De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Banja Luka - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bosnië en Herzegovina

Volledige uitslagen

Banja Luka 2021

Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - 6 September 2021 - 12 September 2021 - Gravel


Finale

12 Sep - 19h00Juan Manuel CerundoloverslaatNikola Milojevic6-3 6-1


Halve Finale

11 Sep - 12h00Nikola MilojevicverslaatAndrej Martin6-2 6-4
11 Sep - 14h35Juan Manuel CerundoloverslaatTomas Martin Etcheverry6-3 6-3


Kwartfinales

10 Sep - 11h10Nikola MilojevicverslaatZdenek Kolar6-3 6-0
10 Sep - 12h45Andrej MartinverslaatCarlos Gómez-Herrera7-6 6-3
10 Sep - 15h45Juan Manuel CerundoloverslaatChun-hsin Tseng6-2 6-0
10 Sep - 18h10Tomas Martin EtcheverryverslaatMarko Topo6-3 7-6


Achtste finales

8 Sep - 13h00Zdenek KolarverslaatDimitar Kuzmanov7-5 6-2
8 Sep - 13h30Carlos Gómez-HerreraverslaatSumit Nagal7-5 6-3
8 Sep - 16h10Nikola MilojevicverslaatPedja Krstin6-1 1-1 ab.
8 Sep - 17h35Andrej MartinverslaatJonathan Mridha6-3 7-5
9 Sep - 11h10Tomas Martin EtcheverryverslaatNino Serdarusic4-6 7-6 6-1
9 Sep - 14h05Marko TopoverslaatVitaliy Sachko6-1 3-6 7-6
9 Sep - 16h55Chun-hsin TsengverslaatMirza Basic6-2 6-4
9 Sep - 18h40Juan Manuel CerundoloverslaatMatija Pecoticw.o.


1/16de finales

6 Sep - 12h30Nikola MilojevicverslaatVladan Tadic6-0 6-3
6 Sep - 12h30Pedja KrstinverslaatNicolas Moreno de Alboran6-2 3-6 6-2
6 Sep - 16h25Dimitar KuzmanovverslaatAlexander Shevchenko3-6 6-4 6-1
6 Sep - 16h35Carlos Gómez-HerreraverslaatDanilo Petrovic6-1 6-0
6 Sep - 18h35Zdenek KolarverslaatMiljan Zekic6-3 6-1
7 Sep - 10h05Andrej MartinverslaatManuel Guinard0-0 ab.
7 Sep - 10h10Tomas Martin EtcheverryverslaatDavid Poljak6-2 7-5
7 Sep - 10h10Sumit NagalverslaatNicolas Alvarez6-1 6-2
7 Sep - 11h00Vitaliy SachkoverslaatNerman Fatic5-7 6-4 6-1
7 Sep - 11h20Nino SerdarusicverslaatMartin Cuevas6-2 6-4
7 Sep - 12h05Jonathan MridhaverslaatDominic Stephan Stricker6-2 6-3
7 Sep - 13h00Juan Manuel CerundoloverslaatMalek Jaziri1-6 6-3 6-4
7 Sep - 13h35Matija PecoticverslaatMarko Tepavac4-6 6-3 7-6
7 Sep - 16h00Chun-hsin TsengverslaatAlexey Vatutin6-1 6-4
7 Sep - 16h45Marko TopoverslaatDanilo Petrovic4-6 7-6 6-2
7 Sep - 19h10Mirza BasicverslaatVit Kopriva6-3 4-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Sep - 11h00Martin CuevasverslaatAldin Setkic7-6 2-6 6-3
6 Sep - 11h00Marko TepavacverslaatDragos Nicolae Madaras7-5 1-6 7-6
6 Sep - 11h00Jonathan MridhaverslaatElmar Ejupovic2-6 6-2 6-2
6 Sep - 12h30David PoljakverslaatMircea-Alexandru Jecan6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Sep - 11h05Aldin SetkicverslaatMarco Bortolotti7-5 6-4
5 Sep - 11h05Martin CuevasverslaatNicolae Frunza6-4 7-6
5 Sep - 11h10Jonathan MridhaverslaatMarkus Eriksson6-3 6-2
5 Sep - 12h55Mircea-Alexandru JecanverslaatVasil Kirkov6-4 6-4
5 Sep - 13h10Dragos Nicolae MadarasverslaatAlexander Weis6-3 6-0
5 Sep - 13h25Elmar EjupovicverslaatAndrej Nedic3-6 6-3 6-0
5 Sep - 14h35David PoljakverslaatMoez Echargui2-6 6-3 6-2
5 Sep - 15h35Marko TepavacverslaatDanijal Muminovic6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden