De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Parma II - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Parma II 2020

ItaliëItalië - Parma - 2 November 2020 - 8 November 2020 - Indoor


Finale

8 Nov - 11h05Cedrik-Marcel StebeverslaatLiam Broady6-4 6-4


Halve Finale

7 Nov - 11h05Liam BroadyverslaatAndrea Arnaboldi4-6 6-3 6-4
7 Nov - 13h20Cedrik-Marcel StebeverslaatQuentin Halys5-7 6-3 6-3


Kwartfinales

6 Nov - 11h10Andrea ArnaboldiverslaatFrederico Ferreira Silva3-6 6-3 6-4
6 Nov - 13h15Liam BroadyverslaatMaxime Cressy7-6 4-6 7-6
6 Nov - 15h45Cedrik-Marcel StebeverslaatRoberto Marcora6-2 6-2
6 Nov - 17h05Quentin HalysverslaatLuca Vanni7-6 7-6


Achtste finales

4 Nov - 11h05Liam BroadyverslaatBlaz Kavcic6-1 5-7 6-3
4 Nov - 11h05Andrea ArnaboldiverslaatGrégoire Barrère4-6 6-2 6-2
4 Nov - 13h10Luca VanniverslaatMathias Bourgue7-6 2-6 7-6
4 Nov - 15h50Quentin HalysverslaatMatteo Viola4-6 6-3 7-6
5 Nov - 10h00Frederico Ferreira SilvaverslaatConstant Lestiennew.o.
5 Nov - 11h10Maxime CressyverslaatLuca Nardi6-3 7-6
5 Nov - 12h35Cedrik-Marcel StebeverslaatKimmer Coppejans7-6 6-4
5 Nov - 14h00Roberto MarcoraverslaatLorenzo Musetti3-6 6-3 6-4


1/16de finales

2 Nov - 11h10Maxime CressyverslaatMaxime Janvier6-2 6-4
2 Nov - 11h10Liam BroadyverslaatPedja Krstin6-2 6-4
2 Nov - 12h30Constant LestienneverslaatNikola Milojevic7-6 7-5
2 Nov - 12h35Matteo ViolaverslaatDmitry Popko6-4 1-0 ab.
2 Nov - 14h00Andrea ArnaboldiverslaatMalek Jaziri6-3 6-4
2 Nov - 14h30Luca VanniverslaatTristan Lamasine6-2 6-4
2 Nov - 15h10Grégoire BarrèreverslaatEvgeny Karlovskiy7-6 7-6
2 Nov - 16h15Frederico Ferreira SilvaverslaatJack Draper6-7 6-4 7-5
3 Nov - 10h10Roberto MarcoraverslaatStefano Napolitano6-3 6-4
3 Nov - 10h35Blaz KavcicverslaatJeffrey John Wolf6-3 2-0 ab.
3 Nov - 11h35Luca NardiverslaatGiulio Zeppieri7-5 5-7 6-4
3 Nov - 11h50Quentin HalysverslaatFederico Gaio6-7 7-6 6-4
3 Nov - 13h10Lorenzo MusettiverslaatFabrizio Ornago6-3 7-5
3 Nov - 14h45Mathias BourgueverslaatHolger Vitus Nodskov Rune7-6 6-1
3 Nov - 15h10Cedrik-Marcel StebeverslaatAndrea Pellegrino3-6 6-4 6-4
3 Nov - 17h30Kimmer CoppejansverslaatMatteo Gigante5-7 6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden