De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 10 Februari 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 10 Nederlagen
Antalya van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lukas Neumayer | 6-4 6-3 | |
Girona van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shintaro Mochizuki | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oriol Roca Batalla | 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Raul Brancaccio | 4-6 6-3 6-2 | |
Barcelona van 15 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giulio Zeppieri | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marco Trungelliti | 6-7 6-2 6-4 | |
Ostrava van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hynek Barton | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Billy Harris | 6-0 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Riccardo Bonadio | 6-4 6-3 | |
Perugia van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Arnaboldi | 6-4 7-6 | |
Parma van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Federico Bondioli | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lorenzo Rottoli | 6-0 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexandre Muller | 6-4 6-3 | |
Milan van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gabriele Piraino | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marcello Serafini | 7-6 6-0 | |
Iasi van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matias Zukas | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Gabi Adrian Boitan | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Steven Diez | 6-1 6-1 | |
Amersfoort van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Oleg Prihodko | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elmer Moeller | 6-2 6-1 | |
Liberec van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniel Siniakov | 1-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Federico Iannaccone | 6-0 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Tomas Machac | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Oeiras van 28 Maart tot 3 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Misolic | w.o. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lucas Gerch | 6-2 4-6 6-3 | |
San Benedetto del Tronto van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tommaso Compagnucci | 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Raul Brancaccio | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Salvatore Caruso | 6-0 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrea Pellegrino | 3-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Gran Canaria van 21 Februari tot 28 Februari 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Cristian Jianu | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michael Vrbensky | 2-6 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Lorenzo Musetti | 6-3 7-5 | |
Gran Canaria 2 van 28 Februari tot 6 Maart 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pavel Nejedly | 6-3 1-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Giulio Zeppieri | 6-3 2-6 7-6 | |
Marbella van 29 Maart tot 4 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vit Kopriva | 7-6 6-2 | |
Sevilla van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | José Francisco Vidal Azorin | 4-6 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Emilio Nava | 6-3 6-2 | |
Barcelona van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Denis Yevseyev | 2-6 6-2 6-1 | |
Antalya 3 van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pol Martin Tiffon | 6-2 6-7 6-2 |