De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 24 Januari 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Heren van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Ritschard | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Todi)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 10 Nederlagen
Oeiras van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Matteo Gigante | 6-3 7-5 | |
Oeiras 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dino Prizmic | 7-5 6-4 | |
Tenerife 2 van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Cox | 6-0 3-6 6-2 | |
Murcia van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 6-2 7-6 | |
Lyon van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mae Malige | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tom Paris | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ugo Blanchet | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Alejandro Moro Canas | 6-2 6-3 | |
Blois van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Harold Mayot | 6-3 6-4 | |
Trieste van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giammarco Gandolfi | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Leonardo Rossi | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Matteo Gigante | 6-4 6-7 6-3 | |
Banja Luka van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kalin Ivanovski | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Fabian Marozsan | 6-3 6-2 | |
Todi van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Salvatore Caruso | 4-6 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Zsombor Piros | 6-0 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Moez Echargui | 6-4 3-6 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Giovanni Fonio | 7-5 4-6 6-3 | |
Finale | verslagen door | Luciano Darderi | 6-4 6-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 16 Nederlagen
Quimper van 24 Januari tot 30 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hiroki Moriya | 6-1 6-1 | |
Prague 2 van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Go Soeda | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tristan Lamasine | 2-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Max Purcell | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Vit Kopriva | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Geoffrey Blancaneaux | 6-0 6-1 | |
Bordeaux van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martin Cuevas | 7-5 6-4 | |
Roland Garros Heren van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sean Cuenin | 6-4 6-7 6-4 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fabio Coelho | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alex Rybakov | 4-6 6-3 7-5 | |
Troyes van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Théo Arribage | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Giovanni Fonio | 6-7 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Andrey Chepelev | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Geerts | 6-4 6-1 | |
Tampere van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jeevan Nedunchezhiyan | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lucas Renard | 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelle Sels | 6-3 6-3 | |
Zug van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ugo Blanchet | 6-3 6-7 6-3 | |
Meerbusch van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kody Pearson | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Oscar Jose Gutierrez | 4-6 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Lukas Klein | 6-4 2-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Yannick Hanfmann | 6-4 2-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Mats Moraing | 6-4 6-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Bernabe Zapata Miralles | 6-4 6-0 | |
Cassis van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Evan Furness | 7-6 7-5 | |
Rennes van 12 September tot 18 September 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marko Topo | 1-6 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Benoît Paire | 6-3 6-3 | |
Orleans van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Arthur Fils | 6-3 7-6 | |
Mouilleron-Le-Captif van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Otto Virtanen | 6-3 6-4 | |
St. Tropez van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nicolas Tepmahc | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ugo Blanchet | 0-6 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Roberto Marcora | 6-3 6-4 | |
Vilnius van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jules Marie | 7-6 6-2 | |
Roanne van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antoine Ghibaudo | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antoine Hoang | 7-6 4-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Kyiv van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jacopo Berrettini | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vladyslav Orlov | 6-1 1-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Ergi Kirkin | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Cherbourg van 11 Februari tot 17 Februari 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Filip Horansky | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 22 Januari 2018 tot 28 Januari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Sebastian Korda | 7-5 6-3 | |
Roland Garros Junior Heren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alexey Zakharov | 7-6 4-6 6-3 | |
Wimbledon Junior Heren van 9 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anton Matusevich | 6-4 7-6 | |
US Open Junior Heren van 2 September 2018 tot 9 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Keenan Mayo | 4-6 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Junior Heren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Abhimanyu Vannemreddy | 6-0 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Danny Thomas | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Oliver Crawford | 6-4 4-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alejandro Davidovich Fokina | 6-1 6-0 | |
US Open Junior Heren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 26 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | H. Gaston - C. Tabur | verslagen door | G. Pella - D. Schwartzman | 4-6 6-3 7-5 |
Overwinning : 1 (Australian Open Dubbel Heren Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 5 Nederlagen