De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 7 Mei 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 34 Overwinningen / 25 Nederlagen
Nonthaburi van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Omni Kumar | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Stuart Parker | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Thiago Agustin Tirante | 5-7 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Dennis Novak | 6-2 6-1 | |
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Akira Santillan | 5-7 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yuta Shimizu | 4-6 6-2 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Arthur Cazaux | 6-4 6-4 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ji Sung Nam | 4-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jakub Mensik | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Denis Yevseyev | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Benjamin Hassan | 6-7 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Antoine Escoffier | 7-5 6-7 2-1 ab. | |
Halve Finale | verslagen door | Arthur Cazaux | 7-5 6-3 | |
Tenerife 2 van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lorenzo Giustino | 6-3 6-4 | |
Tenerife 3 van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alessio De Bernardis | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Matteo Gigante | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Christian Harrison | 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Bu Yunchaokete | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ryan Peniston | 7-5 6-2 | |
Zadar van 20 Maart tot 26 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrik Jurina | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Damien Wenger | 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Arthur Cazaux | 4-6 6-4 6-2 | |
Sanremo van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Elliot Benchetrit | 6-2 3-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Moez Echargui | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Gianmarco Ferrari | 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Luca Van Assche | 6-3 6-3 | |
Barletta van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Julian Ocleppo | 6-7 7-6 6-1 | |
Roseto degli Abruzzi van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Francesco Forti | 7-6 6-2 | |
Roma van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Federico Salomone | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Miguel Damas | 6-0 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Mattia Bellucci | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Trungelliti | 2-6 6-1 6-2 | |
Francavilla al Mare van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrea Picchione | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexander Weis | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Salvatore Caruso | 3-6 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Alejandro Tabilo | 6-4 7-6 | |
Skopje van 22 Mei tot 27 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mili Poljicak | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Francisco Comesana | 7-6 6-2 | |
Vicenza van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Weis | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Vitaliy Sachko | 6-4 7-6 | |
Bratislava van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Wilson Leite | 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mohamed Safwat | 3-6 6-3 6-2 | |
Parma van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gian Marco Moroni | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Albert Ramos Viñolas | 6-1 3-6 6-3 | |
Modena van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Renzo Olivo | 7-5 6-4 | |
Troyes van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marco Trungelliti | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Moez Echargui | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | David Jorda Sanchis | 3-2 ab. | |
Tampere van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Vit Kopriva | 6-4 7-6 | |
Zug van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dylan Dietrich | 6-3 6-3 | |
Liberec van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Norbert Gombos | 7-6 6-4 | |
Cordenons van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nicholas David Ionel | 6-3 5-7 7-5 | |
Todi van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Orlando Luz | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Julian Ocleppo | 6-3 6-7 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Felix Gill | 6-3 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Clément Tabur | 7-5 4-6 6-3 | |
Augsburg van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Oliver Crawford | 6-2 6-3 | |
Como van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | David Jorda Sanchis | 4-6 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Valentin Royer | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 18 Nederlagen
Lugano van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ruben Bemelmans | 7-5 6-4 | |
Sanremo van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Weis | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mate Valkusz | 5-7 6-4 6-4 | |
Internazionali BNL d'Italia van 7 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Emil Ruusuvuori | 6-4 6-7 6-3 | |
Francavilla al Mare van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hernan Casanova | 7-6 6-1 | |
Vicenza van 23 Mei tot 29 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giorgio Tabacco | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Genaro Alberto Olivieri | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrea Pellegrino | 7-6 6-3 | |
Forli 6 van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maxime Janvier | 6-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kimmer Coppejans | 3-6 6-4 7-6 | |
Perugia van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michael Geerts | 6-3 3-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elliot Benchetrit | 7-6 7-6 | |
Milan van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Simone Roncalli | 4-6 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Samuel Vincent Ruggeri | 7-5 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Alexander Shevchenko | 6-3 7-6 | |
Troyes van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Boris Fassbender | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Clément Tabur | 6-7 7-5 7-6 | |
Todi van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mohamed Safwat | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Pedro Boscardin Dias | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Dmitry Popko | 6-4 3-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Luciano Darderi | 6-3 7-6 | |
Verona van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Boscardin Dias | 7-5 1-6 7-5 | |
Trieste van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alessandro Pecci | 6-7 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lukas Neumayer | 3-6 7-6 6-2 | |
San Benedetto del Tronto van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Riccardo Balzerani | 2-6 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luca Potenza | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Alessandro Giannessi | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Frederico Ferreira Silva | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Luciano Darderi | 6-4 6-1 | |
Como van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Ferri | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nicolas Moreno de Alboran | 7-6 4-6 6-3 | |
Sevilla van 5 September tot 11 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrey Chepelev | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oriol Roca Batalla | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dalibor Svrcina | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Bernabe Zapata Miralles | 7-6 6-4 | |
Sibiu van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vlad Andrei Dancu | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Eric Vanshelboim | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dragos Nicolae Madaras | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ivan Gakhov | 6-4 6-2 | |
Valencia van 21 November tot 27 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Oriol Roca Batalla | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gian Marco Moroni | 3-6 6-3 7-6 | |
Maspalomas van 28 November tot 4 December 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ivan Marrero Curbelo | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Imanol Lopez Morillo | 7-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Biella van 7 Februari tot 14 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hernan Casanova | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Iñigo Cervantes Huegun | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Tim Van Rijthoven | 6-4 3-6 6-3 | |
Biella 6 van 17 Mei tot 22 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 6-4 6-4 | |
Todi van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alejandro Mendoza | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Riccardo Balzerani | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Lorenzo Giustino | 6-4 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alexander Ritschard | 6-3 6-4 | |
Trieste van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julian Ocleppo | 3-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Thiago Agustin Tirante | 6-3 6-3 | |
Bucharest van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 6-3 6-1 | |
Lisboa Belém Open van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Michalski | 6-4 7-5 | |
Napoli II van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Javier Barranco Cosano | 7-5 6-3 | |
Antalya 3 van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marsel Ilhan | 6-4 3-6 6-4 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jakub Paul | 6-1 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Ryan Peniston | 1-6 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Nick Hardt | 7-6 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Oleg Prihodko | 1-6 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Recanati van 1 Juli tot 7 Juli 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ze Zhang | 6-1 6-2 | |
Cordenons van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Orlando Luz | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Roma van 7 Mei tot 12 Mei 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Patricio Heras | 6-4 3-6 7-5 | |
Middellandse Zeespelen Heren van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tom Kocevar-Desman | 7-6 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Heren Dubbel van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | G. Fonio - J. Berrettini | verslagen door | T. Kocevar-Desman - M. Urbanija | 6-4 6-4 |