De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Como - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Como 2021

ItaliëItalië - 30 Augustus 2021 - 4 September 2021 - Gravel


Finale

5 Sep - 15h10Juan Manuel CerundoloverslaatGian Marco Moroni7-5 7-6


Halve Finale

4 Sep - 13h00Gian Marco MoroniverslaatAndrea Vavassori6-4 3-6 10-7 ab.
4 Sep - 15h35Juan Manuel CerundoloverslaatDaniel Altmaier6-4 3-0 ab.


Kwartfinales

3 Sep - 11h00Andrea VavassoriverslaatJozef Kovalík6-3 6-4
3 Sep - 12h30Juan Manuel CerundoloverslaatNino Serdarusic7-5 6-2
3 Sep - 12h30Daniel AltmaierverslaatRiccardo Bonadio7-6 6-3
3 Sep - 15h15Gian Marco MoroniverslaatAndrea Arnaboldi6-3 4-6 6-2


Achtste finales

1 Sep - 10h00Gian Marco MoroniverslaatFederico Gaio7-5 6-1
1 Sep - 11h30Riccardo BonadioverslaatFederico Iannaccone6-2 6-1
1 Sep - 11h30Daniel AltmaierverslaatJoao Menezes6-0 7-5
1 Sep - 14h10Andrea ArnaboldiverslaatAndrej Martin4-6 6-4 6-3
2 Sep - 10h30Juan Manuel CerundoloverslaatGiulio Zeppieri5-0 ab.
2 Sep - 10h30Andrea VavassoriverslaatAndrey Kuznetsov2-6 6-3 6-4
2 Sep - 12h00Jozef KovalíkverslaatFranco Agamenone6-2 7-6
2 Sep - 14h40Nino SerdarusicverslaatFlavio Cobolli6-4 6-0


1/16de finales

30 Aug - 14h05Joao MenezesverslaatEvan Furness4-1 ab.
30 Aug - 14h40Andrej MartinverslaatFrancesco Forti5-7 6-2 6-1
30 Aug - 15h15Daniel AltmaierverslaatJoao Domingues6-2 6-0
30 Aug - 17h35Andrea ArnaboldiverslaatTeimuraz Gabashvili7-6 6-2
31 Aug - 10h05Juan Manuel CerundoloverslaatTristan Lamasine6-4 7-6
31 Aug - 10h10Riccardo BonadioverslaatAlexander Erler3-6 6-3 6-3
31 Aug - 10h10Gian Marco MoroniverslaatAlexey Vatutin3-0 ab.
31 Aug - 11h10Federico GaioverslaatPetros Chrysochos6-1 3-6 6-3
31 Aug - 12h05Nino SerdarusicverslaatMarc-Andrea Hüsler6-4 6-3
31 Aug - 12h35Andrea VavassoriverslaatJack Draper6-4 2-6 6-3
31 Aug - 13h25Federico IannacconeverslaatCamilo Ugo Carabelli5-7 6-3 6-4
31 Aug - 13h45Franco AgamenoneverslaatNuno Borges6-3 6-1
31 Aug - 15h10Andrey KuznetsovverslaatSumit Nagal6-4 7-6
31 Aug - 15h15Giulio ZeppieriverslaatLucas Miedler4-6 6-2 6-4
31 Aug - 16h30Flavio CobolliverslaatJulien Cagnina6-1 3-3 ab.
31 Aug - 17h25Jozef KovalíkverslaatJulian Lenz7-5 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

30 Aug - 11h05Alexander ErlerverslaatFilippo Baldi7-6 6-4
30 Aug - 11h05Lucas MiedlerverslaatMatheus Pucinelli De Almeida6-7 6-4 6-2
30 Aug - 11h10Petros ChrysochosverslaatAlexey Vatutin1-6 6-3 6-4
30 Aug - 13h10Andrea VavassoriverslaatFranco Agamenone6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

29 Aug - 12h05Petros ChrysochosverslaatAlexander Ritschard3-6 6-4 7-5
29 Aug - 12h05Alexey VatutinverslaatGianmarco Ferrari6-4 4-6 7-6
29 Aug - 12h05Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatGeoffrey Blancaneaux6-4 6-2
29 Aug - 13h50Alexander ErlerverslaatMarcello Serafini6-1 3-6 7-6
29 Aug - 15h00Filippo BaldiverslaatFilip Cristian Jianu6-4 6-4
29 Aug - 15h15Lucas MiedlerverslaatJulian Ocleppo7-6 6-2
29 Aug - 16h50Andrea VavassoriverslaatJelle Sels4-0 ab.
29 Aug - 16h50Franco AgamenoneverslaatGabriele Piraino6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden