De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Prague 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Prague 2 2021

TsjechiëTsjechië - Praag - 9 Augustus 2021 - 15 Augustus 2021 - Gravel


Finale

15 Aug - 11h10Dalibor SvrcinaverslaatDmitry Popko6-0 7-5


Halve Finale

14 Aug - 12h40Dalibor SvrcinaverslaatJonas Forejtek7-5 6-4
14 Aug - 14h25Dmitry PopkoverslaatFacundo Mena6-1 6-2


Kwartfinales

13 Aug - 10h30Facundo MenaverslaatCamilo Ugo Carabelli6-3 6-7 6-1
13 Aug - 10h30Dmitry PopkoverslaatRiccardo Bonadio6-3 6-2
13 Aug - 12h30Jonas ForejtekverslaatNikola Milojevic6-4 6-3
13 Aug - 14h20Dalibor SvrcinaverslaatEvan Furness7-5 5-7 6-4


Achtste finales

11 Aug - 10h40Riccardo BonadioverslaatEmilio Nava6-4 6-3
11 Aug - 12h00Evan FurnessverslaatLorenzo Giustino7-6 4-6 6-3
11 Aug - 12h00Dmitry PopkoverslaatGoncalo Oliveira6-0 6-3
11 Aug - 14h10Dalibor SvrcinaverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-7 6-1 6-4
12 Aug - 10h40Facundo MenaverslaatNino Serdarusic6-2 6-4
12 Aug - 10h40Camilo Ugo CarabelliverslaatEvgenii Tyurnev6-3 6-4
12 Aug - 12h35Jonas ForejtekverslaatFilip Cristian Jianu6-2 4-6 6-1
12 Aug - 14h35Nikola MilojevicverslaatGeoffrey Blancaneaux3-6 6-3 3-1 ab.


1/16de finales

9 Aug - 14h05Dalibor SvrcinaverslaatTimofey Skatov6-3 6-2
9 Aug - 14h40Evan FurnessverslaatMartin Krumich4-6 6-4 6-3
9 Aug - 15h40Dmitry PopkoverslaatAlexey Vatutin7-5 6-1
9 Aug - 16h40Adrián Menéndez-MaceirasverslaatFilippo Baldi6-3 7-6
9 Aug - 17h35Riccardo BonadioverslaatMischa Zverev6-3 2-6 6-3
10 Aug - 10h00Lorenzo GiustinoverslaatEvgeny Karlovskiy7-6 6-2
10 Aug - 10h00Facundo MenaverslaatLucas Miedler6-2 7-5
10 Aug - 10h00Filip Cristian JianuverslaatJC Aragone6-0 6-2
10 Aug - 11h30Emilio NavaverslaatGerald Melzer3-6 6-2 6-1
10 Aug - 11h30Camilo Ugo CarabelliverslaatFranco Agamenone1-6 6-4 6-4
10 Aug - 11h30Goncalo OliveiraverslaatToby Alex Kodat6-3 6-1
10 Aug - 13h00Nikola MilojevicverslaatAndrea Arnaboldi6-7 6-0 6-1
10 Aug - 13h00Nino SerdarusicverslaatAdrian Andreev6-3 6-3
10 Aug - 14h00Evgenii TyurnevverslaatMichael Vrbensky6-4 6-2
10 Aug - 14h30Geoffrey BlancaneauxverslaatAlexander Ritschard6-1 6-3
10 Aug - 15h30Jonas ForejtekverslaatNicolás Jarry4-6 6-4 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Aug - 10h05Franco AgamenoneverslaatUladzimir Ignatik6-4 6-1
9 Aug - 10h10Emilio NavaverslaatDanylo Kalenichenko6-3 6-2
9 Aug - 11h30Geoffrey BlancaneauxverslaatCarlos Gómez-Herrera6-3 3-6 6-0
9 Aug - 12h00Adrian AndreevverslaatFacundo Diaz Acosta2-6 6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Aug - 10h40Franco AgamenoneverslaatKrystof Zapsky6-2 6-3
8 Aug - 10h40Uladzimir IgnatikverslaatVictor Sklenka6-0 6-0
8 Aug - 11h35Danylo KalenichenkoverslaatKyrian Jacquet7-6 6-4
8 Aug - 11h50Carlos Gómez-HerreraverslaatAndrew Paulson6-1 6-3
8 Aug - 12h10Geoffrey BlancaneauxverslaatNicolas Alvarez Varona6-1 6-4
8 Aug - 13h30Emilio NavaverslaatMarek Gengel6-4 6-3
8 Aug - 14h10Adrian AndreevverslaatAldin Setkic7-5 6-1
8 Aug - 14h10Facundo Diaz AcostaverslaatMatija Pecotic7-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden