De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 17 Mei 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 14 Nederlagen
Maharashtra Open van 31 December 2022 tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mattia Bellucci | 6-4 6-4 | |
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Credit Chaiyarin | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Henri Squire | 4-6 7-5 7-6 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Oleksandr Ovcharenko | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Dominik Palan | 7-6 4-6 7-5 | |
Chennai van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rishi Reddy | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 6-4 7-6 | |
Bengaluru van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jason Jung | 6-4 7-5 | |
Troisdorf van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marvin Möller | 6-1 6-3 | |
Heilbronn van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Petros Tsitsipas | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sebastian Fanselow | 6-3 3-6 6-3 | |
Stuttgart van 10 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antoine Bellier | 6-3 6-4 | |
Karlsruhe van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tim Handel | 6-4 6-4 | |
Salzburg van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Milos Karol | 5-7 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Akira Santillan | 6-3 6-1 | |
Tampere van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vesa Ahti | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ergi Kirkin | 7-6 6-3 | |
Zug van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ugo Blanchet | 4-6 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gianmarco Ferrari | 6-3 6-4 | |
Lüdenscheid van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Moritz Pieper | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tommaso Compagnucci | 7-5 6-7 6-4 | |
Cordenons van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matteo Gigante | 6-7 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 24 Nederlagen
Antalya van 5 Januari tot 13 Januari 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matthias Bachinger | 6-1 7-5 | |
Cherbourg van 7 Februari tot 14 Februari 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Karol Drzewiecki | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nathaniel Lammons | 6-4 6-4 | |
Singapore van 22 Februari tot 28 Februari 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Robert Galloway | 6-4 6-4 | |
Zadar van 22 Maart tot 28 Maart 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniele Capecchi | 2-6 6-4 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marco Bortolotti | 2-6 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Lukas Klein | 6-1 6-2 | |
Oeiras van 29 Maart tot 4 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luis Faria | 4-6 6-1 7-6 | |
Oeiras 2 van 5 April tot 11 April 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luis Faria | 6-3 7-6 | |
Salinas van 19 April tot 25 April 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Thiago Agustin Tirante | 6-2 6-7 6-3 | |
Salinas 2 van 26 April tot 2 Mei 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Emilio Gómez | 6-1 6-1 | |
Oeiras 4 van 24 Mei tot 30 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Federico Zeballos | 1-6 6-0 7-6 | |
Almaty van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dostanbek Tashbulatov | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jesper De Jong | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Dmitry Popko | 6-2 6-3 | |
Almaty 2 van 14 Juni tot 20 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ivan Gakhov | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Filip Cristian Jianu | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 7-6 6-2 | |
Saint Marin van 9 Augustus tot 15 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giulio Zeppieri | 5-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Francesco Forti | 6-1 6-4 | |
Barletta van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luca Potenza | 6-4 4-6 7-5 | |
Kyiv van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yan Bondarevskiy | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Clément Tabur | 6-1 1-6 6-3 | |
Bucharest van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dragos Nicolae Madaras | 3-6 6-1 6-0 | |
Barcelona van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Georgii Kravchenko | 6-4 6-1 | |
Alicante van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mischa Zverev | 6-2 6-1 | |
Tenerife van 1 November tot 7 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Georgii Kravchenko | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexis Gautier | 7-5 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | João Sousa | 5-7 6-3 7-6 | |
Roanne van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomaz Bellucci | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriel Debru | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Mathias Bourgue | 6-3 6-2 | |
Manama van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrik Niklas-Salminen | 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michail Pervolarakis | 1-6 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Ramkumar Ramanathan | 6-2 6-4 | |
Antalya 3 van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Koray Kirci | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Oliver Crawford | 6-3 6-4 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Georgii Kravchenko | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Nerman Fatic | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Bangkok van 12 Januari tot 18 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Uladzimir Ignatik | 3-6 7-6 2-0 | |
1/16de finales | verslaat | Tomislav Brkic | 6-7 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Di Wu | 2-6 6-4 6-3 | |
Bengaluru van 10 Februari tot 16 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Suraj R Prabodh | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Blaz Rola | 7-5 6-3 | |
Koblenz van 17 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dimitar Kuzmanov | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Chengdu van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Runhao Hua | 6-4 6-3 | |
Shanghai van 9 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Teimuraz Gabashvili | 6-2 7-5 | |
Traralgon van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lucas Gerch | 6-2 0-0 ab. |