De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Prague 2 - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Prague 2 2023

TsjechiëTsjechië - Praag - 8 Mei 2023 - 14 Mei 2023 - Gravel


Finale

14 Mei - 11h10Jakub MensikverslaatDominik Koepfer6-4 6-3


Halve Finale

13 Mei - 11h10Jakub MensikverslaatAlejandro Moro Canas6-2 7-5
13 Mei - 13h00Dominik KoepferverslaatNicolas Kicker6-4 6-3


Kwartfinales

Jakub MensikverslaatAkira Santillan3-6 6-3 7-6
Alejandro Moro CanasverslaatShintaro Mochizuki6-3 6-4
Dominik KoepferverslaatLukas Klein6-4 6-7 6-1
Nicolas KickerverslaatHenri Laaksonenab.


Achtste finales

Jakub MensikverslaatVitaliy Sachko6-4 6-4
Akira SantillanverslaatNick Hardt4-6 6-4 6-3
Shintaro MochizukiverslaatNorbert Gombos7-6 7-6
Alejandro Moro CanasverslaatZachary Svajda6-2 2-6 6-4
Dominik KoepferverslaatEvan Furness7-6 ab.
Lukas KleinverslaatGuido Andreozzi5-7 6-3 6-3
Nicolas KickerverslaatNerman Fatic7-5 6-4
Henri LaaksonenverslaatPablo Llamas Ruiz6-3 6-7 6-2


1/16de finales

Jakub MensikverslaatRadu Albot7-6 4-6 6-3
9 Mei - 11h30Vitaliy SachkoverslaatMichael Geerts6-1 6-1
9 Mei - 10h10Nick HardtverslaatFederico Gaio6-2 6-4
9 Mei - 10h10Akira SantillanverslaatChun-hsin Tseng6-3 6-0
9 Mei - 10h10Norbert GombosverslaatRudolf Molleker6-4 6-4
9 Mei - 11h50Shintaro MochizukiverslaatMichael Vrbensky7-5 6-3
9 Mei - 12h55Alejandro Moro CanasverslaatBilly Harris6-2 3-6 6-0
Zachary SvajdaverslaatEnzo Couacaud6-4 6-1
9 Mei - 15h00Dominik KoepferverslaatGastão Elias1-1 ab.
9 Mei - 15h10Evan FurnessverslaatZdenek Kolar6-4 6-3
9 Mei - 15h25Guido AndreozziverslaatDaniel Rincon6-4 6-4
9 Mei - 15h55Lukas KleinverslaatYaroslav Demin7-5 6-1
Nicolas KickerverslaatDamir Dzumhur6-3 7-6
Nerman FaticverslaatDan Added5-7 6-4 6-3
9 Mei - 13h20Pablo Llamas RuizverslaatJirí Veselý6-4 7-5
9 Mei - 13h30Henri LaaksonenverslaatDominic Stricker7-5 4-6 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Mei - 11h10Guido AndreozziverslaatAlex Rybakov6-3 6-3
8 Mei - 11h10Gastão EliasverslaatOleg Prihodko7-6 6-3
8 Mei - 11h10Billy HarrisverslaatMartin Damm6-4 6-3
8 Mei - 12h40Daniel RinconverslaatBor Artnak6-2 6-2
8 Mei - 12h40Akira SantillanverslaatTimo Stodder7-6 6-2
8 Mei - 13h10Rudolf MollekerverslaatVitaliy Sachko6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Mei - 10h40Guido AndreozziverslaatVladyslav Manafov6-2 6-4
7 Mei - 10h40Martin DammverslaatDenis Yevseyev6-3 6-2
7 Mei - 10h40Gastão EliasverslaatAntonin Bolardt6-2 7-5
7 Mei - 12h00Alex RybakovverslaatPatrik Rikl7-6 7-5
7 Mei - 12h20Oleg PrihodkoverslaatJoao Domingues6-4 5-7 6-3
7 Mei - 12h25Billy HarrisverslaatHynek Barton6-4 6-3
7 Mei - 13h50Bor ArtnakverslaatAndrew Paulson4-6 6-3 6-4
7 Mei - 13h50Daniel RinconverslaatPetr Brunclik6-1 6-7 7-6
7 Mei - 15h05Vitaliy SachkoverslaatJohannes Haerteis5-7 6-2 6-1
7 Mei - 16h30Akira SantillanverslaatMarek Gengel6-2 6-0
7 Mei - 16h55Timo StodderverslaatJakub Filip3-6 6-4 6-4
7 Mei - 17h20Rudolf MollekerverslaatGrigoriy Lomakin6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden