De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Servië - 12 Juli 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Barletta, Cali)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 24 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 11 Nederlagen
Split van 5 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nerman Fatic | 4-6 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Akira Santillan | 2-6 6-3 6-4 | |
Rome 2 van 26 April tot 2 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nino Serdarusic | 6-0 6-0 | |
Salzburg van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Filip Cristian Jianu | 7-6 6-3 | |
Iasi van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jonathan Eysseric | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alejandro González | 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Maxime Janvier | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Hernan Casanova | 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Lucas Miedler | 7-5 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Zdenek Kolar | 7-5 2-6 6-2 | |
Poznan van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Joao Domingues | 4-6 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Gastão Elias | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Botic van de Zandschulp | 6-4 6-1 | |
Prague 3 van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ryan Peniston | 6-0 4-1 ab. | |
Banja Luka van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-3 6-1 | |
Murcia van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ramkumar Ramanathan | 3-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tallon Griekspoor | 6-0 0-6 6-3 | |
Napels van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gian Marco Moroni | 6-1 6-7 6-2 | |
Antalya 3 van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Geoffrey Blancaneaux | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 8 Nederlagen
San Luis Potosi van 15 April tot 21 April 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Carlos Gómez-Herrera | 7-5 6-3 | |
Tallahassee van 22 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sebastian Korda | 6-4 6-2 | |
Croatia Open van 14 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tommy Robredo | 6-2 6-3 | |
Tampere van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Botic van de Zandschulp | 6-4 6-2 | |
Kitzbuhel van 27 Juli tot 4 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carlos Berlocq | 6-3 6-2 | |
Portoroz van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tom Kocevar-Desman | 4-6 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Matteo Viola | 6-0 6-3 | |
Baotou van 26 Augustus tot 1 September 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kento Takeuchi | 4-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tsung-Hua Yang | 6-3 5-7 6-1 | |
Banja Luka van 9 September tot 15 September 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Baptiste Crepatte | 6-4 1-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Punta del Este van 26 Februari tot 4 Maart 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Cristian Garín | 6-4 7-6 | |
Samarkand van 14 Mei tot 19 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Aleksandr Nedovyesov | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Roman Safiullin | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nikola Milojevic | 6-2 6-1 | |
Båstad van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Juan Ignacio Londero | 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Anning van 25 April tot 1 Mei 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Grega Zemlja | 7-6 4-6 7-5 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hans Podlipnik-Castillo | 6-4 3-6 6-3 | |
US Open Heren van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrey Rublev | 6-7 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mischa Zverev | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Barletta van 2 April tot 8 April 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Michal Schmid | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Filippo Volandri | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Samarkand van 8 Augustus tot 14 Augustus 2011 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Alexander Kudryavtsev | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Farrukh Dustov | 6-4 6-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Malek Jaziri | 7-5 6-0 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 2 Februari tot 4 Februari 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | N. Milojevic - M. Zekic | verslagen door | R. Harrison - S. Johnson | 6-7 6-2 7-5 6-4 |