De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Ortisei - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Ortisei 2021

ItaliëItalië - 8 November 2021 - 14 November 2021 - Indoor


Finale

14 Nov - 18h10Oscar OtteverslaatMaxime Cressy7-6 6-4


Halve Finale

13 Nov - 18h05Maxime CressyverslaatMirza Basic7-5 6-2
13 Nov - 19h30Oscar OtteverslaatJack Draper7-6 6-4


Kwartfinales

12 Nov - 18h05Maxime CressyverslaatMarius Copil7-6 6-4
12 Nov - 19h05Mirza BasicverslaatVitaliy Sachko7-6 3-6 6-2
12 Nov - 19h55Jack DraperverslaatFederico Gaio6-7 7-6 6-2
12 Nov - 22h25Oscar OtteverslaatRyan Peniston6-2 6-4


Achtste finales

10 Nov - 24h05Oscar OtteverslaatMatthias Bachinger6-3 6-1
11 Nov - 22h25Ryan PenistonverslaatMarc-Andrea Hüsler7-6 6-4
Jack DraperverslaatLucas Miedler6-4 7-6
Federico GaioverslaatDominic Stephan Stricker7-6 7-6
11 Nov - 21h05Vitaliy SachkoverslaatBorna Gojo6-2 6-4
10 Nov - 25h40Mirza BasicverslaatQuentin Halys7-6 6-3
11 Nov - 19h05Marius CopilverslaatNerman Fatic7-6 6-2
11 Nov - 21h05Maxime CressyverslaatRoberto Quiroz7-6 6-4


1/16de finales

8 Nov - 21h05Jack DraperverslaatEmilio Gómez6-4 6-2
8 Nov - 21h55Federico GaioverslaatNicola Kuhn6-3 7-6
8 Nov - 23h10Mirza BasicverslaatEvgeny Karlovskiy6-4 6-3
8 Nov - 23h35Quentin HalysverslaatLuca Nardi6-4 6-3
8 Nov - 24h55Oscar OtteverslaatRoberto Marcora7-6 7-6
9 Nov - 17h05Lucas MiedlerverslaatMatteo Arnaldi7-6 6-0
9 Nov - 17h10Ryan PenistonverslaatAlexander Cozbinov6-3 6-2
9 Nov - 18h30Nerman FaticverslaatAlessandro Giannessi6-7 6-3 7-5
9 Nov - 18h30Matthias BachingerverslaatTobias Simon6-3 6-7 7-6
9 Nov - 20h45Roberto QuirozverslaatChun-hsin Tseng4-6 6-3 6-4
9 Nov - 21h10Dominic Stephan StrickerverslaatMatteo Viola6-4 3-6 7-5
9 Nov - 22h55Marc-Andrea HüslerverslaatGian Marco Moroni6-4 7-6
9 Nov - 26h00Marius CopilverslaatAlexander Weis6-4 7-6
10 Nov - 18h05Borna GojoverslaatDaniel Masur6-4 7-6
10 Nov - 21h40Maxime CressyverslaatTim Van Rijthoven7-6 7-5
10 Nov - 21h40Vitaliy SachkoverslaatFernando Verdasco7-6 4-6 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Nov - 17h35Lucas MiedlerverslaatMarcello Serafini6-4 7-6
8 Nov - 17h40Tobias SimonverslaatFilip Misolic7-5 7-6
8 Nov - 19h20Alexander CozbinovverslaatAldin Setkic6-3 3-6 7-6
8 Nov - 19h20Nerman FaticverslaatFilippo Baldi6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Nov - 17h40Tobias SimonverslaatFrancesco Forti6-4 7-6
7 Nov - 17h40Filip MisolicverslaatDavid Poljak6-4 7-6
7 Nov - 19h10Lucas MiedlerverslaatBenjamin Lock6-4 4-6 7-5
7 Nov - 19h10Marcello SerafiniverslaatMats Rosenkranz7-6 7-6
7 Nov - 21h00Nerman FaticverslaatDavid Pichler6-2 6-4
7 Nov - 21h30Filippo BaldiverslaatSamuel Vincent Ruggeri6-4 7-6
7 Nov - 22h10Alexander CozbinovverslaatAlexander Erler6-2 1-0 ab.
7 Nov - 22h40Aldin SetkicverslaatPatric Prinoth6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden