De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bengaluru - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Bengaluru 2020

IndiaIndia - 10 Februari 2020 - 16 Februari 2020 - Hardcourt


Finale

16 Feb - 14h15James DuckworthverslaatBenjamin Bonzi6-4 6-4


Halve Finale

15 Feb - 09h35James DuckworthverslaatJulian Ocleppo6-3 6-2
15 Feb - 10h50Benjamin BonziverslaatStefano Travaglia6-3 6-4


Kwartfinales

14 Feb - 08h10Julian OcleppoverslaatIlya Ivashka7-6 6-7 6-4
14 Feb - 11h00James DuckworthverslaatThomas Fabbiano6-7 6-0 6-2
14 Feb - 11h35Benjamin BonziverslaatYuichi Sugita6-7 7-5 6-4
14 Feb - 13h10Stefano TravagliaverslaatBlaz Rola6-4 4-6 6-2


Achtste finales

13 Feb - 06h40Thomas FabbianoverslaatSaketh Myneni6-4 5-7 6-2
13 Feb - 06h40Julian OcleppoverslaatSidharth Rawat7-5 6-4
13 Feb - 08h10James DuckworthverslaatFrederico Ferreira Silva7-6 6-1
13 Feb - 08h15Yuichi SugitaverslaatNiki Kaliyanda Poonacha7-5 6-3
13 Feb - 09h00Ilya IvashkaverslaatRamkumar Ramanathan7-6 6-1
13 Feb - 09h35Stefano TravagliaverslaatMohamed Safwat6-2 7-6
13 Feb - 10h35Blaz RolaverslaatSumit Nagal6-3 6-3
13 Feb - 12h00Benjamin BonziverslaatPrajnesh Gunneswaran7-6 6-0


1/16de finales

12 Feb - 10h45Ramkumar RamanathanverslaatAbhinav Sanjeev Shanmugam6-1 6-3
11 Feb - 14h10Ilya IvashkaverslaatSasi Kumar Mukund7-5 6-3
12 Feb - 06h45Julian OcleppoverslaatZhizhen Zhang6-1 6-3
12 Feb - 11h15Sidharth RawatverslaatRishi Reddy6-2 6-2
12 Feb - 08h55James DuckworthverslaatKhumoyun Sultanov6-4 7-6
12 Feb - 09h10Frederico Ferreira SilvaverslaatKimmer Coppejans6-3 3-6 7-5
11 Feb - 11h40Thomas FabbianoverslaatLaurent Lokoli6-3 2-6 6-1
Saketh MyneniverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-3
12 Feb - 06h45Prajnesh GunneswaranverslaatSebastian Fanselow6-2 4-6 6-4
12 Feb - 07h50Benjamin BonziverslaatNikola Milojevic6-4 6-1
11 Feb - 09h40Niki Kaliyanda PoonachaverslaatLukas Rosol6-4 2-6 6-3
Yuichi SugitaverslaatVaclav Safranek6-4 6-3
11 Feb - 12h40Sumit NagalverslaatMalek Jaziri6-0 6-4
11 Feb - 09h25Blaz RolaverslaatVladyslav Orlov7-5 6-3
12 Feb - 07h55Mohamed SafwatverslaatMatthew Ebden7-6 6-7 7-5
Stefano TravagliaverslaatFilippo Baldi6-2 6-1


Eerste ronde

Ramkumar Ramanathan Bye
11 Feb - 06h35Abhinav Sanjeev ShanmugamverslaatDaniel Masur7-5 6-3
Sasi Kumar MukundverslaatBlaz Kavcic2-6 6-3 6-4
Ilya Ivashka Bye
Zhizhen Zhang Bye
11 Feb - 06h40Julian OcleppoverslaatAnirudh Chandrasekar6-2 6-1
Sidharth RawatverslaatBorna Gojo3-6 7-6 7-6
Rishi Reddy Bye
James Duckworth Bye
Khumoyun SultanovverslaatS D Prajwal Dev6-2 6-1
Frederico Ferreira SilvaverslaatKarim-Mohamed Maamoun6-1 3-6 6-0
Kimmer Coppejans Bye
Thomas Fabbiano Bye
Laurent LokoliverslaatAdam Pavlasek6-3 7-6
Saketh MyneniverslaatAslan Karatsev6-3 6-3
Evgeny Donskoy Bye
Prajnesh Gunneswaran Bye
11 Feb - 07h50Sebastian FanselowverslaatBogdan Bobrov6-2 6-3
11 Feb - 06h35Benjamin BonziverslaatManish Sureshkumar6-2 6-3
Nikola Milojevic Bye
Lukas Rosol Bye
Niki Kaliyanda PoonachaverslaatAdil Kalyanpur6-4 6-7 7-6
Vaclav SafranekverslaatFabrizio Ornago7-6 7-5
Yuichi Sugita Bye
Sumit Nagal Bye
Malek JaziriverslaatArjun Kadhe6-2 7-6
Vladyslav OrlovverslaatSuraj R Prabodh6-2 6-2
Blaz Rola Bye
Mohamed Safwat Bye
Matthew EbdenverslaatTsung-Hua Yang6-0 4-6 7-6
Filippo BaldiverslaatEvgeny Karlovskiy6-2 7-5
Stefano Travaglia Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden