De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Oeiras 4 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Oeiras 4 2021

PortugalPortugal - Oeiras - 24 Mei 2021 - 30 Mei 2021 - Gravel


Finale

30 Mei - 14h05Gastão EliasverslaatHolger Vitus Nodskov Rune5-7 6-4 6-4


Halve Finale

29 Mei - 14h05Gastão EliasverslaatNuno Borges6-2 6-3 ab.
29 Mei - 16h20Holger Vitus Nodskov RuneverslaatTimofey Skatov6-2 3-6 6-2


Kwartfinales

28 Mei - 14h00Nuno BorgesverslaatFilip Cristian Jianu6-4 6-4
28 Mei - 14h00Timofey SkatovverslaatNikolas Sanchez Izquierdo7-6 5-7 6-1
28 Mei - 15h45Gastão EliasverslaatCamilo Ugo Carabelli6-7 6-3 6-0
28 Mei - 17h10Holger Vitus Nodskov RuneverslaatCarlos Gimeno Valero6-2 6-4


Achtste finales

26 Mei - 12h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatJulian Lenz5-7 6-4 6-3
26 Mei - 12h05Carlos Gimeno ValeroverslaatViktor Galovic6-4 6-2
26 Mei - 13h35Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatTung-lin Wu6-2 7-6
26 Mei - 16h55Timofey SkatovverslaatGoncalo Oliveira6-3 6-1
27 Mei - 13h05Camilo Ugo CarabelliverslaatRiccardo Bonadio4-6 7-5 6-4
27 Mei - 14h05Nuno BorgesverslaatDenis Yevseyev6-7 6-4 6-2
27 Mei - 15h40Filip Cristian JianuverslaatChun-hsin Tseng6-3 3-6 6-1
27 Mei - 16h15Gastão EliasverslaatPedro Araujo7-5 6-0


1/16de finales

24 Mei - 13h50Viktor GalovicverslaatDuje Ajdukovic4-6 7-6 6-1
24 Mei - 14h00Tung-lin WuverslaatTiago Cacao6-1 6-1
24 Mei - 15h40Gastão EliasverslaatLuis Faria6-2 6-3
24 Mei - 16h15Julian LenzverslaatCorentin Denolly6-4 6-0
24 Mei - 17h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatTim Van Rijthoven6-3 6-4
24 Mei - 17h20Riccardo BonadioverslaatJonas Forejtek7-6 3-6 6-0
25 Mei - 12h10Camilo Ugo CarabelliverslaatJesper De Jong6-4 6-2
25 Mei - 12h10Carlos Gimeno ValeroverslaatVitaliy Sachko6-2 6-1
25 Mei - 12h10Chun-hsin TsengverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-4 6-2
25 Mei - 13h40Timofey SkatovverslaatIgor Sijsling2-6 6-2 7-6
25 Mei - 13h50Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatGeoffrey Blancaneaux6-3 6-2
25 Mei - 13h50Nuno BorgesverslaatRoberto Quiroz6-3 6-0
25 Mei - 15h05Goncalo OliveiraverslaatPedro Cachin6-4 5-7 7-6
25 Mei - 15h40Denis YevseyevverslaatNino Serdarusic6-4 7-5
25 Mei - 16h05Filip Cristian JianuverslaatJohannes Haerteis6-3 6-0
25 Mei - 18h25Pedro AraujoverslaatMathias Bourgue6-2 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Mei - 12h05Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatLucas Catarina6-4 6-2
24 Mei - 12h05Timofey SkatovverslaatMichael Geerts7-6 6-7 6-2
24 Mei - 12h05Filip Cristian JianuverslaatFederico Zeballos6-4 7-5
24 Mei - 15h45Denis YevseyevverslaatMaxime Hamou6-4 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

23 Mei - 15h55Maxime HamouverslaatJavier Barranco Cosano4-6 7-6 7-6
Denis YevseyevverslaatEvan King6-3 6-2
Lucas CatarinaverslaatRonald Slobodchikov6-1 6-3
Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatMiguel Gomes6-1 6-4
Filip Cristian JianuverslaatFrancisco Cabral6-7 6-4 6-2
Federico ZeballosverslaatVladyslav Orlov1-6 6-0 7-6
Timofey SkatovverslaatNicolas Alvarez6-3 6-2
23 Mei - 16h25Michael GeertsverslaatFabio Coelho7-5 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden