De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 4 Januari 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Heren van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dane Sweeny | 7-6 7-5 | |
Montpellier van 28 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 6-3 6-2 | |
Marseille van 4 Februari tot 11 Februari 2024 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pierre-Hugues Herbert | 7-6 6-4 | |
Marrakech - 250 van 31 Maart tot 7 April 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Karim Bennani | 4-6 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rudolf Molleker | 7-6 0-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Roberto Carballés Baena | 6-2 2-0 ab. |
Overwinningen : 2 (Tenerife 3, Cordenons)
Finale : 1 (Milan)
Samenvatting : 31 Overwinningen / 24 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 17 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tobias Simon | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elliot Benchetrit | 6-2 6-3 | |
Forli 2 van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexey Vatutin | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 7-6 6-3 | |
Forli 4 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Brayden Schnur | 6-4 3-6 6-1 | |
Sanremo van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Flavio Cobolli | 2-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Holger Vitus Nodskov Rune | 6-3 6-0 | |
Francavilla al Mare van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joao Domingues | 5-7 7-6 6-4 | |
Vicenza van 23 Mei tot 29 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexis Galarneau | 6-4 2-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Renzo Olivo | 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Andrea Arnaboldi | 6-4 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Andrea Pellegrino | 4-6 6-3 6-3 | |
Forli 6 van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thiago Seyboth Wild | 7-6 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kenny De Schepper | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Gianluca Mager | 6-3 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Thomas Fabbiano | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Tomas Martin Etcheverry | 6-2 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Lorenzo Musetti | 3-6 6-1 6-1 | |
Perugia van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cristian Rodriguez | 6-3 6-2 | |
Milan van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Francesco Maestrelli | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Marco Cecchinato | 7-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Fabian Marozsan | 7-6 6-2 | |
Todi van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Federico Gaio | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Pedro Cachin | 7-6 6-0 | |
Verona van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giovanni Oradini | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Francesco Forti | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Luca Nardi | 6-4 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Norbert Gombos | 7-6 6-4 | |
Trieste van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lukas Neumayer | 1-6 6-3 6-4 | |
Saint Marin van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jelle Sels | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Fabian Marozsan | 6-2 6-2 | |
Prague 3 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Roman Andres Burruchaga | 7-6 2-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Michael Vrbensky | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lucas Gerch | 7-5 6-2 | |
Como van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gian Marco Moroni | 6-7 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Miljan Zekic | 6-3 3-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Francesco Passaro | 6-7 6-1 7-5 | |
Genoa van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Bocchi | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Stefano Napolitano | 6-2 1-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Alexey Vatutin | 6-1 1-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Sebastian Ofner | 2-6 6-1 6-3 | |
Ortisei van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Borna Gojo | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 25 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Evgeny Philippov | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Dalibor Svrcina | 3-6 6-1 6-2 | |
Bergamo van 17 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Arthur De Greef | 6-7 7-6 7-5 | |
Trieste van 24 Augustus tot 30 Augustus 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Filippo Baldi | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Juan Pablo Ficovich | 6-2 6-4 | |
Internazionali BNL d'Italia van 12 September tot 21 September 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ilya Ivashka | 6-3 4-6 7-6 | |
Sardegna - Cagliari van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jozef Kovalík | 6-4 6-0 | |
Parma II van 2 November tot 8 November 2020 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kimmer Coppejans | 5-7 6-3 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 26 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | F. Cobolli - M. Gigante | verslaat | A. Elamin - L. Palovic | 6-7 7-5 10-7 |
Achtste finales | F. Cobolli - M. Gigante | verslagen door | D. Svrcina - J. Von der Schulenburg | 6-4 6-2 |