De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 13 Augustus 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 1 (Ostrava)
Finale : 0
Samenvatting : 37 Overwinningen / 31 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nerman Fatic | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Nardi | 6-7 6-4 6-1 | |
Forli 2 van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 7-6 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Aidan McHugh | 4-6 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adrian Andreev | 7-6 4-6 6-3 | |
Forli 3 van 17 Januari tot 23 Januari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexey Vatutin | 6-3 2-2 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lukas Rosol | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 6-4 6-3 | |
Quimper van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomas Deschamps | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 4-6 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Filip Horansky | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Dennis Novak | 6-4 6-4 | |
Cherbourg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucas Bouquet | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mats Rosenkranz | 6-4 6-4 | |
Forli 4 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jelle Sels | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexander Ritschard | 3-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Antoine Hoang | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Mikael Torpegaard | 6-1 4-3 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Jack Draper | 6-2 6-3 | |
Santiago van 7 Maart tot 12 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Benjamin Torrealba | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rio Noguchi | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 7-5 6-2 | |
Concepcion 2 van 14 Maart tot 20 Maart 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vit Kopriva | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Thiago Agustin Tirante | 7-6 6-0 | |
Lille van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ricardas Berankis | 6-0 5-7 6-1 | |
Saint-Brieux van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jelle Sels | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jack Draper | 6-2 6-1 | |
Oeiras 2 van 4 April tot 10 April 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Pedro Araujo | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 7-6 6-2 | |
Praag van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexandre Muller | 6-2 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Tomas Machac | 3-6 7-6 6-4 | |
Ostrava van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martin Krumich | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sem Verbeek | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lukas Lacko | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Chun-hsin Tseng | 6-1 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Zdenek Kolar | 6-3 2-6 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Constant Lestienne | 7-6 6-2 | |
Finale | verslaat | Ryan Peniston | 4-6 7-6 6-1 | |
Prague 2 van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sebastian Ofner | 7-6 3-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Pedro Cachin | 6-0 6-3 | |
Roland Garros Heren van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marius Copil | 6-4 6-4 | |
Lyon van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Juncheng Shang | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Corentin Moutet | 6-4 6-4 | |
Blois van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Corentin Moutet | 6-4 0-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Van Assche | 2-6 6-4 6-3 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefan Kozlov | 7-5 6-3 | |
Todi van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Juan Bautista Torres | 4-6 6-3 6-2 | |
Amersfoort van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Taro Daniel | 6-2 5-7 7-6 | |
Tampere van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Cedrik-Marcel Stebe | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Maximilian Marterer | 6-3 6-1 | |
Kitzbuhel van 23 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vitaliy Sachko | 7-5 6-3 | |
US Open Heren van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Ritschard | 6-1 6-2 | |
Mallorca van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kacper Zuk | 4-6 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Zizou Bergs | 6-3 7-6 | |
Cassis van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Clément Tabur | 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Kaichi Uchida | 6-4 6-1 | |
Rennes van 12 September tot 18 September 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Filip Bergevi | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Grégoire Barrère | 7-6 6-4 | |
Metz - Moselle Open van 17 September tot 25 September 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Geoffrey Blancaneaux | 6-7 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Quentin Halys | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexander Bublik | 5-7 6-4 7-6 | |
Orleans van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Henri Laaksonen | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jurij Rodionov | 7-6 3-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Quentin Halys | 6-3 3-6 6-2 | |
Mouilleron-Le-Captif van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Valentin Royer | 6-2 1-0 ab. | |
Antwerp van 16 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Erler | 6-1 6-4 | |
Brest van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jelle Sels | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 30 Overwinningen / 24 Nederlagen
Quimper van 25 Januari tot 31 Januari 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Roberto Marcora | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Enzo Couacaud | 6-4 6-7 6-3 | |
Quimper 2 van 31 Januari tot 7 Februari 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ruben Bemelmans | 4-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Daniel Masur | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Antoine Hoang | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Brandon Nakashima | 6-7 6-3 6-1 | |
Cherbourg van 7 Februari tot 14 Februari 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Igor Sijsling | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Arthur Rinderknech | 7-6 6-3 | |
Lille van 22 Maart tot 29 Maart 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Benjamin Bonzi | 5-7 6-4 6-3 | |
Oeiras van 29 Maart tot 4 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Gomes | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Francisco Cabral | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Enzo Couacaud | 6-4 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Riccardo Bonadio | 4-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Raul Brancaccio | 6-1 1-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Gastão Elias | 6-3 7-5 | |
Oeiras 2 van 5 April tot 11 April 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Denis Yevseyev | 7-6 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luis Faria | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-3 6-2 | |
Roland Garros Heren van 24 Mei tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Timo Legout | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Denis Kudla | 5-7 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Jenson Brooksby | 6-7 7-6 6-4 | |
Almaty van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Grigoriy Lomakin | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Benjamin Hassan | 6-3 3-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Carlos Gimeno Valero | 1-6 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Pedja Krstin | 6-3 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Timofey Skatov | 4-6 7-6 6-4 | |
Almaty 2 van 14 Juni tot 20 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ergi Kirkin | 6-4 6-7 7-5 | |
Milan van 21 Juni tot 27 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jacopo Berrettini | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Orlando Luz | 4-6 6-1 6-2 | |
Perugia van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gian Marco Moroni | 2-0 ab. | |
Poznan van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marcel Politowicz | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexander Shevchenko | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Kicker | 6-2 7-5 | |
Liberec van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martin Krumich | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rudolf Molleker | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Tim Van Rijthoven | 3-6 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Gerald Melzer | 6-4 6-2 | |
Prague 2 van 9 Augustus tot 15 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Krumich | 4-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Lorenzo Giustino | 7-6 4-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dalibor Svrcina | 7-5 5-7 6-4 | |
Lüdenscheid van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-3 7-5 | |
Warsaw van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Orlando Luz | 6-4 2-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 6-2 7-5 | |
Como van 30 Augustus tot 4 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joao Menezes | 4-1 ab. | |
Murcia van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Javier Barranco Cosano | 7-5 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Marco Trungelliti | w.o. | |
Kwartfinales | verslagen door | Roberto Carballés Baena | 6-1 6-0 | |
Napels van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Duje Ajdukovic | 6-4 6-4 | |
Napoli II van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Massimo Junior Del Carmine | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Álvaro López San Martín | 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Matteo Arnaldi | 6-1 6-1 | |
Ismaning van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Cristian Jianu | 6-7 6-0 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jonas Forejtek | 6-4 6-4 | |
Eckental van 1 November tot 7 November 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Geoffrey Blancaneaux | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Rennes van 20 Januari tot 26 Januari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Uladzimir Ignatik | 6-3 6-7 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Maxime Janvier | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Roberto Ortega-Olmedo | 4-6 6-2 7-5 | |
Quimper van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jerzy Janowicz | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 8 Nederlagen
Rennes van 21 Januari tot 27 Januari 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Filippo Baldi | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 4-6 6-3 6-7 | |
Quimper van 28 Januari tot 3 Februari 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Calvin Hemery | 6-3 7-6 | |
Pau van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tristan Lamasine | 6-2 7-5 | |
Drummondville van 11 Maart tot 17 Maart 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jelle Sels | 6-3 7-6 | |
Lille van 18 Maart tot 24 Maart 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Yannick Mertens | 6-0 7-6 | |
Saint-Brieux van 25 Maart tot 31 Maart 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Baptiste Crepatte | 6-4 6-3 | |
Bordeaux van 29 April tot 4 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alessandro Bega | 6-1 7-6 | |
Glasgow van 16 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alessandro Bega | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Daniel Masur | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Quimper van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yannick Maden | 6-4 4-6 6-3 | |
Saint-Brieux van 26 Maart tot 1 April 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Antoine Hoang | 3-6 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Tobias Kamke | 7-6 6-0 | |
Ostrava van 30 April tot 6 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matteo Donati | 6-2 6-3 | |
Roland Garros Heren van 21 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedja Krstin | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Rennes van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Grega Zemlja | 6-4 7-6 | |
Quimper van 30 Januari tot 5 Februari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adrian Mannarino | 6-3 7-5 | |
Saint-Brieux van 28 Maart tot 2 April 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kenny De Schepper | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Kenneth Raisma | 6-4 3-6 6-4 | |
Wimbledon Junior Heren van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Benjamin Sigouin | 7-6 2-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ben Draper | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Stefanos Tsitsipas | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Roland Garros Junior Heren van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Casper Ruud | 6-3 7-6 | |
US Open Junior Heren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Michael Mmoh | 6-2 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Gemengd Dubbel van 31 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | F. Ferro - E. Furness | verslagen door | J. Konta - D. Inglot | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Benchetrit - E. Furness | verslaat | A. Aleshchev - K. Sultanov | 3-6 6-3 10-8 |
Achtste finales | E. Benchetrit - E. Furness | verslaat | Y. Chung - M. Valkusz | 6-4 6-4 |
Kwartfinales | E. Benchetrit - E. Furness | verslaat | R. Noguchi - Y. Tanaka | 4-6 6-1 13-11 |
Halve Finale | E. Benchetrit - E. Furness | verslagen door | L. Klein - P. Rikl | 7-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Furness - L. Tessa | verslagen door | T. Fritz - O. Luz | 6-4 6-2 |