De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Nottingham 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Nottingham 2 2021

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - Nottingham - 14 Juni 2021 - 20 Juni 2021 - Gras


Finale

20 Jun - 12h10Alex BoltverslaatKamil Majchrzak4-6 6-4 6-3


Halve Finale

Alex BoltverslaatMackenzie McDonald6-3 6-4
Kamil MajchrzakverslaatBenjamin Bonzi6-3 6-2


Kwartfinales

19 Jun - 12h10Benjamin BonziverslaatDamir Dzumhur7-6 6-2
19 Jun - 12h10Kamil MajchrzakverslaatDenis Kudla6-7 6-4 6-4
19 Jun - 13h35Mackenzie McDonaldverslaatAnton Matusevich6-2 6-3
19 Jun - 14h30Alex BoltverslaatRichard Gasquet6-2 6-3 ab.


Achtste finales

16 Jun - 12h10Mackenzie McDonaldverslaatZhizhen Zhang6-4 6-7 6-4
16 Jun - 14h40Anton MatusevichverslaatThomas Fabbiano7-6 6-4
16 Jun - 17h00Richard GasquetverslaatJay Clarke6-2 6-3
16 Jun - 18h35Alex BoltverslaatAidan McHugh6-7 6-4 6-4
17 Jun - 12h10Kamil MajchrzakverslaatRamkumar Ramanathan6-4 6-3
17 Jun - 12h10Benjamin BonziverslaatErnesto Escobedo7-6 6-1
17 Jun - 14h10Denis KudlaverslaatFederico Gaio4-6 6-3 6-2
17 Jun - 16h40Damir DzumhurverslaatSoon Woo Kwon6-4 6-7 6-2


1/16de finales

14 Jun - 13h05Jay ClarkeverslaatMaxime Cressy7-5 6-7 7-6
14 Jun - 15h00Mackenzie McDonaldverslaatAntoine Hoang6-4 6-2
14 Jun - 15h45Thomas FabbianoverslaatBrandon Nakashima4-6 7-6 6-3
14 Jun - 15h55Richard GasquetverslaatGo Soeda6-4 6-2
14 Jun - 17h40Anton MatusevichverslaatMikael Ymer6-3 7-5
14 Jun - 19h05Aidan McHughverslaatMikhail Kukushkin7-6 6-4
15 Jun - 11h00Soon Woo KwonverslaatTomas Machac3-6 6-3 6-4
15 Jun - 11h00Kamil MajchrzakverslaatYuichi Sugita6-0 6-3
15 Jun - 11h00Damir DzumhurverslaatEvgeny Donskoy7-6 6-2
15 Jun - 12h30Federico GaioverslaatMarc Polmans6-4 7-6
15 Jun - 12h30Ernesto EscobedoverslaatYasutaka Uchiyama4-6 7-5 7-6
15 Jun - 12h30Zhizhen ZhangverslaatAndreas Seppi7-6 6-4
15 Jun - 14h00Denis KudlaverslaatKevin Anderson7-5 1-6 6-3
15 Jun - 15h50Alex BoltverslaatThiago Seyboth Wild6-2 6-4
15 Jun - 16h40Benjamin BonziverslaatMarius Copil6-3 6-4
15 Jun - 17h10Ramkumar RamanathanverslaatLeonardo Mayer3-6 6-3 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Jun - 12h10Ernesto EscobedoverslaatZhizhen Zhang6-3 7-6
14 Jun - 12h10Alex BoltverslaatMatthew Ebden6-3 3-0 ab.
14 Jun - 13h30Marius CopilverslaatBorna Gojo6-4 7-5
14 Jun - 13h45Ramkumar RamanathanverslaatKacper Zuk6-3 6-7 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Kacper ZukverslaatLui Maxted6-2 6-1
Ramkumar RamanathanverslaatLuke Johnson3-6 6-3 6-2
Zhizhen ZhangverslaatMark Whitehouse6-4 7-6
Ernesto EscobedoverslaatArthur Fery7-6 6-2
Marius CopilverslaatThanasi Kokkinakis7-6 3-3 ab.
Borna GojoverslaatMikael Torpegaard6-2 7-6
Matthew EbdenverslaatMario Vilella Martinez6-3 6-3
Alex BoltverslaatFelix Gill7-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden