De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Sibiu - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Sibiu 2020

RoemeniëRoemenië - 21 September 2020 - 27 September 2020 - Gravel


Finale

26 Sep - 10h05Marc-Andrea HüslerverslaatTomas Martin Etcheverry7-5 6-0


Halve Finale

25 Sep - 12h10Marc-Andrea HüslerverslaatCarlos Gómez-Herrera7-6 6-7 6-4
25 Sep - 15h25Tomas Martin EtcheverryverslaatFrancisco Cerundolo6-3 6-0


Kwartfinales

24 Sep - 10h05Marc-Andrea HüslerverslaatBorna Gojo6-4 5-7 6-4
24 Sep - 10h05Carlos Gómez-HerreraverslaatJohannes Haerteis6-3 6-7 6-2
24 Sep - 12h45Tomas Martin EtcheverryverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-3 6-0
24 Sep - 13h00Francisco CerundoloverslaatMalek Jaziri6-2 6-1


Achtste finales

23 Sep - 10h05Carlos Gómez-HerreraverslaatCorentin Denolly3-6 7-6 6-3
23 Sep - 10h05Borna GojoverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-1 6-7 6-4
23 Sep - 10h10Johannes HaerteisverslaatArthur Rinderknech6-3 3-6 7-6
23 Sep - 12h30Marc-Andrea HüslerverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-2 6-4
23 Sep - 12h30Malek JaziriverslaatOrlando Luz6-3 7-6
23 Sep - 13h00Francisco CerundoloverslaatIñigo Cervantes Huegun6-7 6-3 6-4
23 Sep - 14h00Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatShuichi Sekiguchi6-2 6-3
23 Sep - 15h35Tomas Martin EtcheverryverslaatJuan Manuel Cerundolo6-4 7-6


1/16de finales

21 Sep - 10h05Malek JaziriverslaatKacper Zuk6-4 6-2
21 Sep - 10h05Borna GojoverslaatNino Serdarusic7-5 6-4
21 Sep - 10h10Tomas Martin EtcheverryverslaatQuentin Halys7-6 4-6 7-6
21 Sep - 11h45Arthur RinderknechverslaatViktor Durasovic7-5 6-3
21 Sep - 12h00Francisco CerundoloverslaatMathieu Perchicot6-4 6-3
21 Sep - 13h10Carlos Gómez-HerreraverslaatVit Kopriva6-2 6-3
21 Sep - 13h35Johannes HaerteisverslaatNicholas David Ionel7-5 6-2
21 Sep - 14h50Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatErgi Kirkin6-4 6-3
22 Sep - 10h00Juan Manuel CerundoloverslaatSasi Kumar Mukund6-4 7-6
22 Sep - 10h00Roberto Ortega-OlmedoverslaatOriol Roca Batalla6-2 6-4
22 Sep - 10h00Shuichi SekiguchiverslaatDragos Dima7-5 7-6
22 Sep - 11h45Iñigo Cervantes HuegunverslaatElmar Ejupovic6-3 7-6
22 Sep - 12h00Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-2 6-3
22 Sep - 12h20Marc-Andrea HüslerverslaatLucas Miedler6-4 7-6
22 Sep - 13h50Corentin DenollyverslaatEvgeny Karlovskiy6-3 5-7 6-0
22 Sep - 14h15Orlando LuzverslaatVictor Vlad Cornea6-1 3-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden