De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 15 December 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 27 Nederlagen
Tenerife 2 van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Alvarez Varona | 6-3 7-5 | |
Tenerife 3 van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Álvaro López San Martín | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Joao Domingues | w.o. | |
1/16de finales | verslagen door | Abedallah Shelbayh | 6-4 6-3 | |
Manama van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dan Alexandru Tomescu | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Viktor Durasovic | 6-3 3-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Matteo Arnaldi | 3-6 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Marek Gengel | 6-1 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Lorenzo Giustino | 7-5 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Abedallah Shelbayh | 7-5 6-2 | |
Antalya van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Aleksandre Shvangiradze | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Edoardo Lavagno | 6-3 1-0 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Nikolas Sanchez Izquierdo | 6-7 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Geerts | 6-4 6-4 | |
Székesfehérvár van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-3 6-1 | |
Zadar van 20 Maart tot 26 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giorgio Tabacco | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mirza Basic | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Kimmer Coppejans | 3-6 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Zsombor Piros | 6-2 6-3 | |
Sanremo van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Julian Ocleppo | 6-1 6-3 | |
Barletta van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Carbone | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jacopo Berrettini | 4-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Flavio Cobolli | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Steven Diez | 6-2 6-4 | |
Roseto degli Abruzzi van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dan Added | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrea Pellegrino | 7-6 6-3 | |
Roma van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alessio Balestrieri | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrea Picchione | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Franco Agamenone | 6-3 6-4 | |
Cagliari van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alberto Sanna | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gianluca Mager | 7-6 6-3 | |
Francavilla al Mare van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Giovanni Fonio | 3-6 6-1 7-6 | |
Turin van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Federico Maccari | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Yosuke Watanuki | 2-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Edoardo Lavagno | 6-4 6-1 | |
Geneva van 20 Mei tot 28 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Rincon | 6-4 5-7 6-2 | |
Vicenza van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Eduardo Ribeiro | 6-2 6-3 | |
Lyon van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Chun-hsin Tseng | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Terence Atmane | 3-6 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alexander Ritschard | 4-6 6-3 6-4 | |
Parma van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Francesco Passaro | 6-4 4-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrea Collarini | 7-5 6-4 | |
Modena van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Julian Ocleppo | 6-4 3-6 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Federico Coria | 6-1 6-1 | |
Milan van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lorenzo Rottoli | 6-0 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Michael Vrbensky | 7-5 3-1 ab. | |
San Benedetto del Tronto van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ricardas Berankis | 7-6 6-4 | |
Trieste van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hugo Gaston | 6-1 6-0 | |
Verona van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stefano Napolitano | 7-5 6-2 | |
Todi van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Clément Tabur | 4-6 6-2 6-0 | |
Como van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rocco Piatti | 4-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Louis Wessels | 7-5 6-7 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Parma)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 1 (Barcelona)
Finale : 0
Samenvatting : 48 Overwinningen / 30 Nederlagen
Nouméa van 31 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tak Khunn Wang | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Gleb Sakharov | 6-4 4-6 6-3 | |
Australian Open Heren van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oscar Otte | 6-3 7-6 0-0 | |
Rennes van 21 Januari tot 27 Januari 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Viktor Galovic | 4-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ricardas Berankis | 6-3 6-2 | |
Quimper van 28 Januari tot 3 Februari 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Daniel Brands | 6-4 7-6 | |
Garanti Koza Sofia Open van 2 Februari tot 10 Februari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Franko Skugor | 7-6 4-6 6-3 | |
Bergamo van 18 Februari tot 24 Februari 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jannik Sinner | 6-2 2-6 6-2 | |
Indian Wells van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Roberto Quiroz | 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lukas Lacko | 4-6 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Martin Redlicki | 7-6 2-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lloyd Harris | 7-6 6-3 | |
Indian Wells - BNP Paribas Open van 4 Maart tot 17 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Paolo Lorenzi | 5-4 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Prajnesh Gunneswaran | 6-2 3-6 6-2 | |
Phoenix van 11 Maart tot 17 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mitchell Krueger | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Dominik Kellovsky | 4-6 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Evgeny Donskoy | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | David Goffin | 2-6 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Mikhail Kukushkin | 6-1 7-5 | |
Alicante van 1 April tot 7 April 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Gimeno-Traver | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Elias Ymer | 6-2 4-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Carlos Taberner | 3-6 6-3 6-4 | |
Murcia van 8 April tot 14 April 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Carlos Boluda-Purkiss | 6-0 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Pedro Cachin | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tallon Griekspoor | 7-6 6-4 | |
Francavilla al Mare van 22 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Federico Gaio | 6-1 7-5 | |
Estoril van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pedro Martinez Portero | 6-3 5-7 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Pablo Cuevas | 6-4 5-7 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Pablo Cuevas | 6-2 6-2 | |
Roma van 6 Mei tot 12 Mei 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alessandro Bega | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Viktor Galovic | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Henri Laaksonen | 6-4 6-4 | |
Roland Garros Heren van 20 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Norbert Gombos | 5-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ze Zhang | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Dustin Brown | 4-6 6-4 6-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Jaume Antoni Munar Clar | 7-5 4-6 6-3 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Gilles Simon | 6-1 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Novak Djokovic | 6-3 6-3 6-2 | |
Rosmalen - Libéma Open van 8 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Horansky | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Marcos Giron | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Cristian Garín | 6-1 6-4 | |
Ikley van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Go Soeda | 0-6 6-1 6-4 | |
Wimbledon Heren van 24 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ze Zhang | 4-6 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | John-Patrick Smith | 3-6 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Brayden Schnur | 6-3 6-2 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Gilles Simon | 7-6 6-3 6-2 | |
Perugia van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gian Marco Moroni | 6-1 6-4 | |
Croatia Open van 14 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nik Razborsek | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tommy Robredo | 5-7 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Corentin Moutet | 7-5 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Borna Coric | 6-2 3-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Facundo Bagnis | 6-4 6-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Dusan Lajovic | 7-5 ab. | |
US Open Heren van 19 Augustus tot 9 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yunseong Chung | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lukas Rosol | 6-1 7-5 | |
Como van 26 Augustus tot 1 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jan Choinski | 7-6 6-2 | |
Gênes van 2 September tot 8 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gianluca Mager | 7-6 6-2 | |
Sevilla van 9 September tot 15 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maxime Hamou | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Viktor Galovic | 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Carlos Alcaraz Garfia | 4-6 7-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Alejandro Davidovich Fokina | 6-1 6-2 | |
St Petersburg van 15 September tot 22 September 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Thomas Fabbiano | 2-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Casper Ruud | 6-3 6-4 | |
Firenze van 23 September tot 29 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stefano Napolitano | 6-3 3-6 6-4 | |
Barcelona van 30 September tot 6 Oktober 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Joao Domingues | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Tommy Robredo | 3-6 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Pedro Sousa | 6-1 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Jaume Antoni Munar Clar | 6-4 7-5 | |
Finale | verslaat | Jozef Kovalík | 6-4 6-2 | |
European Open - Antwerp van 13 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yannick Maden | 6-2 6-4 | |
Hamburg van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Masur | 2-6 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Stefano Napolitano | 7-5 2-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Federico Gaio | 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Botic van de Zandschulp | 4-6 6-4 6-2 | |
Bratislava 2 van 4 November tot 10 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Federico Gaio | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Egor Gerasimov | 6-3 6-4 | |
Ortisei van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Masur | 4-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Elliot Benchetrit | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Biella)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Biella van 27 Juli tot 2 Augustus 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jozef Kovalík | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Riccardo Bellotti | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Tomislav Brkic | 6-2 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Andrej Martin | 6-3 6-1 | |
Ortisei van 9 November tot 15 November 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Denys Molchanov | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Mirza Basic | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roma van 5 Mei tot 10 Mei 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Potito Starace | 6-4 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | S. Caruso - E. Ruusuvuori | verslagen door | A. Bublik - A. Golubev | 7-6 7-5 |
Roland Garros Dubbel Heren van 1 Juni tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | S. Caruso - A. Davidovich Fokina | verslagen door | R. Ram - J. Salisbury | 7-5 6-3 |
Wimbledon Dubbel Heren van 1 Juli tot 10 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | S. Caruso - A. Davidovich Fokina | verslagen door | K. Krawietz - H. Tecau | 6-3 7-6 |