De site voor alle sporten

Menu
Tennis - ATP Challenger Tour - Antalya 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - ATP Challenger Tour - Antalya 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Antalya 2 2021

TurkijeTurkije - Antalya - 31 Januari 2021 - 7 Februari 2021 - Gravel


Finale

7 Feb - 11h05Carlos TabernerverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 6-1


Halve Finale

6 Feb - 11h00Jaume Antoni Munar ClarverslaatAlessandro Giannessi6-0 2-0 ab.
6 Feb - 12h30Carlos TabernerverslaatTomas Martin Etcheverry7-5 6-2


Kwartfinales

5 Feb - 09h05Alessandro GiannessiverslaatAlejandro Tabilo5-7 7-5 6-1
5 Feb - 12h15Jaume Antoni Munar ClarverslaatJozef Kovalík7-5 6-7 6-1
5 Feb - 12h30Tomas Martin EtcheverryverslaatLeonardo Mayer6-3 6-4
5 Feb - 15h55Carlos TabernerverslaatFacundo Bagnis6-3 7-6


Achtste finales

3 Feb - 09h05Alessandro GiannessiverslaatMohamed Safwat6-3 6-4
3 Feb - 10h45Alejandro TabiloverslaatDaniel Elahi Galan Riveros2-6 6-4 6-4
3 Feb - 13h40Leonardo MayerverslaatAkira Santillan7-6 6-2
3 Feb - 13h40Tomas Martin EtcheverryverslaatThiago Seyboth Wild6-2 3-6 6-4
4 Feb - 09h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatRamkumar Ramanathan6-4 7-5
4 Feb - 10h30Carlos TabernerverslaatEmilio Gómez6-0 6-7 6-1
4 Feb - 11h10Jozef KovalíkverslaatTallon Griekspoor6-1 6-2
4 Feb - 13h00Facundo BagnisverslaatDmitry Popko6-1 6-2


1/16de finales

1 Feb - 13h05Alejandro TabiloverslaatSarp Agabigun7-6 6-1
1 Feb - 14h55Thiago Seyboth WildverslaatLorenzo Giustino6-4 6-3
1 Feb - 15h10Mohamed SafwatverslaatJoao Domingues6-1 6-4
2 Feb - 08h35Facundo BagnisverslaatMarsel Ilhan6-3 6-4
2 Feb - 08h35Alessandro GiannessiverslaatDaniel Altmaier7-6 6-2
2 Feb - 08h35Tallon GriekspoorverslaatErnesto Escobedo6-3 6-2
2 Feb - 08h35Emilio GómezverslaatDuje Ajdukovic3-6 6-2 6-4
2 Feb - 10h10Tomas Martin EtcheverryverslaatJoao Menezes2-6 6-1 6-2
2 Feb - 10h20Daniel Elahi Galan RiverosverslaatTommy Robredo6-2 5-7 6-0
2 Feb - 10h45Akira SantillanverslaatPaolo Lorenzi5-7 6-4 6-2
2 Feb - 11h00Leonardo MayerverslaatLorenzo Musetti6-4 6-3
2 Feb - 12h15Dmitry PopkoverslaatFacundo Mena7-6 6-3
2 Feb - 12h30Jozef KovalíkverslaatCem Ilkel6-3 6-1
2 Feb - 12h30Carlos TabernerverslaatJoão Sousa6-1 6-4
2 Feb - 13h35Jaume Antoni Munar ClarverslaatErgi Kirkin6-3 6-3
2 Feb - 14h15Ramkumar RamanathanverslaatGian Marco Moroni4-6 6-4 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Feb - 11h30Duje AjdukovicverslaatRudolf Molleker6-2 3-1 ab.
1 Feb - 12h45Akira SantillanverslaatGian Marco Moroni6-4 3-6 6-2
1 Feb - 12h45Facundo MenaverslaatDimitar Kuzmanov2-6 6-4 6-0
1 Feb - 12h55Tomas Martin EtcheverryverslaatAndrea Pellegrino6-0 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

31 Jan - 08h05Facundo MenaverslaatYanki Erel7-5 3-6 7-6
31 Jan - 08h10Dimitar KuzmanovverslaatZdenek Kolar6-3 6-4
31 Jan - 09h30Duje AjdukovicverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-1 6-2
31 Jan - 09h50Rudolf MollekerverslaatAndrea Arnaboldi6-3 7-5
31 Jan - 11h20Akira SantillanverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera7-6 6-3
31 Jan - 12h05Gian Marco MoroniverslaatChun-hsin Tseng7-5 6-4
31 Jan - 13h25Tomas Martin EtcheverryverslaatDanilo Veremeychuk6-1 6-2
31 Jan - 14h05Andrea PellegrinoverslaatRoberto Cid Subervi6-7 7-6 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden