De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 24 April 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 24 Nederlagen
Tigre van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Carlos Sanchez Jover | 6-4 6-2 | |
Tigre 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Timo Stodder | 7-5 3-0 ab. | |
Tenerife 2 van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gian Marco Moroni | 6-3 6-4 | |
Tenerife 3 van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Merida Aguilar | 6-2 3-6 6-2 | |
Cherbourg van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antoine Ghibaudo | 6-3 6-4 | |
Rovereto van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Federico Arnaboldi | 6-3 6-4 | |
Antalya van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Egor Khotchenkov | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mirza Basic | 6-2 6-1 | |
Girona van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Abedallah Shelbayh | 6-7 6-3 7-6 | |
Barletta van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefano Napolitano | 6-3 2-0 ab. | |
Roma van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ergi Kirkin | 6-2 5-7 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ryan Nijboer | 6-4 3-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Fabian Marozsan | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Alexander Ritschard | 7-5 6-2 | |
Francavilla al Mare van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Simone Roncalli | 5-7 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Giovanni Fonio | 6-1 6-2 | |
Tunis van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antoine Hoang | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicolas Mejia | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Liam Broady | 6-0 5-7 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jesper De Jong | 6-4 6-3 | |
Skopje van 22 Mei tot 27 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Edas Butvilas | 6-4 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marko Topo | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Nikola Milojevic | 5-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Roman Andres Burruchaga | 6-4 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dragos Nicolae Madaras | 6-3 6-3 | |
Vicenza van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Fonio | 6-2 6-4 | |
Perugia van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giovanni Oradini | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Álvaro López San Martín | 3-6 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Edoardo Lavagno | 6-3 7-6 | |
Parma van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Blaz Rola | 6-3 1-6 6-3 | |
Modena van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lautaro Midon | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Remy Bertola | 4-6 6-3 6-2 | |
Milan van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vita Riccardo Di | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Remy Bertola | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Hugo Grenier | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Nardi | 1-6 7-6 6-2 | |
San Benedetto del Tronto van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luca Potenza | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Federico Arnaboldi | 4-6 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Carlos Sanchez Jover | 6-4 4-1 ab. | |
Gstaad van 16 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Otto Virtanen | 6-3 7-6 | |
Verona van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gonzalo Villanueva | 7-6 3-6 6-4 | |
San Marino van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrea Picchione | 2-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Fausto Tabacco | 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Gianluca Mager | 7-5 1-1 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Valentin Vacherot | 6-4 3-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andrea Pellegrino | 7-6 7-6 | |
Augsburg van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mattéo Martineau | 6-2 5-7 6-4 | |
Como van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Rottoli | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Samuel Vincent Ruggeri | 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marco Miceli | 4-6 7-6 6-0 | |
Forli 2 van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-4 6-2 | |
Sanremo van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Fonio | 6-4 6-4 | |
Parma van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Pellegrino | 6-4 6-2 | |
Saint Marin van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mircea-Alexandru Jecan | 6-0 4-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Enrico Dalla Valle | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Timofey Skatov | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Lorenzo Giustino | 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Pavel Kotov | 7-5 6-0 | |
Banja Luka van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vladan Tadic | 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ilya Snitari | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Alvarez | 4-6 6-2 6-0 | |
Como van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kai Wehnelt | 6-2 7-5 | |
Genoa van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Leopold Zima | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriele Piraino | 1-6 6-4 6-2 | |
Lisboa Belém Open van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oriol Roca Batalla | 6-1 2-6 6-1 | |
Parma van 2 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Bergevi | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mate Valkusz | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Banja Luka van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dragos Nicolae Madaras | 6-3 6-0 | |
Murcia van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Corentin Denolly | 4-6 6-1 6-4 | |
Napoli II van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Filip Cristian Jianu | 6-3 4-6 6-3 | |
Ortisei van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Marius Copil | 6-4 7-6 |