De site voor alle sporten

Menu
Tennis - ATP Challenger Tour - Quimper 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - ATP Challenger Tour - Quimper 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Quimper 2 2021

FrankrijkFrankrijk - Quimper - 31 Januari 2021 - 7 Februari 2021 - Indoor


Finale

7 Feb - 15h10Brandon NakashimaverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-4


Halve Finale

6 Feb - 15h10Brandon NakashimaverslaatLukas Lacko4-6 7-5 7-5
6 Feb - 17h35Bernabe Zapata MirallesverslaatPeter Gojowczyk6-2 6-1


Kwartfinales

5 Feb - 11h05Lukas LackoverslaatFederico Gaio6-3 7-5
5 Feb - 12h55Bernabe Zapata MirallesverslaatTobias Kamke6-2 6-2
5 Feb - 16h05Brandon NakashimaverslaatMaximilian Marterer6-7 6-2 6-4
5 Feb - 18h15Peter GojowczykverslaatMaxime Janvier6-4 6-2


Achtste finales

3 Feb - 18h15Tobias KamkeverslaatLucas Pouille6-2 6-7 6-2
3 Feb - 19h00Federico GaioverslaatMarc-Andrea Hüsler6-4 3-6 7-6
4 Feb - 10h40Maxime JanvierverslaatDaniel Masur7-6 6-2
4 Feb - 12h25Maximilian MartererverslaatThomas Fabbiano6-3 6-2
4 Feb - 13h45Bernabe Zapata MirallesverslaatBenjamin Bonzi3-6 7-5 6-3
4 Feb - 15h45Brandon NakashimaverslaatEvan Furness6-7 6-3 6-1
4 Feb - 16h00Lukas LackoverslaatArthur Cazauxw.o.
4 Feb - 18h15Peter GojowczykverslaatArthur Rinderknech7-5 6-7 6-3


1/16de finales

1 Feb - 15h05Maximilian MartererverslaatSebastian Ofner6-2 7-6
1 Feb - 16h55Marc-Andrea HüslerverslaatRoberto Marcora6-4 7-5
1 Feb - 18h40Lucas PouilleverslaatYannick Maden7-5 4-6 6-2
1 Feb - 20h55Arthur CazauxverslaatLukas Rosol7-5 4-6 6-2 ab.
2 Feb - 10h40Federico GaioverslaatHugo Gaston7-6 6-4
2 Feb - 12h35Tobias KamkeverslaatDenis Istomin5-7 6-4 6-4
2 Feb - 12h45Arthur RinderknechverslaatJurij Rodionov6-4 1-6 6-1
2 Feb - 14h55Peter GojowczykverslaatFilip Horansky6-2 4-0 ab.
2 Feb - 15h50Daniel MasurverslaatGrégoire Barrere6-4 7-5
2 Feb - 18h10Evan FurnessverslaatAntoine Hoang6-3 6-4
2 Feb - 20h00Maxime JanvierverslaatMatteo Viola7-5 6-2
3 Feb - 10h40Brandon NakashimaverslaatAntoine Cornut-Chauvinc6-3 6-3
3 Feb - 12h10Lukas LackoverslaatMathias Bourgue6-2 6-2
3 Feb - 12h20Bernabe Zapata MirallesverslaatDenis Kudla6-2 6-3
3 Feb - 13h40Benjamin BonziverslaatManuel Guinard6-3 6-3
3 Feb - 15h40Thomas FabbianoverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-3 1-1 ab.


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Feb - 10h35Evan FurnessverslaatDaniel Masur6-4 7-5
1 Feb - 10h35Tobias KamkeverslaatTristan Lamasine7-5 6-4
1 Feb - 12h25Matteo ViolaverslaatEvgeny Karlovskiy6-4 6-2
1 Feb - 12h25Mathias BourgueverslaatHugo Grenier4-6 7-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

31 Jan - 10h10Tristan LamasineverslaatIllya Marchenko6-0 4-6 7-6
31 Jan - 10h10Daniel MasurverslaatTung-lin Wu6-1 3-6 6-3
31 Jan - 12h00Tobias KamkeverslaatJulian Lenz6-2 2-6 6-3
31 Jan - 13h00Evan FurnessverslaatRuben Bemelmans4-6 7-5 6-3
31 Jan - 13h50Evgeny KarlovskiyverslaatMarco Trungelliti6-4 6-3
31 Jan - 15h25Matteo ViolaverslaatLuca Van Assche6-2 6-3
31 Jan - 17h00Hugo GrenierverslaatLucas Poullain2-6 6-4 6-2
31 Jan - 17h05Mathias BourgueverslaatAlexey Vatutin6-0 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden