De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Lima II - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Peru

Volledige uitslagen

Lima II 2021

PeruPeru - 25 Oktober 2021 - 31 Oktober 2021 - Gravel


Finale

31 Okt - 20h10Nicolás JarryverslaatJuan Manuel Cerundolo6-2 7-5


Halve Finale

30 Okt - 19h05Nicolás JarryverslaatVit Kopriva6-3 6-3
30 Okt - 20h55Juan Manuel CerundoloverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio7-5 1-6 6-3


Kwartfinales

29 Okt - 19h10Vit KoprivaverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-4 1-6 6-0
29 Okt - 21h45Nicolás JarryverslaatAlejandro Tabilo7-6 6-2
29 Okt - 23h20Juan Manuel CerundoloverslaatHugo Dellien7-6 6-7 6-4
30 Okt - 01h40Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatTomas Martin Etcheverry6-4 6-4


Achtste finales

27 Okt - 18h10Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatGonzalo Villanueva7-5 6-1
27 Okt - 19h55Vit KoprivaverslaatThiago Seyboth Wild6-4 6-3
27 Okt - 22h05Hugo DellienverslaatNicolas Kicker6-2 6-0
28 Okt - 01h10Juan Manuel CerundoloverslaatAlexis Galarneau7-5 6-4
28 Okt - 19h10Tomas Martin EtcheverryverslaatJesper De Jong7-5 6-4
28 Okt - 21h20Alejandro TabiloverslaatGerald Melzer6-3 6-3
28 Okt - 23h30Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatAndrea Collarini6-2 6-1
29 Okt - 01h00Nicolás JarryverslaatCristian Rodriguez6-3 7-6


1/16de finales

25 Okt - 21h10Vit KoprivaverslaatRenzo Olivo6-1 4-6 6-3
25 Okt - 23h10Thiago Seyboth WildverslaatNicolas Mejia6-2 6-4
25 Okt - 23h55Tomas Martin EtcheverryverslaatJuan Pablo Ficovich7-5 2-6 6-4
26 Okt - 02h30Nicolas KickerverslaatNicolas Alvarez4-6 7-6 6-2
26 Okt - 17h05Gonzalo VillanuevaverslaatDimitar Kuzmanov7-5 6-1
26 Okt - 17h10Jesper De JongverslaatRoberto Quiroz2-6 7-6 7-6
26 Okt - 18h10Nicolás JarryverslaatArklon Huertas del Pino Cordova7-5 6-0
26 Okt - 19h30Alejandro TabiloverslaatAlexandar Lazarov6-1 6-4
26 Okt - 19h40Alexis GalarneauverslaatConner Huertas del Pino6-3 6-4
26 Okt - 20h30Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatHernan Casanova6-4 6-2
26 Okt - 20h45Andrea CollariniverslaatJaroslav Pospisil6-1 6-4
26 Okt - 22h00Hugo DellienverslaatGoncalo Oliveira0-6 6-2 6-2
26 Okt - 22h05Juan Manuel CerundoloverslaatOrlando Luz4-6 6-1 6-4
26 Okt - 23h00Cristian RodriguezverslaatDaniel Elahi Galan Riveros6-3 7-5
27 Okt - 00h10Gerald MelzerverslaatJean Thirouin6-3 6-1
27 Okt - 01h00Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatPedja Krstin6-3 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Okt - 18h35Gonzalo VillanuevaverslaatCristian Rodriguez6-7 6-3 6-2
25 Okt - 19h05Jaroslav PospisilverslaatAlexis Galarneau6-4 6-4
25 Okt - 19h10Alexandar LazarovverslaatLucas Catarina6-4 6-2
25 Okt - 21h10Hernan CasanovaverslaatJean Thirouin6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

24 Okt - 18h05Alexandar LazarovverslaatLuca Castelnuovo6-4 7-5
24 Okt - 18h05Lucas CatarinaverslaatGianluca Ballotta6-3 7-5
24 Okt - 20h00Jean ThirouinverslaatFernando Romboli6-3 3-6 6-4
24 Okt - 20h05Alexis GalarneauverslaatIgnacio Buse7-6 4-6 6-3
24 Okt - 21h05Cristian RodriguezverslaatLuis David Martinez4-6 6-1 6-4
24 Okt - 22h40Gonzalo VillanuevaverslaatGonzalo Bueno6-1 6-7 6-4
24 Okt - 23h15Jaroslav PospisilverslaatDiego Hidalgo4-6 6-3 6-3
24 Okt - 23h30Hernan CasanovaverslaatBart Stevens6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden