De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Milan - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Milan 2021

ItaliëItalië - 21 Juni 2021 - 27 Juni 2021 - Gravel


Finale

27 Jun - 16h40Gian Marco MoroniverslaatFederico Coria6-3 6-2


Halve Finale

26 Jun - 13h40Gian Marco MoroniverslaatHolger Vitus Nodskov Rune7-6 6-1
26 Jun - 17h10Federico CoriaverslaatHugo Grenier6-4 6-3


Kwartfinales

25 Jun - 12h05Gian Marco MoroniverslaatDuje Ajdukovic6-3 7-5
25 Jun - 14h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatPedro Cachin0-6 7-6 7-6
25 Jun - 16h00Hugo GrenierverslaatPedja Krstin6-4 6-4
25 Jun - 17h10Federico CoriaverslaatGastão Elias6-2 6-0


Achtste finales

23 Jun - 11h05Pedro CachinverslaatTristan Lamasine6-1 6-4
23 Jun - 12h35Hugo GrenierverslaatGiulio Zeppieri3-6 6-3 7-6
23 Jun - 13h10Pedja KrstinverslaatManuel Guinard6-4 0-6 6-4
23 Jun - 15h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMalek Jaziri6-3 6-1
24 Jun - 12h00Gian Marco MoroniverslaatOrlando Luz6-3 6-4
24 Jun - 13h30Gastão EliasverslaatJiri Lehecka6-2 6-4
24 Jun - 13h30Duje AjdukovicverslaatUlises Blanch6-3 6-1
24 Jun - 17h05Federico CoriaverslaatMirza Basic7-6 6-3


1/16de finales

21 Jun - 15h15Hugo GrenierverslaatAlexey Vatutin6-3 6-2
21 Jun - 15h25Malek JaziriverslaatElliot Benchetrit6-4 6-1
21 Jun - 17h05Ulises BlanchverslaatGuillermo Garcia-Lopez3-6 6-3 6-2
21 Jun - 17h05Pedja KrstinverslaatFacundo Mena6-0 3-0 ab.
22 Jun - 10h35Tristan LamasineverslaatAndrea Arnaboldi3-6 6-1 7-5
22 Jun - 10h35Pedro CachinverslaatRaul Brancaccio7-5 6-3
22 Jun - 10h40Duje AjdukovicverslaatJulian Lenz6-1 6-2
22 Jun - 12h10Orlando LuzverslaatNino Serdarusic7-6 4-6 7-5
22 Jun - 12h30Gian Marco MoroniverslaatViktor Galovic6-2 6-3
22 Jun - 13h00Giulio ZeppieriverslaatTeimuraz Gabashvili6-1 7-6
22 Jun - 14h15Jiri LeheckaverslaatLuca Vanni6-3 7-6
22 Jun - 14h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatTung-lin Wu7-6 7-5
22 Jun - 15h40Manuel GuinardverslaatAdrián Menéndez-Maceiras4-6 7-6 5-1 ab.
22 Jun - 16h20Gastão EliasverslaatJonas Forejtek6-4 6-2
22 Jun - 17h30Federico CoriaverslaatRiccardo Bonadio6-2 6-2
22 Jun - 18h50Mirza BasicverslaatVit Kopriva6-3 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

21 Jun - 11h05Orlando LuzverslaatEvan Furness4-6 6-1 6-2
21 Jun - 11h05Giulio ZeppieriverslaatMichael Vrbensky7-5 6-2
21 Jun - 13h15Duje AjdukovicverslaatCamilo Ugo Carabelli7-6 6-2
21 Jun - 13h20Jonas ForejtekverslaatNerman Fatic6-2 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

20 Jun - 11h10Michael VrbenskyverslaatEdoardo Lodovico Cattaneo6-0 6-0
20 Jun - 11h10Giulio ZeppieriverslaatFrancesco Passaro7-5 6-3
20 Jun - 12h40Nerman FaticverslaatGoncalo Oliveira4-6 7-5 6-3
20 Jun - 12h40Evan FurnessverslaatJacopo Berrettini7-5 7-6
20 Jun - 13h10Duje AjdukovicverslaatStefano Napolitano6-4 6-1
20 Jun - 15h00Jonas ForejtekverslaatElmar Ejupovic6-0 3-6 6-4
20 Jun - 15h05Orlando LuzverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-3 5-7 6-2
20 Jun - 15h25Camilo Ugo CarabelliverslaatSebastian Fanselow3-6 6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden