De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Lima - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Peru

Volledige uitslagen

Lima 2021

PeruPeru - 27 September 2021 - 3 Oktober 2021 - Gravel


Finale

3 Okt - 19h00Hugo DellienverslaatCamilo Ugo Carabelli6-3 7-5


Halve Finale

2 Okt - 19h00Camilo Ugo CarabelliverslaatGerald Melzer6-1 7-5
2 Okt - 20h55Hugo DellienverslaatJohan Nikles6-7 6-4 6-2


Kwartfinales

1 Okt - 17h10Camilo Ugo CarabelliverslaatJuan Manuel Cerundolo3-6 6-4 2-0 ab.
1 Okt - 17h10Gerald MelzerverslaatEduard Esteve Lobato6-2 3-0 ab.
1 Okt - 18h35Hugo DellienverslaatNicolas Kicker7-5 6-2
1 Okt - 19h30Johan NiklesverslaatRenzo Olivo6-3 6-1


Achtste finales

29 Sep - 17h10Renzo OlivoverslaatRoberto Quiroz7-5 6-4
29 Sep - 17h10Hugo DellienverslaatFacundo Mena6-4 6-4
29 Sep - 18h55Nicolas KickerverslaatDaniel Altmaier2-6 6-2 6-4
29 Sep - 19h20Johan NiklesverslaatMatheus Pucinelli De Almeida7-6 6-4
30 Sep - 17h05Camilo Ugo CarabelliverslaatJulian Lenz7-5 6-3
30 Sep - 17h10Gerald MelzerverslaatOriol Roca Batalla6-4 7-6
30 Sep - 19h40Juan Manuel CerundoloverslaatGonzalo Lama6-1 7-6
30 Sep - 21h40Eduard Esteve LobatoverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 7-6


1/16de finales

27 Sep - 18h45Daniel AltmaierverslaatGuido Andreozzi7-6 6-7 6-2
27 Sep - 19h30Hugo DellienverslaatNick Hardt6-3 6-2
27 Sep - 21h20Renzo OlivoverslaatLucas Catarina6-4 6-4
27 Sep - 21h30Roberto QuirozverslaatGenaro Alberto Olivieri4-6 6-3 0-0 ab.
27 Sep - 22h25Matheus Pucinelli De AlmeidaverslaatFrancisco Cerundolo6-2 6-4
27 Sep - 23h45Juan Manuel CerundoloverslaatGonzalo Bueno6-1 6-3
28 Sep - 17h10Johan NiklesverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-4 6-2
28 Sep - 17h10Camilo Ugo CarabelliverslaatNicolas Mejia6-3 6-0
28 Sep - 17h10Julian LenzverslaatConner Huertas del Pino6-3 6-3
28 Sep - 18h55Nicolas KickerverslaatCarlos Gómez-Herrera6-4 2-6 6-4
28 Sep - 18h55Facundo MenaverslaatNicolas Alvarez6-3 6-7 6-3
28 Sep - 19h25Oriol Roca BatallaverslaatNicolás Barrientos7-5 7-6
28 Sep - 21h40Eduard Esteve LobatoverslaatJorge Panta6-2 6-1
28 Sep - 21h40Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatPedro Sakamoto6-1 0-0 ab.
28 Sep - 22h00Gerald MelzerverslaatJuan Pablo Ficovich6-3 7-6
28 Sep - 22h45Gonzalo LamaverslaatThiago Agustin Tirante6-3 3-6 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Carlos Gómez-HerreraverslaatJean Thirouin6-1 3-6 6-1
Nicolás BarrientosverslaatFederico Zeballos7-5 6-1
Johan NiklesverslaatOscar Jose Gutierrez6-4 6-2
Jorge PantaverslaatAlejandro González7-5 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Carlos Gómez-HerreraverslaatLuca Castelnuovo7-5 6-0
Jean ThirouinverslaatGonzalo Villanueva6-3 1-6 6-1
Nicolás BarrientosverslaatAlexis Gautier6-0 6-0
Federico ZeballosverslaatEvan King4-6 6-2 6-3
Johan NiklesverslaatGianluca Ballotta6-0 6-3
Oscar Jose GutierrezverslaatIgnacio Buse6-4 6-1
Jorge PantaverslaatMathieu Perchicot7-5 7-6
Alejandro GonzálezverslaatArklon Huertas del Pino Cordova6-4 6-7 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden