De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Argentinië - 5 Januari 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 13 Nederlagen
Tigre van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Juan Bautista Otegui | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Valerio Aboian | 7-5 6-7 7-5 | |
Tigre 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrey Chepelev | 7-5 6-4 | |
Brasil Tennis Challenger van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Thiago Seyboth Wild | 6-3 6-4 | |
Concepcion van 23 Januari tot 29 Januari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oriol Roca Batalla | 6-7 6-1 6-1 | |
Buenos Aires van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Conner Huertas del Pino | 6-7 6-1 6-4 | |
Coquimbo van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Guillermo Rojas Pedron | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Joao Victor Couto Loureiro | 2-6 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Alex Barrena | 6-4 7-6 | |
Bratislava van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vitaliy Sachko | 6-0 6-1 | |
Cali van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Calum Puttergill | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicolas Zanellato | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Juan Ignacio Londero | 6-1 6-2 | |
Medellin van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3 6-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Calum Puttergill | 3-6 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Calum Puttergill | 6-3 7-6 | |
Santa Fe van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Juan Manuel La Serna | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adolfo Daniel Vallejo | 6-0 6-4 | |
Santo Domingo van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniel Baquero | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ignacio Carou | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Kaichi Uchida | 6-4 6-7 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Genaro Alberto Olivieri | 6-4 6-0 | |
Lima van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gustavo Heide | 6-0 6-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 8 Nederlagen
Santa Cruz van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luis David Martinez | 3-6 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Pedro Cachin | 7-6 6-2 | |
Corrientes van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Wilson Leite | 3-6 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Mariano Navone | 6-2 6-4 | |
Buenos Aires 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Roberto Quiroz | 6-1 6-4 | |
Cali van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Enrique Pena | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yunseong Chung | 1-6 7-6 6-2 | |
Bogota van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Enrique Pena | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Gonzalo Lama | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Facundo Juarez | 6-3 4-6 6-4 | |
Grodzisk Mazowiecki van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luke Johnson | 6-4 6-0 | |
Villa Maria van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alvaro Guillen Meza | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mariano Kestelboim | 6-0 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Lautaro Midon | 6-3 6-3 | |
Buenos Aires 4 van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Leonardo Aboian | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Franco Emanuel Egea | 2-6 7-5 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Juan Bautista Otegui | 5-7 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Sevilla van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carlos Sanchez Jover | 1-6 6-3 6-4 | |
Buenos Aires van 18 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luciano Tacchi | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mariano Kestelboim | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 6-0 6-3 |