De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Zadar - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Zadar 2021

KroatiëKroatië - 22 Maart 2021 - 28 Maart 2021 - Gravel


Finale

28 Maa - 11h05Nikola MilojevicverslaatDimitar Kuzmanov2-6 6-2 7-6


Halve Finale

27 Maa - 11h10Nikola MilojevicverslaatLukas Klein6-4 4-6 6-2
27 Maa - 13h30Dimitar KuzmanovverslaatNerman Fatic6-2 2-0 ab.


Kwartfinales

26 Maa - 10h05Nerman FaticverslaatSumit Nagal5-7 6-3 7-5
26 Maa - 10h05Lukas KleinverslaatGianluca Mager6-4 4-6 6-4
26 Maa - 12h40Nikola MilojevicverslaatVit Kopriva7-5 6-4
26 Maa - 12h55Dimitar KuzmanovverslaatBlaz Kavcic6-4 6-1


Achtste finales

24 Maa - 10h10Sumit NagalverslaatFrane Nincevic6-0 6-1
24 Maa - 10h10Nerman FaticverslaatAlessandro Giannessi7-6 5-7 7-6
24 Maa - 10h10Blaz KavcicverslaatAlex Molcan6-2 6-1
24 Maa - 11h40Lukas KleinverslaatMichael Vrbensky5-7 6-3 6-1
25 Maa - 10h40Vit KoprivaverslaatUladzimir Ignatik2-6 6-1 6-3
25 Maa - 10h40Nikola MilojevicverslaatIvan Nedelko6-2 6-1
25 Maa - 10h40Gianluca MagerverslaatNikolas Sanchez Izquierdo1-6 6-4 6-1
25 Maa - 11h50Dimitar KuzmanovverslaatZdenek Kolar6-4 6-3


1/16de finales

22 Maa - 12h40Alex MolcanverslaatBlaz Rola6-4 6-4
22 Maa - 13h50Michael VrbenskyverslaatEnzo Couacaud6-3 6-2
22 Maa - 13h55Blaz KavcicverslaatAndrea Pellegrino6-3 6-1
22 Maa - 14h20Frane NincevicverslaatMili Poljicak4-6 6-4 6-3
22 Maa - 15h40Alessandro GiannessiverslaatRiccardo Bonadio7-5 7-5
23 Maa - 10h05Vit KoprivaverslaatMarco Bortolotti6-1 6-3
23 Maa - 10h05Zdenek KolarverslaatAlexey Vatutin6-4 6-2
23 Maa - 10h10Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatMatija Pecotic3-6 6-3 6-2
23 Maa - 11h45Nerman FaticverslaatHarry Bourchier6-2 6-4
23 Maa - 11h55Gianluca MagerverslaatIgor Sijsling6-4 4-6 6-4
23 Maa - 12h40Sumit NagalverslaatNino Serdarusic7-6 6-4
23 Maa - 13h25Uladzimir IgnatikverslaatFilip Horansky6-1 6-3
23 Maa - 14h00Dimitar KuzmanovverslaatGian Marco Moroni6-4 6-4
23 Maa - 14h35Ivan NedelkoverslaatTeimuraz Gabashvili6-2 2-6 6-3
23 Maa - 14h40Lukas KleinverslaatVladyslav Orlov6-1 6-2
23 Maa - 15h55Nikola MilojevicverslaatTung-lin Wu7-6 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Maa - 10h10Nerman FaticverslaatIvan Nedelko4-6 6-1 6-3
22 Maa - 10h10Marco BortolottiverslaatVladyslav Orlov2-6 7-6 7-6
22 Maa - 10h10Uladzimir IgnatikverslaatMatej Sabanov6-4 4-6 6-1
22 Maa - 12h25Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatSkander Mansouri6-2 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Uladzimir IgnatikverslaatLuka Mikrut7-5 6-0
21 Maa - 14h40Matej SabanovverslaatAntoine Cornut-Chauvinc6-1 6-4
21 Maa - 14h45Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatFlavio Cobolli6-2 7-6
21 Maa - 12h10Skander MansouriverslaatDuje Kekez7-6 6-4
21 Maa - 12h00Vladyslav OrlovverslaatDaniele Capecchi2-6 6-4 6-0
21 Maa - 14h50Marco BortolottiverslaatVictor Vlad Cornea6-1 6-3
Ivan NedelkoverslaatNoa Vukadin4-6 6-2 6-1
21 Maa - 10h35Nerman FaticverslaatAndrey Golubev6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden