De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Prague 3 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Prague 3 2021

TsjechiëTsjechië - Praag - 23 Augustus 2021 - 29 Augustus 2021 - Gravel


Finale

28 Aug - 11h00Franco AgamenoneverslaatRyan Peniston6-3 6-1


Halve Finale

27 Aug - 11h05Franco AgamenoneverslaatIgor Sijsling6-3 6-0
27 Aug - 11h05Ryan PenistonverslaatGenaro Alberto Olivieri6-1 7-5


Kwartfinales

26 Aug - 10h40Ryan PenistonverslaatFacundo Diaz Acosta6-3 6-1
26 Aug - 10h40Franco AgamenoneverslaatMichael Geerts5-7 7-5 6-3
26 Aug - 12h05Igor SijslingverslaatKaichi Uchida7-5 6-3
26 Aug - 14h40Genaro Alberto OlivieriverslaatEvgeny Karlovskiy6-7 6-4 6-4


Achtste finales

25 Aug - 10h00Kaichi UchidaverslaatAlexander Ritschard7-6 7-5
25 Aug - 10h00Facundo Diaz AcostaverslaatMatija Pecotic6-3 7-6
25 Aug - 10h00Genaro Alberto OlivieriverslaatYu Hsiou Hsu6-3 6-4
25 Aug - 11h30Franco AgamenoneverslaatGeoffrey Blancaneaux7-5 6-4
25 Aug - 11h30Ryan PenistonverslaatUladzimir Ignatik6-2 2-6 6-3
25 Aug - 11h30Igor SijslingverslaatMatheus Pucinelli De Almeida7-5 6-4 ab.
25 Aug - 13h00Michael GeertsverslaatAlex Rybakov6-2 6-2
25 Aug - 15h55Evgeny KarlovskiyverslaatRudolf Molleker5-7 6-4 6-2


1/16de finales

23 Aug - 12h05Alexander RitschardverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-1 6-1
23 Aug - 12h10Kaichi UchidaverslaatNick Chappell6-4 3-6 6-1
23 Aug - 13h25Michael GeertsverslaatMartin Krumich6-2 6-4
23 Aug - 14h20Matija PecoticverslaatEvgenii Tyurnev7-6 6-2
23 Aug - 14h25Yu Hsiou HsuverslaatAlexey Vatutin6-3 6-0
23 Aug - 15h05Rudolf MollekerverslaatAndrew Paulson7-5 4-6 6-1
23 Aug - 15h45Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatFilip Cristian Jianu7-6 6-2
23 Aug - 16h20Evgeny KarlovskiyverslaatHernan Casanova6-2 6-3
24 Aug - 10h00Uladzimir IgnatikverslaatZsombor Piros6-4 6-3
24 Aug - 10h00Ryan PenistonverslaatMiljan Zekic6-0 4-1 ab.
24 Aug - 10h00Franco AgamenoneverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-3 6-3
24 Aug - 11h30Geoffrey BlancaneauxverslaatArthur Cazaux6-4 7-6
24 Aug - 11h30Alex RybakovverslaatJohannes Haerteis6-4 5-2
24 Aug - 11h30Facundo Diaz AcostaverslaatMatteo Donati6-1 6-3
24 Aug - 14h25Genaro Alberto OlivieriverslaatJonas Forejtek6-2 6-4
24 Aug - 15h55Igor SijslingverslaatDaniel Siniakov6-4 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Aug - 10h05Uladzimir IgnatikverslaatElmar Ejupovic7-6 2-6 6-4
23 Aug - 10h05Alex RybakovverslaatNick Hardt7-6 6-3
23 Aug - 10h10Zsombor PirosverslaatOriol Roca Batalla6-3 6-1
23 Aug - 13h00Facundo Diaz AcostaverslaatTiago Cacao6-4 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Aug - 10h05Zsombor PirosverslaatMartin Cuevas2-6 6-3 7-5
22 Aug - 10h10Alex RybakovverslaatMarek Gengel7-5 6-1
22 Aug - 11h45Oriol Roca BatallaverslaatBenjamin Lock3-6 7-5 6-3
22 Aug - 12h15Nick HardtverslaatToby Alex Kodat6-1 6-2
22 Aug - 12h20Tiago CacaoverslaatTeimuraz Gabashvili6-2 6-2
22 Aug - 13h40Elmar EjupovicverslaatJiri Jenicek6-2 6-1
22 Aug - 14h05Facundo Diaz AcostaverslaatAlexander Donski4-6 6-2 7-5
22 Aug - 14h20Uladzimir IgnatikverslaatJosé Francisco Vidal Azorin6-0 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden