De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Kyiv - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oekraïne

Volledige uitslagen

Kyiv 2021

OekraïneOekraïne - Kyiv - 6 September 2021 - 12 September 2021 - Gravel


Finale

12 Sep - 13h05Franco AgamenoneverslaatSebastian Baez7-5 6-2


Halve Finale

11 Sep - 11h00Franco AgamenoneverslaatTimofey Skatov7-6 6-3
11 Sep - 12h30Sebastian BaezverslaatErgi Kirkin6-3 6-2


Kwartfinales

10 Sep - 11h30Timofey SkatovverslaatNuno Borges6-7 6-4 6-4
10 Sep - 11h55Franco AgamenoneverslaatOleksii Krutykh6-2 6-3
10 Sep - 13h40Sebastian BaezverslaatFilip Cristian Jianu6-3 7-5
10 Sep - 14h45Ergi KirkinverslaatDmitry Popko6-4 1-0 ab.


Achtste finales

9 Sep - 10h05Sebastian BaezverslaatAlex Rybakov6-4 6-2
9 Sep - 10h10Filip Cristian JianuverslaatRiccardo Bonadio7-6 3-6 6-4
9 Sep - 13h00Dmitry PopkoverslaatFrancesco Forti7-5 6-2
9 Sep - 12h10Ergi KirkinverslaatSergiy Stakhovsky4-6 6-3 6-2
Timofey SkatovverslaatGeorgii Kravchenko6-2 6-2
Nuno BorgesverslaatMatheus Pucinelli De Almeida2-6 6-2 7-5
Franco AgamenoneverslaatTristan Lamasine3-6 6-2 6-4
Oleksii KrutykhverslaatOrlando Luz6-2 3-6 6-3


1/16de finales

6 Sep - 11h30Nuno BorgesverslaatQuentin Halys6-3 7-5
6 Sep - 11h30Tristan LamasineverslaatKaichi Uchida7-6 6-2
6 Sep - 13h00Oleksii KrutykhverslaatNick Chappell6-3 3-6 6-1
6 Sep - 13h00Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatMichael Vrbensky6-3 6-2
6 Sep - 14h10Franco AgamenoneverslaatStefan Kozlov6-4 7-5
7 Sep - 09h05Timofey SkatovverslaatJay Clarke7-5 6-2
7 Sep - 09h05Alex RybakovverslaatMohamed Aziz Dougaz5-7 6-0 6-3
7 Sep - 09h05Filip Cristian JianuverslaatRichard Zusman6-4 6-1
7 Sep - 10h35Georgii KravchenkoverslaatJoris De Loore5-7 7-5 6-3
7 Sep - 11h30Orlando LuzverslaatFrederico Ferreira Silva5-7 6-2 7-6
7 Sep - 11h40Francesco FortiverslaatIvan Gakhov6-1 3-6 6-1
7 Sep - 13h30Sebastian BaezverslaatIllya Beloborodko6-3 7-5
7 Sep - 13h40Riccardo BonadioverslaatConstant Lestienne6-7 7-5 6-2
7 Sep - 15h05Dmitry PopkoverslaatAlessandro Bega6-4 0-6 6-2
7 Sep - 15h30Sergiy StakhovskyverslaatJelle Sels6-2 6-3
8 Sep - 17h00Ergi KirkinverslaatClément Tabur6-4 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Sep - 10h00Alex RybakovverslaatAleksandr Braynin6-3 6-4
6 Sep - 10h00Georgii KravchenkoverslaatDenis Yevseyev6-3 3-1 ab.
6 Sep - 10h00Ivan GakhovverslaatDanylo Kalenichenko6-4 6-2
6 Sep - 11h30Clément TaburverslaatVladyslav Orlov6-1 1-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Sep - 10h10Georgii KravchenkoverslaatTimur Mukhtarulin6-2 6-1
5 Sep - 10h10Alex RybakovverslaatNikita Mashtakov6-2 6-2
5 Sep - 10h10Aleksandr BrayninverslaatAlexandar Lazarov7-6 6-4
5 Sep - 11h35Danylo KalenichenkoverslaatOtto Virtanen3-6 6-2 6-4
5 Sep - 11h40Vladyslav OrlovverslaatYan Bondarevskiy7-5 6-2
5 Sep - 12h00Denis YevseyevverslaatJonathan Eysseric6-0 6-2
5 Sep - 14h25Ivan GakhovverslaatVladyslav Manafov6-2 6-4
5 Sep - 14h50Clément TaburverslaatJacopo Berrettini6-2 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden