago van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tristan Schoolkate | 6-4 6-1 | |
Newport van 16 Juli tot 23 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Evan Zhu | 4-6 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Altug Çelikbilek | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Ethan Quinn | 6-3 6-1 | |
Washington van 29 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Bruno K. Kuzuhara | 6-4 6-2 | |
Rogers Cup van 5 Augustus tot 14 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Radu Albot | 6-2 7-5 | |
ZhangJiaGang van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mikalai Haliak | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Forli)
Samenvatting : 29 Overwinningen / 28 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrik Niklas-Salminen | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Francesco Vilardo | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Francesco Forti | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Denis Yevseyev | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Elliot Benchetrit | 6-3 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Zsombor Piros | 6-3 7-6 | |
Finale | verslagen door | Luca Nardi | 6-3 6-1 | |
Forli 2 van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Evan Furness | 7-6 6-0 | |
Tata Open Maharashtra van 30 Januari tot 6 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Altug Çelikbilek | 6-3 6-3 | |
Bengaluru van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Adil Kalyanpur | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Borna Gojo | 6-3 6-2 | |
Bengaluru 2 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Manish Sureshkumar | 7-5 1-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Sidharth Rawat | 6-4 6-4 | |
Saint-Brieux van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lilian Breut | 6-3 2-6 6-0 | |
San Luis Potosi van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Juncheng Shang | 6-3 4-6 6-3 | |
Aguascalientes van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mohamed Aziz Dougaz | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Shintaro Mochizuki | 7-6 6-3 | |
Morelos van 25 April tot 1 Mei 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fajing Sun | 7-5 6-2 | |
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bekzhan Yerezhep | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ivan Gakhov | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Denis Yevseyev | 7-5 6-2 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vladyslav Manafov | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Beibit Zhukayev | 6-1 7-6 | |
Little Rock van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michail Pervolarakis | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Strong Kirchheimer | 6-2 6-3 | |
Orlando van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gilbert Soares Klier Júnior | 6-4 6-2 | |
Cali van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Juan Pablo Patino Velasco | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Juan Bautista Otegui | 3-6 7-6 6-0 | |
Bogota van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Juan Sebastian Osorio | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ignacio Monzon | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Viktor Durasovic | 6-7 6-2 6-2 | |
Rome USA van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kaito Uesugi | 4-6 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Michail Pervolarakis | 6-3 4-6 6-3 | |
Indianapolis van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yu Hsiou Hsu | 7-6 7-5 | |
Lexington van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mikael Torpegaard | 3-6 6-0 4-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Roman Safiullin | 6-3 7-6 | |
Columbus II van 19 September tot 25 September 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nicolas Mejia | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Jordan Thompson | 6-3 6-3 | |
Gwangju van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ji Hoon Son | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Seong-Chan Hong | 4-6 6-1 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Emilio Gómez | 6-4 6-2 | |
Seoul van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jason Jung | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Li Tu | 7-5 7-5 | |
Busan van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Duck Hee Lee | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Naoki Nakagawa | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-4 6-2 | |
Playford van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yu Hsiou Hsu | 6-4 6-2 | |
Sydney van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | James Duckworth | 4-6 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Whitehouse | 3-6 6-2 6-0 | |
Matsuyama van 7 November tot 13 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Keisuke Saitoh | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rimpei Kawakami | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Seong-Chan Hong | 6-2 6-1 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Seita Watanabe | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Naoki Nakagawa | 6-3 7-6 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Naoki Nakagawa | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Yunseong Chung | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Baotou)
Samenvatting : 22 Overwinningen / 33 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Chennai van 2 Januari tot 8 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicolas Kicker | 6-7 6-3 7-5 | |
Taipei van 17 April tot 23 April 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Pune van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sadio Doumbia | 4-6 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Bangkok van 25 Augustus tot 31 Augustus 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Chaleechan Tanasugarn | 3-6 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Vanni | 7-6 6-2 | |
Pune van 20 Oktober tot 26 Oktober 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | N. Vijay Sundar Prashanth | 7-6 3-6 6-1 |